Zrychlený tep

Srdce ti buší

Už sama modelová řada Sport s odpovídajícím spoilerem motoru v provedení Racingred uni a černé frézované díly ukazují tvou lásku ke sportu. S obsáhlým elektronickým paketem pro ještě sportovnější výkon a také s Headlight Pro včetně adaptivních světlometů jsi o kus napřed i bez cílové čáry.

+ Zobrazit více
Dynamické ESA

Dynamické ESA (Electronic Suspension Adjustment) reguluje tlumení zavěšení pružiny automaticky v závislosti na stavu jízdy. Během jízdy lze zvolit různá nastavení tlumení a stisknutím tlačítka jde snadno nastavit předpětí pružiny.

Jízdní režimy Pro

Díky volitelným režimům řízení Pro je možné podstatně rozšířit rozsah použití stroje a řídicí systémy se navíc stávají citlivými na nakloněnou polohu.  Kromě škrticí odezvy se v rámci zvoleného režimu upraví také kontrolní chování ABS Pro, MSR a dynamického trakčního DTC a rovněž standardní nastavení Dynamic ESA.

Asistent řazení Pro

Asistent řazení Pro umožňuje řazení směrem nahoru a dolů bez použití spojky téměř při všech zatíženích a otáčkách. Asistent tak zajišťuje zřetelně snížené časy řazení, uvolnění ruky na spojce a tím i větší dynamiku, radost z jízdy a komfort.

Sportovní designové prvky

Sklopné páčky spojky a brzdy

Ruční frézované páčky CNC vyrobené z eloxovaného hliníku odolného proti korozi se dají nastavit do tří poloh pro upřednostňovaný dosah a díky sklopnému mechanismu jsou vybaveny definovaným klopným momentem pro zamezení případného poškození při pádu. Vizuálně jsou dokonale sladěny s designem motorky a podtrhují její individualitu.

Nastavitelné stupačky

Stupačky z eloxovaného hliníku kombinují dynamický vzhled s ergonomií a sportovním stylem na té nejvyšší úrovni. Díky rýhovanému povrchu a možnosti třístupňového nastavení výšky nabízí další podporu a optimální ovládání stroje. 

Chrániče páčky ruční brzdy

Chrániče páčky ruční brzdy působí dokonale sportovním dojmem. Zakřivená konzola vyrobená z hliníku a plastu chrání páčky spojky a brzdy na řídítkách před neúmyslným spuštěním při kontaktu s jiným vozidlem nebo před poškozením v případě převržení stroje.

Spoiler motoru

Elegantní třídílný spoiler motoru vyrobený z plastu odolného proti nárazu a UV záření vytváří individuální sportovní vzhled. Boční panely lakované v barvě motorky představují výrazný vizuální akcent.

Headlight Pro

S Headlight Pro má světlomet ikonické světelné prvky, které fungují jako poziční nebo denní světlo. Ve spojení s adaptivním světlometem jezdec lépe vidí a je vidět, což zvyšuje jeho bezpečnost.

Tónovaný větrný štít Sport

Ve sportovním stylu oslňuje stroj zářivou barvou Racingred uni. Výrazný kontrast představují kryty chladiče a středový kryt nádrže v technicky působící matné, granitově šedé metalíze, ráfky v jednobarevné syté černi a trubky přední vidlice ve zlatém provedení.  Kratší a tónovaný čelní štít Sport dynamický vzhled ještě podtrhuje.

Hon za kilometry

Stále na cestě

Na toho, kdo se nekompromisně a vytrvale po celý den žene za každou zatáčkou, se můžete klidně podívat. Provedením Style Triple Black dáváš najevo, že jsi bytostně zaměřen na výkon. Sportovní vzhled pak ještě doplňují zajímavé kontrasty v matné šedé metalíze Granit, ráfky v noční černé uni, černé trubky přední vidlice a také chrániče rukou.

+ Zobrazit více
Tempomat

Elektronický tempomat je aktivovatelný od rychlosti 30 km/h a udržuje konstantní rychlost. Tak si lze nerušeně užívat především delších dálničních etap. Při brzdění se funkce deaktivuje, po stisknutí tlačítka Resume se znovu nastaví zvolené tempo.

Držák na kufr

Cestovní kufry i brašny lze snadno a bezpečně připevnit k vizuálně atraktivním nosičům kufrů. Pokud na motorku nejsou namontované kufry, působí nosiče velmi nenápadným dojmem. 

 

Brašna

Vysoce kvalitní brašny vyrobené z odolného polyesteru nadchnou praktickými detaily a užitným objemem 20 litrů. Vychytávky, jako je třeba vodotěsná vnitřní kapsa, zip kolem dokola, ucho na přenášení a rychloupínací systém pro snadnou montáž na motocykl zaručují bezpečné držení a praktickou manipulaci.

 

Cestovní kufr

Kvalitní skořepinové cestovní kufry poskytují svým objemem 32 litrů dostatek místa pro cestovní zavazadla nebo motorkářskou přilbu. Jsou uzamykatelné, odolné proti stříkající vodě a volitelně rozšiřitelné o vodotěsnou vnitřní kapsu – ideální parťáci na krátké i dlouhé výlety. Kufry jsou kvalitně lakované v barvě motorky. 

 

Tankvak velký

Tankvak na nádrž z odolné polyesterové tkaniny nabízí spoustu chytrých detailů a podle potřeby lze jeho objem zvětšit z 11 na 16 litrů. Další prostor nabízí přihrádka na mapu a vnější kapsy. Díky promyšlenému uchycení pomocí řemínků vak bezpečně drží a je možné s ním mimořádně prakticky manipulovat.

