Rychlý jako blesk

Nick Huber je démon rychlosti.

Jeho miláčkem jsou klasické motocykly BMW. Vždy si najde čas na projížďku. Zastaví se v malé restauraci, zaparkuje motorku před oknem a jí svůj burger, zatímco oddaně pokukuje po té své parťačce. Nick však miluje i to vzrušení, které rychlost přináší. Užíval si jej již na mnoha motocyklech. Přátelé mu neříkají „Blesk“ jen tak pro nic za nic. „Jsem rychlý jako blesk,“ přiznává.

Říkají mi blesk. #MAKEITSPEZIAL “

Vždy připraven vyrazit

Vždy připraven vyrazit

Ostatní sbírají známky – Nick sbírá motocykly. Když nejezdí na svém BMW, túruje své motorky značek Bultaco, Honda, Husqvarna, Kawasaki, Moto Guzzi, Norton, Suzuki a Triumph. Nick do toho vždy dává úplně všechno. Během celé řady projektů již dokázal, že má pro motocykly opravdu talent. Vždycky na dvou kolech vytvoří něco unikátního, a vykouzlí tak skvělou modifikaci.

+ Zobrazit více

„Blesk“ udržuje své motorky v čistém a řádném stavu. Musí se lesknout a zářit. „Takhle je také snazší je opravovat a jakékoliv problémy vyřešíte rychleji. Vypadají lépe, když jsou naleštěné.“ Vzhled a zevnějšek jsou důležité. Z tohoto důvodu zbožňuje svou koženou bundu. Na motorku by si bez ní nesedl. Je jediná svého druhu. „S přibývajícími roky je čím dál lepší.“

+ Zobrazit více

Raději se na projížďky vydává sám, ale nenamítá nic ani proti jízdě v malých skupinkách. „Velké skupiny se mi zdají únavné a upjaté. Každý chce být šťastný a urvat si svůj kousek radosti na silnici.“ A co by mu udělalo opravdu radost? „Letecký hangár.“ Protože tak by měl dostatek místa na všechny své motorky – vždy připravené k odletu. 

+ Zobrazit více

Nick chce co nejdříve znovu vyrazit, projet Evropu a navštívit svůj starý domov – narodil se u bavorského jezera Tegernsee. Jako malé dítě se přestěhoval do USA a nyní žije v Minneapolis. Pohrává si také s několika dalšími nápady a sny. Třeba že by se zúčastnil rallye Baja 1000 v Mexiku? Nebo se odvážil na dlouhou cestou do Argentiny a se svojí motorkou by splynul v jedno tělo a duši.

+ Zobrazit více

Další příběhy, které by tě mohly zajímat

Pořiď si ji

spinner