Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.
Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW F 850 GS s pořizovacícenou 325 900 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena pro podnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 97 770 Kč a s DPHčiní 6 522 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30.06.2024.

Více informací u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

BMW F 850 GS

Dobrodružství v krvi

Zažijte výzvu. Pokračujte tam, kde se ostatní otáčejí. Proměňte překážky v příležitosti. To je #SpiritOfGS. Motocykl BMW F 850 GS je perfektně vyladěn pro jízdy v terénu, což je patrné i na 21palcové přední pneumatice. Záleží na zvědavosti, která tě pohání – bez ohledu na to, jak daleko nebo kam chceš jet. Díky rozšířené standardní výbavě a rozmanité nabídce zvláštní výbavy a příslušenství můžeš s F 850 GS snadno zjistit, co se skrývá za horizontem.

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 20 188 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 20 188 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

  

+ Zobrazit více

Přednosti pro každý terén

F 850 GS je připravena na vše, co může přijít. Zejména na měnícím se podkladu nabízí bezpečnost a pohodlí díky řadě funkcí - s velkým potěšením z jízdy.

+ Zobrazit více
Dynamic ESA
Pohled na Dynamic ESA v detailu.
ABS Pro a DTC v základní výbavě
Vidíme brzdový systém modelu F 850 GS.
Kultovní LED směrovky v základní verzi
Vidíme směrovky LED modelu F 850 GS.
Rozšířené jízdní režimy Pro
Vidíme indikaci režimů jízdy Pro na TFT displeji F 850 GS.
Nastavitelné čelní sklo a USB port v základu
Vidíme čelní sklo a USB port modelu F 850 GS.
Konektivita s TFT displejem a multiovladačem
Vidíme velký 6,5“ TFT displej modelu F 850 GS.
ECALL, spolehlivý průvodce
Pohled na ECALL tlačítko modelu F 850 GS.
Rozšířené možnosti sedla
Pohled na sedlo modelu F 850 GS.

Jeď ve svém režimu

Režimy jízdy ovlivňují odezvu škrticí klapky a odezvu F 850 GS. Režimy „Rain“ a „Road“ jsou připraveny na suchou nebo mokrou vozovku stisknutím tlačítka. Režim „Dynamic“ dostane z motorky všechno, pokud na to chceš opravdu šlápnout na asfaltu, pomocí režimu „Enduro“ pak ovládneš štěrkové cesty celého světa.

 

 

+ Zobrazit více

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dvouválcový čtyřdobý řadový motor

70
kW (95 koní) max. výkon motoru při 8 250 ot./min
92
Nm max. točivý moment 6 250 ot./min
853
ccm zdvihový objem
15
l objem nádrže
Dvouválcový čtyřdobý řadový motor

Nechej se unést

Zvědavost a touha po dobrodružství jsou jen začátek: Dvouválcový řadový motor o výkonu 70 kW (95 k) tě podpoří v každém záměru - zejména svým vysokým točivým momentem. Ekonomicky pracuje se spotřebou 4,2 l na 100 km (podle WMTC) a poskytuje přesvědčivý výkon na silnici i v terénu.

+ Zobrazit více

VYCHUTNEJ SI ZVUK NOVÉ F 850 GS

Jedinečný design, individuální styl

Vyber si svou barevnou variantu

Každý ze tří laků zdůrazňuje charakter F 850 GS. Který si vybereš?

GS Trophy

Patří jí svět: F 850 GS v designu GS Trophy v metalíze Gravityblue. Její touhu po dobrodružství podtrhují nápadité akcenty a výrazné pásky. Čelní sklo Tour a stupačky Enduro dotvářejí off-roadový charakter. Díky držáku pro navigaci nad barevným TFT displejem máš své cíle vždy na dohled.

Racing red

Díky základní barvě tvůj stroj s červeným obložením skutečně upoutá pozornost.

Triple Black

Metalíza Blackstorm 2 podtrhuje linie motocyklu a skvěle ladí s touhou po dobrodružství, která je duší modelu F 850 GS. A ladí i s tebou?

Uprav si ji podle sebe

Uprav si ji podle sebe

A nyní třešnička na dortu: Zviditelni své dobrodružství na F 850 GS díky řadě možností výbavy ze všech úhlů. Nechej se inspirovat naším sportovním návrhem pro terén a dvěma dalšími variantami.

+ Zobrazit více

Oblečení pro tvé dobrodružství

spinner