F 800 GS Adventure

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW F 800 GS Adventure

Dobrodružství bez hranic

Nezávisle na tom, kam a po jakém terénu jedeš - s BMW F 800 GS Adventure zvládneš jakékoliv dobrodružství. Toto cestovní enduro je jako stvořené pro opravdové světoběžníky, pro které není žádný cíl dost daleko, a kteří dobývají svět mimo známých a všemi projetých cest a silnic. F 800 GS Adventure: spolehlivý a odolný společník na dobrodružství, která neznají hranic.

Design F 800 GS Adventure

Zvol si svůj styl

Díky stylu Rallye můžeš charakter svého F 800 GS Adventure ještě o trochu vylepšit.

Rallye styl

Závodní červený matný lak zdůrazňuje dobrodružnou povahu a terénní vlastnosti stroje F 800 GS Adventure.

Závodní modrá metalíza

S modrou závodní metalízou získá F 800 GS Adventure neomezeně sportovní náboj.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Jedinečný charakter

F 800 GS Adventure je každým coulem světoběžník – od vysokého štítu až po kombinovaný držák nádrže a držák zavazadel. Charakteristická linie F 800 GS Adventure, i přes velmi výrazné boční panely a vetší nádrž, dává jasně najevo, do jaké rodiny stroj patří. Detaily, jako je pozinkovaný kryt chladiče s logem GS v novém formátu nebo nápis GS na matném štítu, tento vzhled ještě zdůrazňují. Ať je stroj ve standardní šedé nemetalické barvě Catalano, nebo ve stylu Rallye se závodním červeným matným lakem: toto enduro dá o sobě vědět, že je připraveno dobýt svět.
+ Zobrazit více

Dvouválcový řadový motor

63
kW (85 k)
při 7 500 ot./min
222
kg
maximální zatížení
24
litrů
objem palivové nádrže
890
mm výška sedla
Vodou chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor

Nekompromisní výkon

Nekompromisní výkon

Díky F 800 GS Adventure, poháněném silným řadovým dvouválcem o výkonu 63 kW (85 k), necháš civilizaci daleko za sebou bez jakýchkoliv obtíží. A s točivým momentem 83 Nm při 5 750 ot./min má toto enduro dostatečné rezervy na to, aby suverénně zdolalo jakoukoliv ještě neporaženou offroadovou výzvu. Systém Ride-by-Wire umožňuje jezdci jemněji ovládat plyn. Díky 24litrové nádrži a spotřebě 4,3 l na 100 km zdolává vzdálenosti, u kterých ostatním dochází dech.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk F 800 GS Adventure

Výrazné prvky  F 800 GS Adventure

Matný čelní štít
Středový kryt
Dvoubarevné sedlo
Výfuk
Přístrojový panel
Atraktivní barvy
Boční panel nádrže
Obložení spínací skříňky

Bezvýhradná kontrola

Bezvýhradná kontrola

Ať už jedeš přes písčité duny, horské průsmyky nebo koryta řek - F 800 GS Adventure zvládá všechny úkoly, se kterými se na dalekých cestách potká. Základem je pevný ocelový rám z dutých tyčí, odolných proti deformaci. Zdvih pružiny je vpředu 230 mm a vzadu 215 mm. Elektronickou podporu získá jezdec díky nespočetnému množství přítomných systémů. Standardně je stroj dodáván s ABS. Jako jezdec máš standardně k dispozici také dva jízdní režimy „Rain“ a „Road“, ze kterých si můžeš vybrat. S volitelnými jízdními režimy „Enduro“ a „Enduro Pro“ se ti dostane ještě větší podpory. Pomocí nich máš to správné nastavení a regulaci ABS/ASC na dosah pro každou jízdní situaci a pro každý povrch.

+ Zobrazit více
  • Klasické ABS BMW Motorrad je standardní výbavou sériových modelů. Bez ohledu na to, zda jsi nováčkem nebo zkušeným jezdcem, díky této bezpečnostní funkci je brzdění snazší a bezpečnější, a to i za mokra, v nouzových situacích, když jedeš se spolujezdcem nebo přepravuješ zavazadla - v podstatě za jakýchkoli podmínek. Díky tomu má jezdec za všech okolností optimální vzdálenost na zastavení, aniž by mu hrozil pád z důvodu zablokování kol. Při jízdě v terénu je možné ABS vypnout.

  • Volitelné ASC (automatická kontrola stability) ještě více zvyšuje bezpečnost. V závislosti na podmínkách vozovky omezuje systém ASC točivý moment motoru, díky čemuž výrazně zvyšuje aktivní bezpečnost jízdy v krizových situacích. Při jízdě v terénu je možné systém samozřejmě vypnout.

  • Pomocí systému elektronického ovládání plynu je nyní požadavek jezdce snímačem přenášen přímo na držadlo plynové rukojeti za účelem regulace motoru a škrticí klapky. Výsledkem je dokonalejší ovladatelnost a vlastnosti odezvy pro ještě vyšší kontrolu.

  • Režim „Rain“ umožňuje jemnou odezvu na plyn. Kontrola ABS je nastavena pro provoz na silnici a automatická kontrola stability (ASC) je nakonfigurována pro provoz na silnici s nízkým koeficientem tření. V režimu „Road“ se optimalizuje odezva plynu, ABS je nakonfigurováno pro provoz na silnici a ASC pro vysoký koeficient tření.

  • Režim „Enduro“ charakterizuje jemná odezva na regulaci plynu. Kromě toho jsou regulační vlastností ABS a automatické kontroly stability (ASC) nakonfigurovány pro použití v mírném terénu se silničními pneumatikami. Jako zanícený terénní jezdec můžeš také využít režim „Enduro Pro“, který nabízí optimalizovanou odezvu plynu s regulací ABS a ASC, nakonfigurovanou pro provoz s terénními pneumatikami. Pro ještě více kontroly v terénu. Navíc se v tomto režimu deaktivuje ABS na zadním kole a umožňuje tak provádět bezchybné driftování.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké škále speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš F 800 GS Adventure přizpůsobit tak, aby dokonale vyhovoval tvým požadavkům.

Více informací

Přílušenství pro F 800 GS Adventure

Správné oblečení pro tvoje dobrodružství

Další modely Adventure