Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW F 850 GS

DOBRODRUŽSTVÍ V KRVI

Žiješ pro tuhle výzvu. Kde to ostatní otočí, ty pokračuješ v jízdě. Překonáváš hranice. Z překážek se stávají možnosti. V žilách ti koluje dobrodružství. V sedle F 850 GS se díky 21palcovému přednímu kolu snadno staneš mistrem terénní stopy. Důležité je, že tě tvůj přístup a zvědavost pohánějí kupředu – bez ohledu na to, jak daleko chceš s F 850 GS dojet. A bez ohledu na to, jestli se rozhodneš jet blátem: s volitelnou možností Connectivity máš vždy přístup k navigaci, telefonu, médiím i údajům o motocyklu. Jasně a přehledně na 6,5palcovém dipleji TFT – bez jakéhokoliv rozptylování. Díky tomu máš víc času na to, co je podstatné. A můžeš objevovat, co se skrývá za obzorem.  

DESIGN F 850 GS

Zvol si svůj styl

Volba je na tobě: s matnou metalízou Pollux ve stylu Exclusive se z F 850 GS stane elegantní krasavec. Zatímco ve stylu Rallye, s bílým lakem, se závodní červenou barvou a modrou divokou metalízou můžeš dát svému stroji ještě sportovnější akcent. Nebo si můžeš vybrat F 850 GS v základní závodní červené barvě.

*/-->

Styl Rallye

Přesně takhle vypadají sportovní akcenty na F 850 GS: styl Rallye přináší tomuto motocyklu bílý lak v kombinaci se závodní červenou a divokou modrou metalízou. Jeho dynamiku podtrhávají také zlaté pozinkované ráfky.

*/-->

Závodní červená, bez metalízy

Je neodolatelně krásná a nikdy nenudí: se základním závodním červeným lakem přitáhneš všechny pohledy.

*/-->

Styl Exclusive

Jasný případ vášně: díky matné metalíze Pollux ve stylu Exclusive získává stroj mimořádně elegantní vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Ještě více z GS

Silný vzhled: ty a tvůj F 850 GS s charakteristicky dynamickou linkou. Pokud jde o tvarové pojetí, smysl pro dobrodružství je cítit z každého povrchu, z každého zákoutí a z každé linie tohoto motocyklu. Odzadu přes nádrž, až k typickým světlometům typu GS, jejichž světla pro denní svícení připomínají nakloněnou vidlici muzikantovy ladičky a jsou k dispozici jako volitelné vybavení, jsou designové prvky upraveny do terénu, zatímco ty jsi vyladěn od hlavy až po paty na unikátní jízdu. Pozinkovaný kryt chladiče pro styly Rallye a Exclusive ti dodají atraktivní vzhled jak na silnici, tak i v terénu.  

+ Zobrazit více

dvouválcový čtyřdobý řadový motor

70
kW (95 k)
při 8 250 ot./min
92
Nm
max. točivý moment
při 6 500 ot./min
853
cm³
zdvihový objem
860
mm
výška sedla
Vodou chlazený, dvouválcový čtyřdobý řadový motor

Vnitřní drive

Vnitřní drive

Zvědavost a žízeň po objevování jsou tvým pohonem. Dvouválcový řadový motor o výkonu 70 kW (95 koní) ti bude oporou v každém úsilí – jeho předností je vysoký točivý moment a živý charakter. Tenhle motor ohromí svým zvukem, ale také hospodárným provozem a vždy mimořádným výkonem. Objev neznámé s F 850 GS!

+ Zobrazit více

VYCHUTNEJ SI ZVUK F 850 GS

Ve svém živlu

Ve svém živlu

Tvoje myšlenky patří volnosti, tvůj pohled je upřen na silnici před tebou. Řídíš, řadíš a brzdíš na svém F 850 GS skoro instinktivně – tvoje pohyby jsou neopakovatelné: jsi ve svém živlu, jsi plně soustředěn na dobrodružství. A díky ergonomice typické pro GS, řídíš vzpřímeně a sebevědomě, čímž říkáš, že vždy pojedeš dál.  

+ Zobrazit více

Přednosti F 850 GS

Radost z pohodlné jízdy

Radost z pohodlné jízdy

Každý typ jezdce si tu přijde na své: svůj F 850 GS si můžeš přizpůsobit tak, aby dokonale vyhovoval tvým požadavkům – k dispozici je celá řada sedel s různými výškami. K dispozici jsou také nízké dvojité sedlo a komfortní sedlo. Na přání si můžeš nechat snížit podvozek.   

+ Zobrazit více

Nová chuť do života

Nová chuť do života

Pro náročné použití v terénu má F 850 GS kola s výpletem a s bezdušovými pneumatikami. Díky nim dosáhneš nových cílů, vyšší ligy, dalšího poryvu adrenalinu. Tvůj odjezd do neznáma je teď také bezpečnější díky „inteligentnímu tísňovému volání“ – neboli eCall: v naléhavých případech spustí jezdec systém umístěný na řidítkách zmáčknutím tlačítka a přivolá pomoc. V závislosti na situaci se eCall spouští automaticky a pomáhá zajistit rychlejší odezvu tísňových služeb – ať jsi kdekoliv.

 

+ Zobrazit více
Další přednosti F 850 GS
  • Pro odvážné použití v terénu si pořiď na ráfky s křížovým výpletem enduro pneumatiky.

  • Kryt motoru, který je součástí standardní dodávky, je vyroben z plastu a chrání motor BMW F 850 GS proti létajícím kamenům a poškozením na terénních cestách. Pro sportovnější styl se v rámci komplexního programu výbavy nabízí ochranný kryt podvozku, vyrobený z hliníku.  

  • Široká hliníková řidítka sedí pohodlně v ruce a podporují snazší ovládání BMW F 850 GS. Eloxovaný povrch zdůrazňuje mocnost stroje.  

Zcela ve svém živlu

Sterling Taylor rád posunuje své hranice.

Jakmile vidí cestu nahoru, najde si oporu pro nohy, a rukama se zachytí o skalní výčnělek: Sterling Taylor je horolezec a ani strach z výšek ho neodradí. Miluje výzvy - a svoji motorku.

Více informací

Na míru šitý F 850 GS

Chceš upravený F 850 GS? Pak je tu celá řada zvláštní výbavy a příslušenství, které ti pomohou. Umožní ti, aby sis sestavil přesně takový motocykl, jaký chceš ty.

ZJISTI VÍCE

Příslušenství pro F 850 GS

Oděvy vhodné pro dobrodružství

Další modely Adventure