Nejsem usedlá maloměšťanda

Kelsey Coppettiová miluje vítr ve vlasech a svobodu, kterou při jízdě zažívá.

Začalo to s určitým uvědoměním. Kelsey žila v San Francisku, když si všimla, že stále na motocyklech jezdí stále více žen. Pryč je ta doba, kdy se pouze muži proháněli městem na dvou kolech. Proč jsi na rozdíl od všech těch lidí ještě nekoupila motocykl? Ta myšlenka na nákup motocyklu ji nedala spát.

Moje motorkářské jméno je „Děda Magnet“. Ale nemyslím si, že bych jezdila jako stará babča. #MAKEITSPEZIAL “

Rychle a uvolněně

Rychle a uvolněně

Marketingová manažerka nyní pracuje v Los Angeles a již od roku 2012 se nechává unášet tím duševním, fyzickým a emocionálním prožitkem, který jí přináší jízda na motocyklu. Občas mě má motorka zaveze do světa, v němž je vše podle mého. Podle Kelsey je jízda konejšivým zážitkem, oddychem od každodenního života. Je to trocha dobrodružství. „Cítím vítr, někdy je docela tichý. Vše kolem mě jakoby plyne.“

+ Zobrazit více

Kelsey zná rizika, která jízda přináší – především proto, že žije v Los Angeles. Helma jí zachránila život. „Po pádu úplně změníte způsob, jakým přemýšlíte. Může být obtížné tento pocit překonat.“ V žádném případě se nechtěla svého koníčku vzdát. Je tomu již mnoho let, co si přivykla na tu svobodu a vítr ve vlasech.

+ Zobrazit více

Koupila si první motocykl s najetými 14500 kilometry. Měli jej dva předchozí majitelé. „Nyní žije po mém boku“. Celé ty roky zůstala Kelsey věrná přezdívce „Děda Magnet“, což je přezdívka pro její milovaný motocykl. Je to vděčná motorka, i když někdy tu péči o ni zanedbávala, jak s úsměvem přiznává. „Když už to dál nesnesu, tak popadnu kbelík s vodou“.  

+ Zobrazit více

A jak ráda jezdí? „Rychle a uvolněně,“ říká se smíchem Kelsey. Podle ní v tom není rozpor. V neděli ráda osamoceně vyráží na spontánní projížďky a často přitom poslouchá hudbu od „The Black Angels“. Samozřejmě ale ráda vyrazí na cesty i se svými přáteli. Občas odjede na víkend s věcmi na kempování v batohu. Její partner také jezdí na motorce – takhle je to ideální a Kelsey to opravdu doporučuje. „Je to mnohem zábavnější, když je váš partner také motorkář“.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Pořiď si ji

spinner