Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW F 850 GS Adventure

SVĚT SE STÁVÁ DOBRODRUŽSTVÍM

Neznámé, to je přesně to, co tě láká: vyrazit ven, na cesty. A to hodně daleko! Nejen na asfaltových silnicích. S BMW F 850 GS Adventure objevíš nový terén, jsi připraven na nové dobrodružství, na jízdu − a to kamkoliv. Toto cestovní enduro je jako stvořené pro skutečné objevitele. Pro člověka, pro něhož žádný cíl není příliš daleko a žádná trasa není moc dlouhá. Objevuj svět s průvodcem, který je tak spolehlivý, robustní a výkonný, že dokáže držet krok dokonce i s tvojí zvědavostí: nový F 850 GS Adventure. 

Design F 850 GS Adventure

Zvol si svůj styl

Má v sobě geny GS − to snadno rozpoznáš podle charakteristické linie typické pro tuto řadu. Centrální umístění nádrže mezi sedadlo a řídítka zajišťuje optimální rozložení zatížení kol a hezkou štíhlou záď motocyklu. Charakteristický, vyspělý, výrazný − a stejně individuální jako ty: ukaž svůj osobní styl s tvým strojem F 850 GS Adventure!

Icegrey uni

Dobrodružství může začít: tvůj motocykl F 850 GS Adventure v základní barvě Icegrey uni.

Styl Rallye

Zaručený sportovní vzhled − a to na první pohled: modrá metalíza Lupin s výraznými akcenty v kontrastní barvě. Nápadnými detaily stylu Rallye jsou kratší sportovní čelní sklo, sedadlo Rallye a (vždy) zlatě eloxovaná vidlice a ráfky.

Styl Exclusive

Výrazný a exkluzivní: tvůj F 850 GS Adventure v granitově šedé metalíze s působivými akcenty. Zlatě eloxovaná vidlice a ráfky zajišťují vysloveně elegantní vzhled.

5letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti 2 roky záruky navíc, TFT displej ve standardní výbavě a boční kufry k tomu.

Více informací

„Globální hráč“ mezi světoběžníky

S tímto strojem si rozšíříš obzory a najdeš nové výzvy: F 850 GS Adventure je doma po celém světě a přesně to je na ní také poznat. S ním překonáš vítr i špatné počasí, budeš připraven na jakýkoli terén a prožiješ dobrodružství světa s maximálním možným komfortem. To zajišťuje mimo jiné velké, výškově nastavitelné cestovní čelní sklo, standardní komfortní sedadlo a velká 23litrová přední nádrž. Pro uvolněnou jízdu také divokým terénem přichází F 850 GS Adventure s odolnými přídavnými díly: vedle ochranného krytu motoru ve standardní výbavě nebo praktického nerezového stojanu na zavazadla jako příprava na hliníkový kufr Topcase je velmi robustní také boční obložení. Vše jako stvořené pro tvoje cestování světem s tímto „globálním hráčem“. 

+ Zobrazit více

DVOUVÁLCOVÝ ŘADOVÝ MOTOR

92
Nm
točivý moment (při 6 250 ot./min)
23
litrů
objem nádrže
550
km
max. teoretický dojezd
211
kg
zatížení
Vodou chlazený dvouválcový čtyřdobý řadový motor

Pohon: objevitelské touhy

Pohon: objevitelské touhy

Chce ven do světa: výkonný, nově vyvinutý paralelní dvouválcový motor s 70 kW (95 PS) dá tobě i tvým objevitelským touhám ten správný impulz. Nový koncept motoru nadchne energickým zvukem, silnějším výkonem s 70 KW (95 PS) přii 8 250 ot./min a zdokonalenou kulturou chodu − při umírněné spotřebě 4,1 l na 100 km (podle WMTC). S točivým momentem 92 Nm při 6 250 ot./min má tento enduro motocykl dostatečnou sílu pro jakoukoli offroadovou výzvu −kdekoliv a kdykoliv si přeješ. 

+ Zobrazit více

VYCHUTNEJ SI ZVUK F 850 GS ADVENTURE

To je nové

Přednosti F 850 GS Adventure

21 palcové přední kolo a ráfek s křížovými paprsky
Detail předního kola nového BMW F 850 GS Adventure
Cestovní čelní sklo včetně nastavení
Cestovní čelní sklo nového BMW F 850 GS Adventure
Komfortní sedadlo ve standardní výbavě
Komfortní sedadlo nového BMW F 850 GS Adventure
Delší dojezd díky 23litrové nádrži
Velká 23litrová nádrž nového BMW F 850 GS Adventure
Chránič motoru a ochranný kryt motoru ve standardní výbavě
Chránič motoru nového BMW F 850 GS Adventure
LED světlomet a dynamické brzdové světlo
LED světlomet nového BMW F 850 GS Adventure
Rozmanitý koncept úložného prostoru
Systém zavazadel na novém BMW F 850 GS Adventure
Výkonný motor
Nový BMW F 850 GS Adventure při použití v terénu

Ergonomický. Optimalizovaný pro řidiče

Ergonomický. Optimalizovaný pro řidiče

Také ergonomické kvality stroje F 850 GS Adventure jsou potěšující na opravdu dlouhých cestách kolem světa. Standardní výška sedadla 875 mm je ideální pro daleké cesty. Ale ne pro tebe? Máš na výběr: široké spektrum různých sedadel / výšek sedadel (jako zvláštní výbava nebo speciální příslušenství) umožňuje dokonalé přizpůsobení individuální výšce řidiče. Ostatně stroj se má přizpůsobit tobě − a ne naopak. Ke komfortu přispívají také standardně nastavitelná rychlostní páka, páka spojky a brzdová páka, enduro stupačky a vysoká vyztužená hliníková řídítka. To je jasná výhoda pro vyšší řidiče při jízdě v terénu. 

