Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW G 310 GS

Žízeň po dobrodružství. Každý den

Buď spontánní, dej kopačky rutině, udělej z každého dne života den plný osobních zážitků. Dobrodružství čeká za dveřmi – chop se jej s pomocí G 310 GS. Spolehlivě a bezstarostně tě protáhne džunglí velkoměsta a vyveze tě do okolní krajiny. S G 310 GS nemusí jít o velké dobrodružství, protože na něj stejně nezapomeneš. Záleží jen na tom, abys taková dobrodružství zažíval každý den.

Design G 310 GS

Zvol si svůj styl

BMW G 310 GS je k dispozici ve třech vzrušujících barevných provedeních: modrá metalíza Strato blue, kosmická černá a perleťová bílá metalíza.

Modrá metalíza Strato blue

Modrá metalíza Strato blue podtrhuje dynamický design a odráží bezstarostnou radost z jízdy.

Perleťová bílá metalíza

Modro/červená grafika v kombinaci s perleťovou bílou metalízou na kapotáži dokonale odráží klasické barvy BMW Motorsport.

Kosmická černá

Černá zvýrazňuje nezaměnitelný vzhled GS.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Typické GS

Nezaměnitelně model GS. Robustní. Rozmanitý. A svým typickým designem ztělesňuje slavného ducha modelů GS. Dynamika, čelní štít a prověřená ergonomie GS zaručují intenzivní zážitek z jízdy na libovolném povrchu. Díky svěžím a atraktivním barevným variantám si tě v městské džungli každý všimne. Když vyrazíš za dobrodružstvím, vysoce kvalitní designové prvky zdůrazní nezaměnitelný vzhled modelu GS.
+ Zobrazit více

Jednoválcový čtyřtaktní motor

19
palcové
přední kolo
835
mm
výška sedla
180
mm
zdvih pružiny
3,33
l/100 km
spotřeba na základě WMTC
Vodou chlazený čtyřtaktní jednoválcový motor

Dynamická směs

Dynamická směs

Jednoválcový motor je díky dozadu nakloněnému válci a hlavě válce otočené o 180 stupňů naprosto unikátní. Kromě jiného je neobvyklé uspořádání motoru zvláště působivé. Díky tomu je těžiště motocyklu mnohem níže a tudíž soustředěné na přední kolo – což ti umožňuje navést G 310 GS snadno a přesně do každé zatáčky.

Nejen navenek nezaměnitelně připomíná GS, vnitřní komponenty zaručují kvalitu a odráží zkušenosti BMW Motorrad. Díky efektivnímu spalování a sekundárnímu vzduchovému systému splňuje G 310 GS přísné normy Euro 4. Současně i speciální konfigurace motoru zajistí nízkou spotřebu, ale ovladatelnost silného a vyváženého výkonu i v nízkých otáčkách. Obsah 313 cm³ a výkon 25 kW/34 k při 9 500 ot./min zaručují požadovanou sílu a akceleraci.

+ Zobrazit více

To nejlepší z G 310 GS

Zlatá eloxovaná vidlice typu upside-down
G 310 GS zlatá eloxovaná vidlice typu upside-down.
Štít
G 310 GS čelní štít
Příď GS
G 310 GS Příď GS
Prvky zavěšení
G 310 GS prvky zavěšení
Standardní pneumatiky s nízkou mírou opotřebení
G 310 GS sériové pneumatiky
Zlaté brzdové třmeny
G 310 GS zlaté brzdové třmeny
Ergonomie GS
G 310 GS Ergonomie GS
Inovativní jednoválcový čtyřtaktní motor
G 310 GS jednoválcový čtyřtaktní motor

Lehký a sebevědomý

Lehký a sebevědomý

Uvolněná a pohodová jízda není problém díky jízdní pozici typické pro GS. Řidítka, stupačky a ovládací prvky jsou umístěny vyváženě tak, že na ně pohodlně dosáhnou jezdci menší či urostlé postavy. A 180mm zadní pružina a stabilní upside-down vidlice s 19“ předním kolem zajistí skvělé jízdní vlastnosti na jakémkoli povrchu. Pevný ocelový rám mostového typu rovněž podporuje stabilitu jízdy. G 310 GS se lehce a přesně ovládá. Doveze tě na druhou stranu města nebo tě proveze zapomenutými uličkami za dalším dobrodružstvím – každý den tě čeká něco nového.

+ Zobrazit více
Výšky sedla pro jakkoli vysokého jezdce

G 310 GS poskytuje to správné sedlo každému jezdci a tím umožňuje dosáhnout uvolněné a pohodové jízdy. Spolu se standardní výškou sedla 835 mm jsou jako zvláštní příslušenství k dispozici dvě další možnosti: nižší verze 820 mm a vyšší verze extra komfortního sedla s výškou 850 mm.

Typická ergonomie modelů GS

Řidítka, stupačky a ovládací prvky jsou na G 310 GS umístěny vyváženě tak, že zajistí posez typický pro modely GS. Tím je zajištěn uvolněný a snadno vyvýšený posez pro jezdce menší i urostlé postavy - dokonalý přehled, přesné ovládání.

Výkonný brzdný systém a ABS jako standard

Žádný motocykl BMW se bez něj od roku 2013 neobešel: ABS ve standardní výbavě. Na G 310 GS zajišťuje bezpečné brzdné manévry na každé cestě spolu s výkonnými brzdovými destičkami. Při jízdě v terénu je možné ABS vypnout.

Příslušenství pro G 310 GS

Dokonalý vzhled, optimální ochrana

Další modely Adventure

spinner