Zažij GS na vlastní kůži

Dobrodružství pro každého.

Chceme cestovat kolem světa či zkrátka zažít dobrodružství. Chceme se stále zlepšovat nebo jen vyrazit na několikadenní túru. Nebo chceme prostě jezdit na GS, a to tady a teď. Dobrodružství nemá hranice. Dobrodružství není vybíravé. Každý může prožít nějaké dobrodružství. Jelikož GS je všude a každému k dispozici.

Zažij GS z bezprostřední blízkosti

GS Travel – na cestě kolem světa

GS Travel – na cestě kolem světa

Chceš se projíždět po nejlepší trasách a stezkách na světě? Pokud ano, existuje celosvětová síť certifikovaných partnerů BMW Motorrad. Každá túra je vedena školenými partnery a instruktory, kteří dohlížejí na motocyklová dobrodružství profesionálním způsobem. Základní (basic), pro pokročilé (advanced) nebo pro profesionály (expert) – pro každého máme tu správnou túru, aby bylo zajištěno, že jízda bude nezapomenutelným dobrodružstvím.

+ Zobrazit více

GS Rental – ponoř se do dobrodružství tady a teď

GS Rental – ponoř se do dobrodružství tady a teď

Pokud jsi na dovolené a kolem tebe jsou ty nejkrásnější zatáčky a motocyklové trasy, a ty nemáš vlastní GS k dispozici, neměj obavy! V žádném případě se nemusíš obejít bez ducha GS. Řada poskytovatelů služeb disponuje flotilou BMW Motorrad přímo v hotelu. Jednoduše nasedni a odjeď. S pojištěním a zárukou servisu. A vždy s aktuálním modelem. Ideální pro skok do dobrodružství tady a teď.

+ Zobrazit více

Národní nabídky – prožij dobrodružství doma

Národní nabídky – prožij dobrodružství doma

Celý svět má co nabídnout, pokud jde o jízdu na GS. Pro začátečníky i profesionály. V Evropě, Asii, Africe a kolem světa. Krátké výlety nebo dlouhé túry. Všechny nabídky jsou certifikované společností BMW Motorrad a prováděné školenými instruktory. Poskytneme ti nejlepší personál a nejnovější modely. Všude tam, kam tě dobrodružství zavede, nalezneš ducha GS.

+ Zobrazit více

Stále lepší a lepší

GS parky – lepší a intenzivnější

GS parky – lepší a intenzivnější

Stroj je připraven a to jsi teď i ty. Individuální školení v jednom z parků nebo center, a to zkušenými partnery a instruktory v oblasti odborné přípravy. Ať už jsi začátečník nebo profesionál, je to tvoje šance zažít GS na vlastní kůži. Každé školení tě učiní lepším a dobrodružství ještě intenzivnější. Poskytneme ti vše co potřebuješ!

+ Zobrazit více

GS Training – vítej v blátě

GS Training – vítej v blátě

V duchu GS se zúčastníš školení o způsobu správné jízdy na GS, a to dle nejvyšších standardů a na různých úrovních. Speciální školení tě připraví na další túru a zajistí tvou bezpečnost při zacházení s motocyklem – v terénu, na strmých svazích, na bahnitých cestách, lesních cestách pokrytých kořeny, na úzkých zablácených cestách, vyjetých kolejích i na mírně stoupajících a klesajících cestách, které nelze podceňovat. Seznámíš se s tělem a duší techniky jízdy v terénu – naučíš se mnohem více než jen základy.

+ Zobrazit více

Cestovatelský workshop – základy dobrodružství

Cestovatelský workshop – základy dobrodružství

Užívej si svobody a objevuj cizí kraje na GS. Oprosti se od každodenní rutiny, zanech vše za sebou, vyčisti si hlavu a jednoduše si užívej. Nemusí se vždy jednat o cestu kolem světa; krásný výlet přes víkend může být také dobrodružstvím. Cestovatelské workshopy tě naučí, jak se bezpečně pohybovat v terénu na plně naloženém motocyklu a jak se vypořádat s možnými poruchami. Vše, co pro takovou túru potřebuješ, je rovněž součástí základních znalostí o dobrodružných túrách.

+ Zobrazit více

Mezinárodní GS Trophy

Společně prachem, blátem a štěrkem

Společně prachem, blátem a štěrkem

Motocyklem přes zničené mosty. Na GS přes řeky. Pneumatiky se nasazují pod časovým tlakem. Mezinárodní GS Trophy je ligou mistrů pro jezdce GS, jež brutálním způsobem testuje limity člověka a jeho stroje.

+ Zobrazit více

Po dobud sedmi dnů zápasí týmy z celého světa s nesjízdným terénem a soutěží proti sobě v rámci mimořádných úkolů od roku 2008. To vyžaduje železné nervy, jezdecké schopnosti a především týmového ducha. A tak to začíná; nezapomenutelné životní dobrodružství.

+ Zobrazit více

Nevhodné pro bázlivé povahy

Nevhodné pro bázlivé povahy

Na mezinárodní GS Trophy 2016 něco chybělo, 19 týmů projíždělo džunglí, deštnými pralesy, zdolávalo řeky i přehrady v severním Thajsku. Po dobu sedmi dnů ujeli jezdci GS celkovou vzdálenost 1400 kilometrů a zvládli 19 mimořádných úkolů na R 1200 GS. Nežádoucími a nepříjemnými společníky na této cestě byly vedro a vlhkost, čímž se závod v jihovýchodní Asii stal akcí s nejvyššími teplotami v dějinách mezinárodní GS Trophy.

+ Zobrazit více

Tvoje šance stát se legendou GS

Tvoje šance stát se legendou GS

Zazněl startovací signál ke kvalifikačnímu závodu. Dny testování plné vzrušení a adrenalinu jsou nyní na programu každé země. Chop se příležitosti probojovat se až do finále mezinárodní GS Trophy v jedné z kvalifikačních etap. Hlavní roli hrají jezdecké dovednosti, hbitost, fitness, týmové dovednosti a důvtip.

Zaregistruj se k odběru zpravodaje pro aktuální informace.

+ Zobrazit více

Zaručené dobrodružství

Žádný jiný motocykl nenabízí tolik dobrodružství jako GS. GS motocykly projíždějí prašnými cestami, přes poušť Gobi, silnými dešti v Thajsku či klikatými horskými průsmyky k další vyhlídce od roku 1980 - cílem je dobrodružství. A je zcela jedno, na jaké dobrodružství se chystáš, GS tě dopraví kamkoliv.

F 850 GS Adventure

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Vybrané motocykly

spinner