Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.
Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW F 750 GS Adventures pořizovací cenou 255 000 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena propodnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 76500 Kč a s DPH činí 5 070 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 31. 03. 2024.

Více informací u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

BMW F 750 GS

Tvoje vstupenka do dobrodružství

Aspoň na chvilku opustit všední každodennost. Rozšířit si obzory. S motocyklem BMW F 750 GS. Tento adventure bike zvládne všechny cesty, ať už se vydáš na jakýkoli povrch. Rozšířená sériová výbava se systémy ABS Pro, Dynamic Traction Control (DTC), LED blinkry a volitelné jízdní režimy Pro ti splní všechna přání. A díky nové „extra nízké“ výšce sedla v rámci zvláštní výbavy je vstup do nového dobrodružství jednoduchý jako nikdy dřív. Tak osedlej svou F 750 GS a zažij #SpiritofGS

Speciality pro dobrodruhy

Model F 750 GS se snadno ovládá a bravurně zvládá i těžko průjezdný terén. Díky rozsáhlému programu výbavy si ji můžeš optimálně přizpůsobit podle své postavy a přání.

+ Zobrazit více
Dynamic ESA
Pohled na Dynamic ESA v detailu.
ABS Pro a DTC v základní výbavě
Pohled na brzdový systém modelu F 750 GS.
Výrazné LED blinkry v základní výbavě
Pohled na výrazné LED blinkry modelu F 750 GS.
Rozšířené jízdní režimy Pro
Pohled na zobrazení jízdních režimů Pro na TFT displeji.
Více energie díky USB portu v základní výbavě
Pohled na USB port modelu F 750 GS.
Konektivita s TFT displejem a multiovladačem
Pohled na 6,5palcový TFT displej modelu F 750 GS.
ECALL, spolehlivý průvodce
Pohled na tlačítko ECALL modelu F 750 GS.
Rozšířené možnosti sedla
Pohled na sedlo modelu F 750 GS.

Dokonale se spoj se svým strojem

Dokonale se spoj se svým strojem

Pro perfektní sezení na své F 750 GS si můžeš zvolit tu správnou výšku z mnoha variant sedla: od snížené varianty s výškou 760 mm až po rallyové sedlo výšky 845 mm. S novým „extra nízkým“ sedlem tak odpadají rušivé hrany při stání a díky upravené šířce při delším sezení tak ještě lépe splyneš se svým strojem.

 

+ Zobrazit více

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dvouválcový čtyřdobý řadový motor

57
kW (77 koní) při 7 500 ot./min
83
Nm max. točivý moment při 6 000 ot./min
853
cm³ zdvihový objem
15
litrů objem nádrže
Dvouválcový čtyřdobý řadový motor

Vnímej motor

F 750 GS je pohonem tvé touhy po dobrodružství: Dvouválcový řadový motor přenáší díky výkonu 57 kW (77 koní) na zadní kolo dostatek síly při nízké spotřebě (4,2 l na 100 km dle normy WMTC). 

Jsi jezdec s řidičským oprávněním třídy A2? Pak ti pravý zážitek z jízdy na GS přinese varianta s výkonem sníženým na 35 kW (48 koní).

+ Zobrazit více

VYCHUTNEJ SI ZVUK NOVÉ F 750 GS

Přitažlivý design, individuální styl

Je to tvoje

F 750 GS přichází ve třech různých lakováních od klasického po sportovní. Pro kterou variantu se rozhodneš ty?

Sport

Sportovec každým coulem: F 750 GS Sport v barevné kombinaci Lightwhite uni / metalíza Racingblue / Racingred jede dynamicky na start.

Light white

F 750 GS ztělesňuje lehkost a dynamiku. Je to především díky jasnému obložení v barvě Lightwhite uni a výraznému černočervenému sedadlu.

Triple Black

Metalíza Blackstorm 2 podtrhuje linie motocyklu a skvěle ladí s touhou po dobrodružství, která je duší modelu F 750 GS. A ladí i s tebou?

Uprav si ji dle svého vkusu.

Uprav si ji dle svého vkusu.

Kromě lakování nabízíme i další možnosti individualizace: Vybrus si svou F 750 GS k dokonalosti pomocí četných doplňků. Abychom ti pomohli při rozhodování, sestavili jsme tři návrhy, se kterými se můžeš vydat vstříc různým dobrodružstvím. Nech se inspirovat a udělej si z modelu F 750 GS svůj nezaměnitelný stroj.

+ Zobrazit více

Oblečení pro tvé dobrodružství

spinner