Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Nové BMW F 900 XR

Výše, rychleji a ještě dále

XR představuje nekompromisní spojení sportovního ducha a jízdy na dlouhé vzdálenosti. Adrenalin den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku pořádně vychutnáš – kilometr po kilometru. Sám vzrušující design již naznačuje potenciál stroje. Ve vzpřímeném pohodovém sedu budeš chráněn před větrem i nečasem: Je jasné, že to budeš jen ty, kdo určí, kdy tahle jízda skončí!

Díky rozsáhlé výbavě budeš připraven jak na sportovní výkony, tak na jízdu ve městě. F 900 XR je motorka, která se hodí k tobě i k tvému sportovnímu duchu. 

#NeverStopChallenging

Již od 282 800 Kč včetně DPH.
Možnost financování: 4 399 Kč měsíčně.* 

 

 

 

*Uvedená splátka úvěru je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců a akontaci 30% (část kupní ceny hrazená klientem) a obsahuje pojištění (havarijní pojištění a povinné ručení). Nabídka je určena pro právnické osoby (IČO), plátce DPH. Nabídka platí na limitované množství motocyklů do 30.06. 2021. Poskytovatelem financování je BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Uvedené splátky mají charakter předběžné a orientační kalkulace, nejedná se o příslib ani závaznou nabídku financování. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Detailní kalkulaci financování poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice.

+ Zobrazit více

Jasná řeč těla – nezaměnitelná XR

Výkon modelu F 900 XR je zřejmý na první pohled. Výrazné LED světlovody nově vyvinutého světlometu zdůrazňují dominantní charakter modelu F 900 XR – pocit, který znáš nejlépe. Dynamiku ještě podtrhuje opláštění. Precizní hrany definují výbojný design. Úzká a vizuálně krátká zadní část předurčuje sportovní geny tohoto přeborníka na velké vzdálenosti.

+ Zobrazit více

Výrazné barvy

Tři barevné varianty zdůrazňují precizně vedené drážky a definují plochy F 900 XR. Všem variantám je společné jedno: nutkání vyrazit.

Styl Sport: závodní červená Racing red

Dynamicky ofenzivní červená kontrastuje s technicky působící matnou granitově šedou metalízou a dává najevo: v tobě bije srdce sportovce. A přesně tohle vyjadřuje i tvé F 900 XR. Dynamiku motorky podtrhují krátký čelní štít Sport a zlaté eloxované trubky přední vidlice.

Základní barva: bílá Light white

Středový kryt nádrže a mřížka chladiče v matné granitově šedé metalíze, se stříbrnými okraji: cool, odhodlaný a puristicky technický vzhled strhne pohledy okolí.

Styl Exclusive: galvanická zlatá metalíza

Styl Exclusive tě absolutně strhne. Černé ráfky nechávají vyniknout barvu galvanického zlata v metalíze. Víko nádrže a mřížka chladiče kontrastují v matné, granitově šedé metalíze. Na F 900 XR můžeš být na cestách klidně celý den - s chrániči rukou se budeš cítit v pohodě v každé zatáčce.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Vzpřímeně a uvolněně

Vzpřímeně a uvolněně

Na konci dne budeš mít pocit, že jsi skoro nic neujel a nebudeš věřit údaji na tachometru.: To je ergonomie F 900 XR. Je navržena pro sportovní výkon na dlouhé vzdálenosti. Za přední ochranou si tak podmaňuješ zatáčku za zatáčkou. Maximální variabilita platí nejen pro výšku sedla od 775 do 870 mm, ale i pro nastavitelnou řadicí páku a dvoustupňové nastavení čelního štítu. Jak ty, tak tvůj spolujezdec si užijete každý kilometr jízdy, a to díky optimální poloze stupaček a sedadel.

+ Zobrazit více

Dvouválcový řadový motor

77
kW (105 k) max. výkon
při 8 500 ot/min
92
Nm
max. točivý moment
při 6 500 ot./min
895
cm³
zdvihový objem
775
výška sedla
od 775 do 870 mm

Tvůj pulz v klidu: 92 Nm

Tvůj pulz v klidu: 92 Nm

Díky ideálnímu výhledu daleko před sebe projedeš každou zatáčku sebevědomě a klidně. Jednu po druhé, znovu a znovu. Přesně v duchu #NeverStopChallenging. Pokud tě žene nenasytná touha mířit stále dál a dál, pak pro tebe máme správného parťáka: vysokorychlostní dvouválcový řadový motor modelu F 900 XR dodá mezi 4 500 a 8 500 ot/min přes 87 Nm. Individuálně zvolené Dynamic ESA zajišťuje optimální tlumicí komfort a velmi stabilní ovládání. Na vedoucí pozici rád ponecháš ostatní za sebou.

+ Zobrazit více

XR od začátku: Varianta A2 modelu F 900 XR

XR od začátku: Varianta A2 modelu F 900 XR

Není důvod vzdávat se myšlenek o dlouhých cestách a potlačovat svou intuici: k mání je i varianta 95 k modelu F 900 XR, kterou si můžeš pořídit s řidičským průkazem A2.

+ Zobrazit více

S cílem vidět kupředu – a to doslova

S cílem vidět kupředu – a to doslova

F 900 XR stanovuje standardy i v oblasti světel. Disponuje adaptivními světlomety – poprvé ve střední třídě. Tato technologie je umístěna do nově vyvinutých LED světlometů a optimálně tak osvětluje plochu od 7°: jednoznačné plus pro jízdu v noci nebo při špatné viditelnosti.

+ Zobrazit více

Systematická bezpečnost

Systematická bezpečnost

Mnoho dalších inovací přispívá k potěšení z jízdy a naprosté pohodě. Dynamické ovládání brzd (DBC) a regulace točivého momentu (MSR) zaručují vyšší bezpečnost při nouzovém brzdění, prudkém výpadku plynu a při potřebě náhlého řazení..

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk F 900 XR

Přednosti F 900 XR

Dvouválcový řadový motor
Dvouválcový řadový motor.
Dynamic ESA
Dynamic ESA
Adaptivní světlo
Pohled na světla modelu F 900 XR.
Výšky sedla: mnohotvárnost, která zkrátka sedne
Vidíme sedlo BMW F 900 XR.
Výškově nastavitelný čelní štít
Výškově nastavitelný čelní štít BMW F 900 XR.
Buď vždy informován s BMW Connectivity a TFT displejem
Pohled na TFT barevný displej modelu F 900 XR.
Komfortní úložné prostory
Komfortní úložné prostory BMW F 900 XR.
ECALL - společník, který uklidní
Pohled na zabudované ECALL tlačítko na řídítku.

Naše návrhy podle tvých preferencí

F 900 XR nedělá kompromisy mezi sportovními výkony a cestami na dlouhé vzdálenosti. Každý řidič má své priority – proto si můžeš vybrat ze tří variant:

+ Zobrazit více

#NeverStopChallenging

Tady potkáš jezdce, kteří myslí stejně jako ty. Lidé, kteří nedělají rozdíl mezi srdeční frekvencí a točivým momentem. Lidé, kteří tuší, že za každou zatáčkou následuje ještě nějaká hezčí – a svou intuici i následují.

+ Zobrazit více

Oblečení

Další modely

spinner