+ Zobrazit více

Dále. V každém ohledu

Dále. V každém ohledu

Kam tě žene touha – tam tě F 850 GS Adventure také doveze. Neboť velký objem nádrže 23 litrů zajišťuje enormní dojezdy více než 500 kilometrů. To umožňuje ujet vzdálenosti, o kterých druzí jen sní. Ale také díky vynikajícímu komfortu se jedná o stroj, se kterým budeš chtít podniknout jednoduše ještě více. Patří sem inovovaná ochrana proti větru a vlivům počasí díky většímu a výškově nastavitelnému cestovnímu čelnímu sklu a ergonomické komfortní sedadlo, s nímž ani velmi dlouhé cesty nikdy nebudou utrpením. Aby při cestování světem nechybělo nic rozhodujícího, nabízí F 850 GS Adventure jako speciální příslušenství samozřejmě také promyšlené koncepty úložného prostoru, například robustní hliníkový zavazadlový systém. 

+ Zobrazit více

S převahou. V každém terénu

S převahou. V každém terénu

Kdo se neustále vydává do neznámého terénu, potřebuje motocykl, na který se může spolehnout v každé situaci. Ať už se vydáte do pustiny nebo do hor, do údolí řeky nebo na náhorní plošiny, toto cestovní enduro ukazuje svoji převahu na nejrůznějších místech. Již z výrobního závodu je vybaven tím, co jej předurčuje pro použití na dlouhých trasách a v terénu: rám ze skořepinové konstrukce zajišťuje díky zvýšené tuhosti větší stabilitu při jízdě a zdokonalenou cílovou přesnost. Přední odpružení zajišťuje obrácená teleskopická vidlice, vzadu pružinová vzpěra WAD (na dráze závislé tlumení). U pérování nabízí F 850 GS Adventure 230 mm a 215 mm vzadu − pro intenzivní radost z jízdy v každém terénu. Vedle vypínatelného ABS máš stisknutím tlačítka na výběr dva standardní jízdní režimy „Déšť“ a „Silnice“. S jízdním režimem Pro se standardní jízdní režimy rozšiřují o jízdní režimy „Dynamic“ a „Enduro“. Tyto režimy připravují vhodné nastavení pro příslušné jízdní situace a odpovídající podklad. ABS se pak stává ABS Pro a ASC se stává DTC (dynamická kontrola trakce). Svoji převahu v offroadovém terénu však dokazuje F 850 GS Adventure také díky velké, 21palcové přední pneumatice, kolu s křížovými paprsky pro bezdušové pneumatiky, enduro stupačkám, ochrannému krytu motoru, chrániči podvozku a praktickým chráničům rukou. 

+ Zobrazit více

Další přednosti F 850 GS Adventure

Dynamické ESA jako zvláštní vybavení

Dynamické ESA (Electronic Suspension Adjustment) reguluje tlumení zavěšení pružiny automaticky v závislosti na stavu jízdy. 

Jízdní režimy Pro s „Dynamic“ a „Enduro“ (zvláštní výbava)

S jízdním režimem Pro lze reakci na plyn a regulační systémy stroje zcela jednoduše přizpůsobit různým jízdním situacím. Vedle standardních jízdních režimů „Déšť“ a „Silnice“ jsou k dispozici jízdní režimy „Dynamic“ a „Enduro“. Kromě toho se ze standardního ABS a ASC s jízdním režimem Pro stává ABS Pro a DTC. Režim „Enduro“ označuje jemnou reakci na plyn. Navíc jsou regulační charakteristiky ABS Pro a dynamické kontroly trakce DTC dimenzovány na lehké offroadové použití se silničními pneumatikami. Jako zapálený offroadový řidič máš navíc k dispozici režim „Enduro Pro“ (aktivace prostřednictvím kódovací zástrčky), u něhož probíhá optimální reakce na plyn společně s regulací ABS a DTC přizpůsobenou pro provoz s terénními pneumatikami. Kromě toho je v tomto režimu deaktivováno ABS zadního kola, abys mohl využít drift při brzdění. 

Konektivita, vč. 6,5" TFT barevného displeje (zvláštní výbava)

Konektivita BMW Motorrad nabízí na 6,5" TFT displeji inovativní funkce pro navigaci, telefonování a poslouchání hudby na motocyklu. 

Palubní počítač Pro

Palubní počítač Pro poskytuje dokonalou a přehlednou správu informací. Je naprogramován pro rychlé a pohodlné zjišťování nejdůležitějších dat vozidla. 

Velký úložný prostor (speciální příslušenství)

Kdo vyráží na cestu po světě, stěží si vystačí s malým zavazadlem. Proto má BMW F 850 GS Adventure (jako standardní vybavení) nerezový zavazadlový stojan na hliníkový kufr Topcase (zvláštní vybavení). Praktické speciální příslušenství jako hliníkový kufr a kufr Topcase v robustním designu GS Adventure, brašna na sedlo spolujezdce a vak na nádrž s přihrádkou na kartu a velké místo pod sedadlem doplňují nabídku úložného prostoru. 

Více individuality

Tvůj F 850 GS Adventure šitý na míru

Nový BMW F 850 GS Adventure je připraven na každé dobrodružství.

Zjisti více

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO F 850 GS ADVENTURE

ODĚVY VHODNÉ PRO DOBRODRUŽSTVÍ

spinner