 

Tankvak malý

Odolný malý tankvak s řemínky na připojení je ideálním parťákem na krátký výlet. Hlavní přihrádka s odnímatelným, vodotěsným vnitřním vakem, kabelovou průchodkou, úložným prostorem o objemu 5,5 litru, uchem na přenášení a odnímatelnými popruhy vaku, to jsou praktické vlastnosti, které tě nenechají na holičkách v žádné situaci běžného dne. 

Komfortní sedadlo

Díky dodatečnému čalounění nabízí komfortní sedadlo citelně vyšší pohodlí při sezení pro jezdce i spolujezdce, což přispívá k ještě bezstarostnějšímu polykání kilometrů.  Díky tomu si můžeš užít i dlouhodobé výlety.

Navigace

Příprava pro navigaci

Příprava pro navigaci s držákem a kolébkou držáku na upínání řídítek slouží k bezpečnému upevnění navigace BMW v zorném poli jezdce. Ovládání navigačního systému a funkce konektivity probíhají pohodlně prostřednictvím multifunkčního ovladače na řídítkách

 

Navigator VI

S navigačním systémem Navigator VI si přijdou na své nejen příznivci dlouhých cest. Plánování tras s tímto systémem je hračka a díky četným doplňkovým funkcím je každá cesta zážitkem. Pětipalcový dotykový displej je vodotěsný, skvěle čitelný i při přímém dopadu slunečního záření a zajišťuje potřebný přehled.

Hlavní stojan

Hlavní stojan zajišťuje bezpečné a stabilní odstavení stroje a poskytuje výhody třeba při tankování, nakládání a vykládání kufrů nebo pří údržbě. Při delším stání se navíc odlehčí pneumatiky a pružinové prvky.

Přídavný světlomet LED

Výkonné přídavné LED světlomety zajišťují díky rozšířenému osvětlení potřebný výhled i při špatné viditelnosti a nabízejí tak ideální doplněk k hlavnímu světlometu. Technologie LED zajišťuje téměř bezporuchový provoz.

Městský model

Nadšený objevitel měst.

Lehce míjíš zácpy a vždy máš někde v hlavě vymyšlenou zkratku. Intuitivně kličkuješ spletí ulic. Tvá mašina se hodí díky ergonomické rozmanitosti a výšce sedadel od 775 do 870 mm přesně k tobě a ideálně zapadá do tvého života. Nabízí bezklíčové startování pomocí systému Keyless Ride. Praktický a vždy s tebou: malý horní kufr (topcase) pro všechny důležité pochůzky. 

V barvě Lightwhite uni demonstruje základní model sportovní lehkost. Kryty chladiče a středový kryt nádrže v matné, granitově šedé metalíze, sedadlo je černé. Čistý design završují ráfky v matné metalíze v barvě bílého hliníku.

+ Zobrazit více
Keyless Ride

Díky funkci Keyless Ride zůstane klíč od motocyklu od teďka v kapse. Protože bezklíčový systém je mimořádně pohodlný a umožňuje jezdci, aby motorku nastartoval jednoduše stisknutím tlačítka. Dá se tak odemykat i zámek řízení a víčko palivové nádrže. Takže stačí nasednout a hned můžeš vyrazit!

Vyhřívané rukojeti

Konec zmrzlých rukou: o to se starají elektricky vyhřívané rukojeti s vícestupňovou regulací. Zvyšují komfort a zajišťují vyšší bezpečnost, neboť s teplýma rukama a větším citem v prstech prostě lépe zvládneš kontrolu nad strojem. Vyhřívání rukojetí se pohodlně ovládá kombinovaným spínačem na řídítkách.

Chrániče ruční páčky

Chrániče ruční páčky působí dokonale sportovním dojmem. Zakřivená konzola vyrobená z hliníku a plastu chrání páčky spojky a brzdy na řídítkách před neúmyslným spuštěním při kontaktu s jiným vozidlem nebo před poškozením v případě převržení stroje.

Nosič na zavazadla

Na pevném nosiči zavazadel vyrobeném z tlakově litého hliníku s práškovým nástřikem lze snadno a bezpečně připevnit horní kufr nebo jiná zavazadla. Protože je nosič horního kufru (topcase) připevněn k motocyklu tak, aby byl chráněn před otřesy, viditelně se zlepší kvalita jízdy s namontovaným horním kufrem, a to zejména při vyšších rychlostech.

Malý horní kufr

Malý horní kufr, 30 l

Vodotěsný plastový topcase poskytuje díky objemu 30 litrů dostatek místa pro helmu. Volitelné lakování vík a pantů Soft-Close, které umožňují jemné zavírání víka, v barvách matná asfaltová šedá metalíza, Blackstorm metalíza, Racingred uni nebo Lightwhite uni, podtrhuje dojem vysoké kvality.

Kontrola tlaku v pneumatikách (TPC)

Kontrola tlaku v pneumatikách (TPC) informuje o aktuálním tlaku v pneumatikách a včas upozorní jezdce při ztrátě tlaku na možná nebezpečí. Hodnoty lze vyvolat na displeji v kokpitu. Žlutá informační kontrolka a červená výstražná kontrolka upozorňují během jízdy automaticky na relevantní odchylku od požadovaných hodnot.

ECALL

Inteligentní tísňové volání se v případě nehody automaticky obrátí na telefonní centrum BMW Call Center, aby co nejrychleji aktivovalo záchranný řetězec. Odešle se poloha motorky, a je-li to možné, naváže se ústní kontakt s dotyčnou osobou. Systém se dá spustit také ručně, např. na pomoc dalším účastníkům silničního provozu.

Vytvoř si svou vlastní F 900 XR

F 900 XR

Mohlo by tě zajímat

spinner