Tahle mamča se s námi podělila o svůj příběh

Jennifer McCann prostě motorky miluje.

Jennifer už toho měla dost. Být vždy na zadním sedadle motocyklu, to nebyl její styl. Je to žena akce. Dělá věci po svém. Před několika lety se sama spontánně naučila řídit, aby mohla jezdit na vlastním motocyklu, kdykoliv se jí zachce se proletět. Chce mít čas pro sebe – být úplně sama. Zastavit, kdekoliv se jí zachce. Uniknout před telefony, technologií a prací.

Starám se o rodinu. A jezdím na motorce. #MAKEITSPEZIAL “

Pryč z města

Pryč z města

Mami. Když ji takhle dcerka osloví, naplní Jennifer pocity pýchy. Mamča má vše pod kontrolou: „Jsem žena a matka, která pracuje na plný úvazek. Cestuji a jezdím na svém motocyklu co možná nejčastěji,“ vysvětluje sebevědomě. Organizace je klíčová. Ale to neznamená, že by chtěla, aby ji lidé považovali za superženu.

+ Zobrazit více

Její motorka je stejně originální jako ona sama. Tahle mamča jezdí na motorce retro twin, která se prodávala pouze po krátkou dobu ve Spojených státech. „Má relativně malý motor – vezmeme-li v úvahu, jak intenzivně ji používám a jak daleko jezdím.“ Miluje projížďky, líbí se jí uvolněný jízdní styl a raději jezdí po venkovských cestách – pryč z kalifornského města Ventura. Vždy ji potěší, když se změní scenérie.

+ Zobrazit více

Ne každý to hned pochopí. Ale Jennifer má ve svých prioritách jasno. Bezpečnost je na prvním místě: „Nikdy bych si na motorku nesedla bez helmy, kožené bundy a bot.“ Když na rádiu začnou hrát písničku „Gypsy“, nemůže ji nic zadržet. Oblékne se a vyrazí. Při téhle písničce za to chce pořádně vzít. A taky přemýšlet o své minulosti. Na všech svých cestách. Narodila se v Salt Lake City, často se stěhovala z místa na místo. žila v Jakartě, New Yorku, Bostonu a Los Angeles.

+ Zobrazit více

Tahle mamča v tom má jasno: nehodlá se vzdát motorky jen proto, že se stala matkou. Právě naopak. Spíše má za to, že své děti povede k tomu, aby si tento způsob života a přístup k němu oblíbily. Jennifer pak své dcerce ukáže, zač je toho loket, když se parádně projedou na motorce. 

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Pořiď si ji

spinner