Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R 1200 GS

Ještě více dobrodružství

BMW R 1200 GS. Více GS je nemožné. Tento motocykl založil dvojitý sportovní motocyklový segment – a tomu stále s jistotou vévodí. Rozmanitost – vozovky, terén, městský provoz, venkovská krajina, pohodlí, výkon – v kombinaci s legendární robustností a odbornými znalostmi za více než 36 let vývoje modelů GS přináší motocykl, který se nezalekne žádné konkurence. Působivým důkazem tohoto tvrzení jsou vítězství v mnoha testech a ocenění v odborných časopisech. R 1200 GS byl vždy inspirující. Nový model je ještě lepší: jak z pohledu vhodnosti na delší cesty, tak z pohledu výkonu v terénu. Což pro tebe znamená: vyšší komfort, dynamika a více zábavy. Stručně řečeno: ještě více dobrodružství.

Design R 1200 GS

Zvol si svůj styl

S dvěma různými základními barvami a dvěma novými styly - Exclusive a Rallye - si můžeš nyní R 1200 GS upravit tak, aby ještě více vyhovoval tvým individuálním preferencím. Styly obsahují barevné provedení se speciálně vyladěnou standardní výbavou.

Černá metalíza black Storm

GS se každým dobrodružstvím utká dynamicky a se silou sobě vlastní.

Bílá, bez metalízy

Sportovní a světlý efekt při jízdě v terénu.

Styl Exclusive

Styl Exclusive s ledově čokoládovou metalízou se zaměřuje na sebevědomý vzhled.

Styl Rallye

Se stylem Rallye v divoké modré metalíze získají ambiciózní terénní jezdci za vynaložené peníze skutečnou hodnotu.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Robustní. Dynamický. Silný charakter

Ať tě cesta zavede kamkoli, R 1200 GS bude bezpochyby přitahovat všechny pohledy. Od přídě až po záď - výrazný styl řady GS signalizuje jeho neuhasitelnou žízeň po dobrodružství. Díky vysoce kvalitním designovým prvkům a atraktivním barvám a stylům je nový model GS nenahraditelný. Barvu hlavního rámu si můžeš zvolit ze tří různých povrchových úprav. Detaily, jako je pozinkovaný kryt chladiče, odkazují na vyšší vizuální odolnost. Ve stylech se používá i nerezová ocel. Styly Exclusive a Rallye mají dále své vlastní výrazné prvky utvářející daný styl: od obložení nádrže až po nápis GS. R 1200 GS nikdy nebyl více individuální - stejně jako ty.
+ Zobrazit více

Připraven na vše, co přijde

Připraven na vše, co přijde

Odolnost GS byla ještě zvýšena díky inovacím, jako blatník, sání vzduchu a ochranné díly do terénu. Nejnovější technologie reaguje ještě přesněji na různé podmínky a v obtížných situacích poskytuje patřičnou podporu. S takto odolně vybaveným modelem GS se můžeš pustit do dobývání každého koutu světa.

+ Zobrazit více

Dokonalé ovládání

Dokonalé ovládání

Pevný hlavní rám s motorem jako nosný prvek zajišťuje nízko posazené těžiště, a tím usnadňuje ovládání a současně se enormně podílí na stabilitě v jízdním pruhu. Prvky odpružení Paralever a Telelever umožňují dokonale vyladěný jízdní výkon v jakémkoli terénu.

+ Zobrazit více

Dvouválcový motor s řazením válců boxer

92
kW (125 k)
při 7 750 ot./min
125
Nm
při 6 500 ot./min
244
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
850
mm výška sedla
Vzduchem/kapalinou chlazený čtyřdobý dvouválcový motor s řazením válců boxer

Výkon pro každou situaci

Výkon pro každou situaci

Vyzkoušen, testován a prověřen znovu a znovu pod nejvyšším zatížením: dvouválcový boxer s výkonem 92 kW (125 k). Je velice účinný, s vysokým točivým momentem – pro potěšení z jízdy v každé situaci. A přesto boxer není legendou pouze pro svou spolehlivost. Je také velmi dobrosrdečný. Mokrá spojka s funkcí anti-hopping a elektronická škrticí klapka usnadňují jemné dávkování výkonu.

+ Zobrazit více

Vychutnej si vzvuk R 1200 GS

Inovativní technologie

Legenda se setkává s technologií

R 1200 GS má ty nejmodernější novinky, pokud jde o technologii, komfort a bezpečnost. A jízdní režimy „Rain“ a „Road“ a také „automatická kontrola stability“ jsou k dispozici již v základní verzi modelu. Ve zvláštní výbavě dostanete nespočet dalších asistenčních a bezpečnostních systémů - např. elektronicky ovládaný dynamický podvozek ESA příští generace. Jízdní režimy Pro ze zvláštní výbavy dále nabízejí mnoho dalších asistenčních a bezpečnostních systémů. Např. kontrolu startu, která mimo jiné usnadňuje rozjezd do kopce. Dynamická kontrola trakce (DTC) také citlivě zasáhne, když jsi ve svahu, a zajistí vyšší bezpečnost a jízdní dynamiku. ABS Pro pomáhá při náklonu, aby byly brzdy používány rovnoměrně v dávkách, a tím se zabránilo vzniku nebezpečných situací. A dynamické brzdové světlo varuje řidiče jedoucí za tebou v případě reflexního brzdění.
+ Zobrazit více

Jízdní režimy

Jízdní režimy

Vyzkoušej si různé povrchy

S nejnovější generací jízdních režimů máš vždy tu správnou trakci. Spolu se standardními jízdními režimy „Rain“ a „Road“ si můžeš motocykl přizpůsobit ještě většímu počtu povrchů pomocí dalších dostupných jízdních režimů (Dynamic a Enduro). Stisknutím jednoho tlačítka si nastavíš ten správný režim v několika sekundách, protože tvoje dobrodružství by se nemělo zbytečně opozdit.

