* Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení
* Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení

*Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW R 1250 GS s pořizovací cenou 445 900 Kč vč. DPH. Uvedená splátka úvěru je určena pro podnikatele, plátce DPH a je kalkulována pro délku 60 měsíců s akontací 133 770 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení a havarijní pojištění. Detaily konfigurace, cenu motorky a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW Motorrad v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Tato akce platí do odvolání, nejpozději do 30. 09. 2024.

Více informací u autorizovaného prodejce BMW Motorrad.

BMW R 1250 GS

Neomezená touha po dobrodružství

Bezuzdná zvědavost, odvaha objevovat stále něco nového: To je R 1250 GS. Je ikonou již čtyři desetiletí – a přesto vždy uchvátí novými funkcemi. Nový design LED světla jí dává zářivý zjev a tobě zajistí nejlepší možný výhled a maximální viditelnost: To je zajištěno otočným LED světlometem s adaptivním osvětlením v zatáčkách a světlem Cruising Light. Dodatečné vybavení, jako je vyhřívání sedadla, ti poskytuje větší pohodlí a díky sedmi jízdním režimům snadno zvládneš jakoukoli jízdní situaci. S touto GS nezná tvoje touha objevovat žádné hranice. Žiješ #SpiritOfGS.

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 22 897 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

Objednej si předplacený servisní balíček service inclusive za 22 897 Kč vč. DPH na 3 roky / 30 000 km

  

+ Zobrazit více

BMW R 1250 GS SI MŮŽEŠ PŮJČIT!

BMW R 1250 GS SI MŮŽEŠ PŮJČIT!

Naše služba Rent a Ride ti umožní projet si svůj oblíbený model. Ať už si ho chceš půjčit na delší dovolenou, nebo jen na den. Volba je jen na tobě. Neváhej a rezervuj si termín ještě dnes.

+ Zobrazit více

Připravena na všechno

Rychlé změny při zatáčení, odletující štěrk, nekonečné túry: S R 1250 GS se rozhodneš, jak bude tvoje dobrodružství vypadat. Její průběžně optimalizovaná technologie a rozsáhlá výbava tě bezpečně, dynamicky a pohodlně provedou jakoukoli trasou.

+ Zobrazit více
Ukazatele směru LED v sérii s možností Cruising Light
Pohled na detail ukazatelů směru LED modelu R 1250 GS.
Nástavec řídítek o 30 mm
Pohled na R 1250 GS s nástavcem řídítek.
Enduro paket pro cesty mimo asfalt
Pohled na R 1250 GS s paketem Enduro.
Komfortní vyhřívání sedadla
Pohled na sedačku modelu R 1250 GS.
Adaptivní osvětlení do zatáček s natáčecími světlomety LED
Pohled na čelní světlomet s LED technologií modelu R 1250 GS.
Jízdní režimy Pro a ECO Modus
Pohled na jízdní režimy Pro a ECO Modus.
DTC a ABS Pro ve standardní výbavě
Pohled na systémy DTC a ABS Pro modelu R 1250 GS.
Konektivita s displejem TFT a nabíjecí zdířkou USB
Pohled na kokpit R 1250 GS s dominantním displejem TFT.

Správný režim pro každé dobrodružství

Správný režim pro každé dobrodružství

Asfaltové silnice, mokré silnice nebo nezpevněné štěrkové cesty: Sedm jízdních režimů R 1250 GS zajišťuje nejlepší přilnavost a suverénní ovladatelnost za všech okolností. Když motorka stojí, můžeš v nabídce jednotlivě přednastavit až čtyři jízdní režimy, které pak můžeš během jízdy rychle a snadno vybrat pomocí tlačítka jízdního režimu. Nová regulace brzdného účinku motoru (MSR) zajišťuje větší stabilitu a snadné ovládání motocyklu v jízdních režimech Pro a brání podkluzování nebo prokluzování zadního kola. A v novém standardním režimu ECO získáš s každou plnou nádrží maximální dojezd.

+ Zobrazit více

Vidět a být viděn

Vidět a být viděn

Perfektní osvětlení pro každou zatáčku: Adaptivní světlomety se automaticky zapnou, když je vozidlo nakloněné a osvětluje optimálně zatáčky v závislosti na sklonu a nákladu - to je jasná výhoda z hlediska bezpečnosti a pohodlí. Multifunkční zadní LED blinkry zajišťují nápadný vzhled a ještě lepší viditelnost. 

+ Zobrazit více

Silný pohon, plynulý chod

100
kW (136 HP) při 7 750 ot/min
143
Nm maximální točivý moment při 6 250 ot/min
1,254
zdvihový objem ccm
4.75
litru na 100 km podle WMTC

Výkon, účinnost, kontrola

Motor boxer R 1250 GS fascinuje od prvního okamžiku. Jeho charakter  ucítíš v každém rozsahu otáček, protože nabízí působivý výkon v kombinaci s plynulejším chodem při nízkých otáčkách. Variabilní ovládání vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje  silnější rozvoj točivého momentu, a tím nabízí lepší kontrolu v každé situaci. To znamená: Větší zdvihový objem a více síly přivyšší efektivitě a tedy větší sílu, kdykoli ji potřebuješ. Silný točivý moment ti díky méně časté nutnosti řadit dodává suverenitu. Energii boxeru tak cítíš ještě více.

+ Zobrazit více

Charakteristický zvuk

Design pro tvoje dobrodružství

Zážitek – zcela podle GS, styl – zcela podle tebe

Design s výraznou přední částí a typickou flyline GS je nezaměnitelný. Ale každý R 1250 GS má svůj vlastní charakter – který se k tobě hodí?

GS Trophy

Motocykl R 1250 GS Trophy v metalíze Gravityblue se prezentuje svým hladem po zážitcích. Poutavé pásky a zvýrazňující prvky signalizují: S tímto motocyklem jedeš v duchu mezinárodní GS Trophy.

Triple Black

Černá ve všech aspektech: Černý lak metalíza Blackstorm / černá / achátově šedá zdůrazňuje lesklými a matnými plochami energický tvar tvého GS.

Styl Lightwhite uni

Zářivý vzhled: Motocykl GS je připraven, až budeš i ty. Barva Lightwhite uni vytváří dokonalý kontrast ke stříbrnému rámu a teleskopické vidlici ve zlaté barvě.

Rallye

Tvoje GS se nekompromisně a dynamicky projevuje v laku Lightwhite uni/metalíza Racingblue/Racingred. Díky nápadným páskám je jasné, kam chce tvoje motorka jet.

Vytvoř si svůj vlastní model R 1250 GS

Vytvoř si svůj vlastní model R 1250 GS

Připrav R 1250 GS na svá dobrodružství s řadou stylů a funkcí: Speciální výbava, jako je komfortní a cestovní paket, chránič rukou a držák kufru, zajišťuje extra pohodlí na dlouhých cestách. Nezáleží na tom, zda jsi na cestách v terénu nebo na asfaltu: Zde najdeš všechny Must-have pro svou GS.

+ Zobrazit více

Oblečení pro tvé dobrodružství

Další modely

spinner