Zrychlený tep

Srdce ti buší

Už sama modelová řada Sport s odpovídajícím spoilerem motoru v provedení Racingred uni a černé frézované díly ukazují tvou lásku ke sportu. S obsáhlým elektronickým paketem pro ještě sportovnější výkon a také s Headlight Pro včetně adaptivních světlometů jsi o kus napřed i bez cílové čáry.

+ Zobrazit více
 • Dynamické ESA (Electronic Suspension Adjustment) reguluje tlumení zavěšení pružiny automaticky v závislosti na stavu jízdy. Během jízdy lze zvolit různá nastavení tlumení a stisknutím tlačítka jde snadno nastavit předpětí pružiny.

 • Díky volitelným režimům řízení Pro je možné podstatně rozšířit rozsah použití stroje a řídicí systémy se navíc stávají citlivými na nakloněnou polohu.  Kromě škrticí odezvy se v rámci zvoleného režimu upraví také kontrolní chování ABS Pro, MSR a dynamického trakčního DTC a rovněž standardní nastavení Dynamic ESA.

 • Asistent řazení Pro umožňuje řazení směrem nahoru a dolů bez použití spojky téměř při všech zatíženích a otáčkách. Asistent tak zajišťuje zřetelně snížené časy řazení, uvolnění ruky na spojce a tím i větší dynamiku, radost z jízdy a komfort.

 • Sklopné páčky spojky a brzdy

  Ruční frézované páčky CNC vyrobené z eloxovaného hliníku odolného proti korozi se dají nastavit do tří poloh pro upřednostňovaný dosah a díky sklopnému mechanismu jsou vybaveny definovaným klopným momentem pro zamezení případného poškození při pádu. Vizuálně jsou dokonale sladěny s designem motorky a podtrhují její individualitu.

  Nastavitelné stupačky

  Stupačky z eloxovaného hliníku kombinují dynamický vzhled s ergonomií a sportovním stylem na té nejvyšší úrovni. Díky rýhovanému povrchu a možnosti třístupňového nastavení výšky nabízí další podporu a optimální ovládání stroje. 

  Chrániče páčky ruční brzdy

  Chrániče páčky ruční brzdy působí dokonale sportovním dojmem. Zakřivená konzola vyrobená z hliníku a plastu chrání páčky spojky a brzdy na řídítkách před neúmyslným spuštěním při kontaktu s jiným vozidlem nebo před poškozením v případě převržení stroje.

  Spoiler motoru

  Elegantní třídílný spoiler motoru vyrobený z plastu odolného proti nárazu a UV záření vytváří individuální sportovní vzhled. Boční panely lakované v barvě motorky představují výrazný vizuální akcent.

 • S Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční nebo denní světlo. Ve spojení s adaptivním světlometem jezdec lépe vidí a je vidět, což zvyšuje jeho bezpečnost.

 • Ve sportovním stylu oslňuje stroj zářivou barvou Racingred uni. Výrazný kontrast představují kryty chladiče a středový kryt nádrže v technicky působící matné, granitově šedé metalíze, ráfky v jednobarevné syté černi a trubky přední vidlice ve zlatém provedení.  Kratší a tónovaný čelní štít Sport dynamický vzhled ještě podtrhuje.

Hon za kilometry

Stále na cestě

Pokud se kromě ujetých kilometrů počítá i vzhled a funkčnost: ve stylu Exclusive se stroj prezentuje elegantní a luxusně působící lakovanou metalízou v tónu galvanického zlacení se zajímavými kontrasty v matné, granitově šedé metalíze a se sytě černými, jednobarevnými ráfky a černými trubkami přední vidlice. Sportovní vzhled stroje podtrhují ještě chrániče rukou.

+ Zobrazit více
 • Elektronický tempomat je aktivovatelný od rychlosti 30 km/h a udržuje konstantní rychlost. Tak si lze nerušeně užívat především delších dálničních etap. Při brzdění se funkce deaktivuje, po stisknutí tlačítka Resume se znovu nastaví zvolené tempo.

 • Cestovní kufry i brašny lze snadno a bezpečně připevnit k vizuálně atraktivním nosičům kufrů. Pokud na motorku nejsou namontované kufry, působí nosiče velmi nenápadným dojmem. 

   

  Brašna

  Vysoce kvalitní brašny vyrobené z odolného polyesteru nadchnou praktickými detaily a užitným objemem 20 litrů. Vychytávky, jako je třeba vodotěsná vnitřní kapsa, zip kolem dokola, ucho na přenášení a rychloupínací systém pro snadnou montáž na motocykl zaručují bezpečné držení a praktickou manipulaci.

   

  Cestovní kufr

  Kvalitní skořepinové cestovní kufry poskytují svým objemem 32 litrů dostatek místa pro cestovní zavazadla nebo motorkářskou přilbu. Jsou uzamykatelné, odolné proti stříkající vodě a volitelně rozšiřitelné o vodotěsnou vnitřní kapsu – ideální parťáci na krátké i dlouhé výlety. Kufry jsou kvalitně lakované v barvě motorky. 

   

  Tankvak velký

  Tankvak na nádrž z odolné polyesterové tkaniny nabízí spoustu chytrých detailů a podle potřeby lze jeho objem zvětšit z 11 na 16 litrů. Další prostor nabízí přihrádka na mapu a vnější kapsy. Díky promyšlenému uchycení pomocí řemínků vak bezpečně drží a je možné s ním mimořádně prakticky manipulovat.