+ Zobrazit více

Asistent rozjezdu do kopce

Asistent rozjezdu do kopce

Pro lepší zábavu z jízdy do kopce

Asistent rozjezdu do kopce usnadňuje rozjezd do kopce i z kopce. Zasahuje do částečně integrovaného brzdného systému ABS a tlak brzdy v zadním brzdovém systému je automaticky přidržen. Výhoda: již nebudeš muset mačkat brzdovou páčku po celou dobu, aby se předešlo nechtěnému popojetí motocyklu dozadu. Ideální pro dobrodružství v horách.

+ Zobrazit více

Dynamická ESA

Dynamická ESA

Nový rozměr jízdy na motocyklu

S nejnovější generacé systému dynamické ESA byl ještě jednou zvýšen prvotřídní jízdní komfort. Dynamická ESA upravuje odpružení v závislosti na jízdním stavu a jízdních manévrech automaticky tak, aby odpovídalo daným podmínkám. I s různým zatížením je zajištěno optimální předpětí pružiny na zadní pružinové vzpěře a odpovídající tlumení na pružinových prvcích. Pro ještě vyšší stabilitu, bezpečnost, výkon a komfort při jízdě.

+ Zobrazit více

Více individuality

Ještě více ochrany. Ještě více bezpečnosti. Ještě více spolehlivosti. Ještě lepší vzhled. Pomocí rozsáhlé řady výbavy a speciálního příslušenství si můžeš svůj stroj optimalizovat přesně tak, jak potřebuješ. Přepracované chrániče válců, horní kufr na dvě přilby, terénní ochranné díly, jako jsou mřížka chladiče a chrániče rámu, nebo zavazadlové systémy. Přizpůsob si GS podle svého.
+ Zobrazit více
Ochranný rám motoru
Ochrana světlometu
Nosič zavazadel
Hliníkový kryt motoru
Kola s křížovým výpletem
HP Enduro stupačky
LED světlomety se světly denního svícení
Keyless Ride - startování bez klíčku
Jedna vášeň, dva styly

Styl Exclusive

Styl Exclusive

Elegantní vzhled

Rádi se svým R 1200 GS zůstáváš déle venku? Potom byl styl Exclusive vytvořen právě pro tebe. Pohodlná sedla zajišťují požadovanou úroveň komfortu - nerezová ocel a vizuální prvky pro elegantní vzhled z každého úhlu pohledu.

+ Zobrazit více

Styl Rallye

Styl Rallye

Terén

Škemrá o jízdu v terénu. Nekompromisní terénní doplňky jako standardní výbava nebo jako volitelné prvky. Exkluzivní lak pro styl Rallye čerpá inspiraci z barev BMW Motorsport. Doplňkem jsou černá kola s výpletem. Styl Rallye je vytvořen pro dobrodružství v terénu.

+ Zobrazit více

Tři charakteristické rysy

Tři charakteristické rysy

Kombinací paketů výbavy Touring, Comfort a Dynamic můžeš dosáhnout různého charakteru tvého nového GS. S výbavou, jako je dynamická ESA, je cestovní paket Touring dokonalou volbou pro každou vyjížďku. Zatímco komfortní paket Comfort slibuje absolutní radost z jízdy a zvyšuje bezpečnost. Mimo jiné obsahuje vyhřívaná řidítka a kontrolu tlaku v pneumatikách (TPC). A s paketem Dynamic máš na palubě stroje k dispozici jízdní režim Pro a asistenta řazení Pro: pro lepší sportovní charakter a agilitu v jakékoli jízdní situaci.

+ Zobrazit více

Komfort pro každého jezdce

Komfort pro každého jezdce

Díky mnoha výškám sedla není problém na něm sedět dlouho. I když jsi zkušeným jezdcem GS a v terénu bys raději jel vestoje, stále se vyplatí si sednout. Protože výšky sedla a jejich různý komfort nebo sedla Rallye neponechávají nic náhodě. Od vysokého a sportovního až po pohodlné a ideální na cestování. Vždy si s dobrodružstvím poradíš v pohodlí, dokonce i při jízdě se spolujezdcem.

+ Zobrazit více

Neuvěřitelná rozmanitost

Pokaždé nová výzva. Nikdy stejná trasa dvakrát. Žádné známé cesty. Díky mnoha možnostem přizpůsobení si můžeš sestavit svůj motocykl R 1200 GS, který bude splňovat tvoje požadavky.

Více informací

Objev ducha GS

A pořád dál

Svět bez hranic

Oblečení GS

Další modely Adventure