Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW F 750 GS

ZAČÁTEK NĚČEHO NOVÉHO

Díky němu poběží motor každý den. Tvoje srdce bije v rytmu BMW F 750 GS. Je tvojí jízdenkou k dobrodružství. Protože s vyváženým všestranným endurem ovládneš všechny cesty, bez ohledu na jejich povrch a rozšíříš si své horizonty - protože chceš víc. Model F 750 GS přináší větší výkon, větší pohodlí, více z ducha GS. S F 750 GS pocítíš motor se silným charakterem a vychutnáš si jeho snadné ovládání. Zatímco objevuješ svět, máš svůj stroj bezpečně pod kontrolou díky automatické kontrole stability (ASC) a systému ABS. A s volitelnou konektivitou, která je zahrnuta v základní ceně, získáš 6,5palcový displej TFT, kde se kromě jiného zobrazí, kam máš zatočit na křižovatce nebo kdo ti právě volá. Přehledně a stručně – bez rozptylování pozornosti od dění na silnici. Cesta k dalším zážitkům je – také díky malé výšce sedla – snazší než kdy předtím.

DESIGN F 750 GS

Zvol si svůj styl

Zde si můžeš motocykl F 750 GS upravit tak, aby splňoval tvoje osobní představy: vybírat si lze ze základní bílé barvy, žluté metalízy Austin (příplatková) sportovnějšího vzhledu a elegantní matné metalízy Stereo stylu Exclusive.

*/-->

Bílá

I v základní barvě bude tvůj motocykl středem pozornosti.

*/-->

Žlutá metalíza Austin

F 750 GS vypadá ještě dynamičtěji v oslnivě žluté metalíze.

*/-->

Styl Exclusive

Elegantní a sebevědomý vzhled se stylem Exclusive a matnou metalízou Stereo.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Skutečné kořeny v GS

Jsou zřejmé na první pohled: od štíhlé zadní části až po působivou přední nádrž nad typickým předním blatníkem řady GS; konstrukční prvky F 750 GS promlouvají jasným jazykem: tento motocykl má geny GS. Jeho typické tvary jsou nezaměnitelné a originální. V čelním pohledu zaujmou především nové LED světlomety – skutečné ikony mezi světly. A kryt chladiče z pozinkovaného plechu ve stylu Exclusive zdůrazňuje vysokou kvalitu tohoto všestranného motocyklu a ztělesňuje duch GS. Objev víc! 
+ Zobrazit více

dvouválcový čtyřdobý řadový motor

57
kW (77 k)
při 7 500 ot./min
83
Nm
max. točivý moment
při 6 000 ot./min
853
cm³
zdvihový objem
815
mm
výška sedla
Vodou chlazený, dvouválcový čtyřdobý řadový motor

Uvedení nového dvouválce

Jakmile nastartuješ svůj F 750 GS, tvoje cesta do neznámých končin právě začíná. Tento živý řadový dvouválec ti vrátí úsměv do tváře – s 57 kW (77 koní) se výkon tohoto nově navrženého, silou překypujícího motoru přenáší na zadní kolo – a přitom má stejně nízkou spotřebu (4,1 l na 100 km podle WMTC).
Pro mladé jezdce s řidičským oprávněním A2: i s verzí se sníženým výkonem 35 kW (48 koní) zažiješ ryzí pocit z GS.

+ Zobrazit více

VYCHUTNEJ SI ZVUK F 750 GS

Každý začátek je snadný

Každý začátek je snadný

Díky snadné manipulaci, vysokému pohodlí a možnosti sníženého podvozku vstoupíš do světa GS snáze, než kdy předtím. Pro dokonalé usazení lze u F 750 GS různě upravovat výšku sedla, od snížených 770 mm až do 830 mm. A navíc: uvolněná, ale přesto aktivní poloha sedla a variabilní ergonomika podpoří aktivní bezpečnost a pohodlné cestování. 

+ Zobrazit více

PŘEDNOSTI F 750 GS

Styl Exclusive

Styl Exclusive

Chtěl by sis vychutnat na svém F 750 GS elegantní výkon? Pak je pro dokonalým řešením styl Exclusive v barvě matné metalízy Stereo. Tento styl, s pozinkovaným chráničem chladiče, velkými písmeny GS a s ráfky v barvě šedé žuly, je pro F 750 GS dokonalým „oblekem“. Jeho vkusný vzhled završují černošedá sedačka, dva chrániče rukou a stříbrná vidlice řidítek. 

+ Zobrazit více

Elegantní start

Elegantní start

S BMW F 750 GS přichází pokrok s inteligencí - s konektivitou: díky ní si můžeš připojit svůj chytrý telefon prostřednictvím funkce Bluetooth ke svému F 750 GS a ovládat celou řadu inovativních funkcí pomocí intuitivního multifunkčního ovladače, umístěného na řidítkách. Ty se pak zobrazují na 6,5palcovém displeji TFT. Navigace konektivity ti krok za krokem ukáže cestu prostřednictvím výjimečně přehledného zobrazení přímo na displeji. A navíc: ve spojení s komunikačním systémem od BMW Motorrad je telefonování hrou – ať už hovory přijímáš nebo voláš. Protože připojením svého chytrého telefonu k multifunkčnímu ovládači můžeš vstupovat do seznamu kontaktů a vybírat si v něm. Pomocí tohoto komunikačního systému si dokonce můžeš do svého chytrého telefonu připojit hudbu a přehrávat si ji za jízdy. A to vždy intuitivně a bez rozptylování – aniž bys odpoutal pozornost od řízení. 

+ Zobrazit více

Radost z pohodlné jízdy

Radost z pohodlné jízdy

Každý typ jezdce si přijde na své: motocykl F 750 ​​GS si můžeš upravit podle svých potřeb - k dispozici je mnoho sedel různých výšek. Existuje také nízké sedlo pro dva jezdce nebo komfortní sedlo. A na žádost je možné stroj celkově snížit. 

+ Zobrazit více
Další přednosti F 750 GS
  • Moderní zadní světlo z LED diod zdůrazňuje dynamické designové pojetí BMW F 750 GS. V balíčku výbavy „ABS Pro“ se z něj stává dynamické brzdové světlo, nabízející ještě více bezpečí. 

     

  • BMW F 750 GS je vybaveno malým čelním štítem, poskytujícím dostatek ochrany proti větru a počasí na každé cestě. Na vyžádání je možné přidat větší čelní štít jako volitelný doplněk. 

     

  • Se standardním nosičem zavazadel jsi připraven na každou situaci: nabízí dostatek místa pro tašku či vak.

Honím se za dobrodružstvím

Zvědavost a nadšení je to, co pohání Isaaca Johnstona.

Je svým vlastním šéfem. Před lety vyměnil Isaac Johnston svůj kancelářský život za život vypravěče příběhů a lifestyle fotografa. Dnes zažívá tento američan z Montany neočekávaná dobrodužství a rád navštěvuje vzrušující a inspirativní místa. Zvláštní půvab má pro něj hlavně příroda.

Více informací

Pro tvoje potřeby

Zcela v duchu GS: pro F 750 GS je k dispozici široká škála speciální výbavy a originálního příslušenství od BMW Motorrad. Díky nim si můžeš svůj motocykl uzpůsobit přesně podle svých potřeb a požadavků.

ZJISTIT VÍCE

Výbava pro F 750 GS

Oblečení vhodné pro dobrodružství

Další modely Adventure