   

  Tankvak malý

  Odolný malý tankvak s řemínky na připojení je ideálním parťákem na krátký výlet. Hlavní přihrádka s odnímatelným, vodotěsným vnitřním vakem, kabelovou průchodkou, úložným prostorem o objemu 5,5 litru, uchem na přenášení a odnímatelnými popruhy vaku, to jsou praktické vlastnosti, které tě nenechají na holičkách v žádné situaci běžného dne. 

 • Díky dodatečnému čalounění nabízí komfortní sedadlo citelně vyšší pohodlí při sezení pro jezdce i spolujezdce, což přispívá k ještě bezstarostnějšímu polykání kilometrů.  Díky tomu si můžeš užít i dlouhodobé výlety.

 • Příprava pro navigaci

  Příprava pro navigaci s držákem a kolébkou držáku na upínání řídítek slouží k bezpečnému upevnění navigace BMW v zorném poli jezdce. Ovládání navigačního systému a funkce konektivity probíhají pohodlně prostřednictvím multifunkčního ovladače na řídítkách

   

  Navigator VI

  S navigačním systémem Navigator VI si přijdou na své nejen příznivci dlouhých cest. Plánování tras s tímto systémem je hračka a díky četným doplňkovým funkcím je každá cesta zážitkem. Pětipalcový dotykový displej je vodotěsný, skvěle čitelný i při přímém dopadu slunečního záření a zajišťuje potřebný přehled.

 • Hlavní stojan zajišťuje bezpečné a stabilní odstavení stroje a poskytuje výhody třeba při tankování, nakládání a vykládání kufrů nebo pří údržbě. Při delším stání se navíc odlehčí pneumatiky a pružinové prvky.

 • Výkonné přídavné LED světlomety zajišťují díky rozšířenému osvětlení potřebný výhled i při špatné viditelnosti a nabízejí tak ideální doplněk k hlavnímu světlometu. Technologie LED zajišťuje téměř bezporuchový provoz.

Městský model

Nadšený objevitel měst.

Lehce míjíš zácpy a vždy máš někde v hlavě vymyšlenou zkratku. Intuitivně kličkuješ spletí ulic. Tvá mašina se hodí díky ergonomické rozmanitosti a výšce sedadel od 775 do 870 mm přesně k tobě a ideálně zapadá do tvého života. Nabízí bezklíčové startování pomocí systému Keyless Ride. Praktický a vždy s tebou: malý horní kufr (topcase) pro všechny důležité pochůzky. 

V barvě Lightwhite uni demonstruje základní model sportovní lehkost. Kryty chladiče a středový kryt nádrže v matné, granitově šedé metalíze, sedadlo je černé. Čistý design završují ráfky v matné metalíze v barvě bílého hliníku.

+ Zobrazit více
 • Díky funkci Keyless Ride zůstane klíč od motocyklu od teďka v kapse. Protože bezklíčový systém je mimořádně pohodlný a umožňuje jezdci, aby motorku nastartoval jednoduše stisknutím tlačítka. Dá se tak odemykat i zámek řízení a víčko palivové nádrže. Takže stačí nasednout a hned můžeš vyrazit!

 • Konec zmrzlých rukou: o to se starají elektricky vyhřívané rukojeti s vícestupňovou regulací. Zvyšují komfort a zajišťují vyšší bezpečnost, neboť s teplýma rukama a větším citem v prstech prostě lépe zvládneš kontrolu nad strojem. Vyhřívání rukojetí se pohodlně ovládá kombinovaným spínačem na řídítkách.

 • Chrániče ruční páčky působí dokonale sportovním dojmem. Zakřivená konzola vyrobená z hliníku a plastu chrání páčky spojky a brzdy na řídítkách před neúmyslným spuštěním při kontaktu s jiným vozidlem nebo před poškozením v případě převržení stroje.

 • Na pevném nosiči zavazadel vyrobeném z tlakově litého hliníku s práškovým nástřikem lze snadno a bezpečně připevnit horní kufr nebo jiná zavazadla. Protože je nosič horního kufru (topcase) připevněn k motocyklu tak, aby byl chráněn před otřesy, viditelně se zlepší kvalita jízdy s namontovaným horním kufrem, a to zejména při vyšších rychlostech.

 • Malý horní kufr, 30 l

  Vodotěsný plastový topcase poskytuje díky objemu 30 litrů dostatek místa pro helmu. Volitelné lakování vík a pantů Soft-Close, které umožňují jemné zavírání víka, v barvách matná asfaltová šedá metalíza, Blackstorm metalíza, Racingred uni nebo Lightwhite uni, podtrhuje dojem vysoké kvality.

 • Kontrola tlaku v pneumatikách (TPC) informuje o aktuálním tlaku v pneumatikách a včas upozorní jezdce při ztrátě tlaku na možná nebezpečí. Hodnoty lze vyvolat na displeji v kokpitu. Žlutá informační kontrolka a červená výstražná kontrolka upozorňují během jízdy automaticky na relevantní odchylku od požadovaných hodnot.

 • Inteligentní tísňové volání se v případě nehody automaticky obrátí na telefonní centrum BMW Call Center, aby co nejrychleji aktivovalo záchranný řetězec. Odešle se poloha motorky, a je-li to možné, naváže se ústní kontakt s dotyčnou osobou. Systém se dá spustit také ručně, např. na pomoc dalším účastníkům silničního provozu.

F 900 XR

Adventure

Více informací
Mohlo by tě zajímat
spinner