Fast Start 2023

POŽÁDAT O NABÍDKU

PŘIPRAVENI ZAŽÍT PRVOTŘÍDNÍ ZÁBAVU?

Jste připraveni užít si jízdu na nové mašině BMW, která nabízí spoustu výhod a jízdu bez starostí? Neváhejte a pořiďte si motocykl BMW v období od 1.1.2023 do 28.2.2023 a získejte bezplatné prodloužení standardní tříleté záruky na 5 let!* Bez omezení počtu ujetých kilometrů a bez nákladů na opravy po dobu dalších dvou let zdarma. Užívejte si naplno!

BMW MOTORRAD PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA:

Tento balíček zahrnuje volitelnou prodlouženou záruku až na čtyři nebo pět let, včetně oprav a oprav s použitím originálních dílů BMW Motorrad.

  • Opravy technických závad na novém motocyklu BMW (bez omezení počtu najetých kilometrů).
  • Nejvyšší kvalita plus rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti
  • Zachování hodnoty vozidla 
  • Platí u všech zúčastněných servisních partnerů BMW Motorrad po celém světě
  • Přenosné na nového majitele

*Nabídka platí pouze pro zakoupené  a předané motocykly BMW od 01.01.2023 do 28.02.2023. 

+ Zobrazit více

BMW M

BMW M

Nejvyšší standardy – vyvinuté v motoristickém sportu, vyzkoušené na závodní dráze a osvědčené při závodění: To jsou naše modely M. Stroje s nekompromisním designem a technologií pro absolutní výkon. Vyrobena pro maximální potěšení z jízdy až po profesionální využití v závodním sportu.

+ Zobrazit více

SPORT

SPORT

Stavíme sporťáky bez kompromisů. Důkazem je síla a dynamika, ale také dokonalá manipulace s našimi sportovními modely. Co u vysokých nároků nesmí chybět, je dynamický design, který jasně prezentuje DNA výkonu.

+ Zobrazit více

ROADSTER

ROADSTER

Stavíme nefalšované Naked Bikes – nekompromisně a poctivě: výkonné, agilní a precizní motocykly. S krátkou přední částí, výraznou zadní částí a sportovní ergonomií orientovanou na přední kola: pro maximální kontrolu.

+ Zobrazit více

HERITAGE

HERITAGE

Někteří tyhle motocykly označují jako Retro, Vintage nebo Classic. My jim říkáme Heritage. Protože už z pohledu na ten ikonický design a nezaměnitelný motor typu boxer je jasné: jde o design, pocit z jízdy, jednoduchost. O postoj k životu. A kdo chce jít ještě dál: naše modely Heritage jsou skvělým základem pro individuální úpravy.

+ Zobrazit více

TOUR

TOUR

Vyrábíme víc než jen motocykly na dlouhé cesty. Vyrábíme tourery s výkonnými šestiválcovými a boxerovými motory. Pravé cestovní motocykly, které svým luxusem a bezpečností naplní všechna očekávání. Prostě motocykly, které na každém kilometru dají mnohem víc, než by se dalo čekat.

+ Zobrazit více

ADVENTURE

ADVENTURE

Objev svět dalekých cest s našimi Endury a cestovními Endury a buď dokonale připraven na každé klima a každou náhodu. Nebo si na asfaltu vychutnej dynamicky, ale přesto komfortně každý kilometr a každou zatáčku. Bez ohledu na to, zda se jedná o GS nebo XR: Stavíme Adventure Bikes pro všechny výzvy a životní situace. Vždy s výrazným designem, pohodlnou ergonomií a dokonalou ovladatelností.

+ Zobrazit více

URBAN MOBILITY

URBAN MOBILITY

Od elektrických a motorových skútrů až po vizi budoucnosti: Vyrábíme skútry a průkopnické dopravní prostředky, které nám umožňují objevit město z nového úhlu pohledu. Progresivní design, živé pohony a promyšlená řešení přinášejí do každodenního života ve městě více zábavy a pohodlí.

+ Zobrazit více

OBJEVTE BMW MOTORRAD

spinner