Objevitel

Připraven do každého terénu

Miluješ prozkoumávání nových terénů a chceš ze svého motocyklu dostat maximum? Potom je pro tebe motocykl R 1250 GS v provedení GS Trophy jako stvořený. Již lakování v metalíze Gravityblue přitahuje fanoušky mezinárodní GS Trophy naprosto magickým způsobem. Abys s výdrží svého stroje nemusel ničemu ustupovat, má stroj sedadlo Rallye pro náročné Enduro použití. Kola s vysoce lesklými paprsky z nerezové oceli dodávají stroji jeho nezaměnitelný off-roadový vzhled. Stupačky Enduro poskytují větší oporu a protiskluzový stav při jízdě v terénu. Na první pohled vidíš: Od tohoto stroje můžeš požadovat cokoliv.

+ Zobrazit více
Konfigurovat external-link-arrow-slim
Sedadlo Rallye

Sedadlo Rallye podtrhuje výrazný off-road vzhled stroje a díky napnutému polstrování a kratšímu podsedlovému oblouku nabízí větší volnost pohybu – ideální pro ambiciózní použití v terénu.

Kola s drátěným výpletem

Kola s křížovými paprsky vhodná do terénu s vysoce lesklými paprsky z nerezové oceli zajišťují dokonalý terénní vzhled.

Hliníkový kryt motoru Enduro

Robustní hliníkový kryt motoru Enduro, speciálně navržený pro použití v terénu, účinně chrání před poškozením v dolní části motoru.

Stupačky Enduro

Stupačky Enduro ti díky širší a delší nášlapné ploše poskytnou větší oporu při jízdě v terénu. Jsou mimořádně protiskluzové, což ti dává větší jistotu při jízdě ve stoje. Celkově budeš mít lepší pocit z kontroly stroje, aniž by byla omezena ovladatelnost řadicí páky a nožní brzdy.

Mílař

Pohodlná na každém kilometru

Cesta je pro tebe cílem, každé otočení plynem znamená čistou radost z příštích kilometrů. R 1250 GS s cestovním a komfortním paketem je motorkou přesně pro tebe. Její rozsáhlá technologie LED světel přináší světlo do každé tmy a vyhřívání sedel ti poskytne příjemné teplo na dlouhých cestách. Vrchní a boční kufry Vario nabízejí dostatek úložného prostoru - tam najdou tvoje zavazadla dost místa. A díky spolehlivé navigaci budou tvoje výlety po neznámých cestách ještě jednodušší, bezpečnější a uvolněnější.

+ Zobrazit více
Konfigurovat external-link-arrow-slim
Komfortní paket

Komfortní paket obsahuje Keyless Ride, pohodlné vyhřívané rukojeti a chromovaný výfukový systém.

Cestovní paket

Cestovní paket Touring zahrnuje tempomat, přípravu pro navigaci, chránič rukou a držák kufru.

LED světelná technologie

Adaptivní světlo do zatáček

Adaptivní světlomety zajišťují výrazně lepší osvětlení jízdní dráhy při jízdě v zatáčkách.

Multifunkční blinkry

LED diody multifunkčních blinkrů mohou současně svítit žlutě jako blinkry a červeně  jako brzdové nebo zadní světlo.

Přídavný LED světlomet

Výkonné přídavné světlomety LED za špatné viditelnosti zajišťují ještě lepší viditelnost.

Vyhřívaná sedla

Vyhřívání sedel, které lze samostatně regulovat pro řidiče a spolujezdce, nabízí větší pohodlí a neomezenou zábavu z jízdy i v chladnějších měsících roku.

Opt. 719 Paket frézovaných dílů Storm II

Paket frézovaných dílů Storm II exkluzivní varianty Option 719 dodává motorce svými kvalitními komponenty ve strohém stříbrošedém designu drsnější vzhled.

 

Úložný prostor

Vario-Topcase s držákem horního kufru a zádovou opěrou

Vodotěsný Vario-Topcase s patentovaným nastavitelným mechanismem poskytuje variabilní objem 25 až 35 litrů. Držák horního kufru přitom slouží k bezpečnému upevnění kufru Vario-Topcase a se zádovou opěrkou ke kufru Vario-Topcase si spolujezdec užije více pohodlí při krátkém výletu i na dlouhých cestách.

Vario kufr

Kufr Vario s patentovaným nastavovacím mechanismem nabízí variabilní objem 30 až 39 litrů vlevo a 20 až 29 litrů vpravo.

Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů Limited Edition 40 Years GS

Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů rozšiřuje objem kufrů o 13,5 litru objemu na každé straně na 27 litrů přídavného objemu.

Navigace VI

Navigace VI

 

S navigací VI si přijdou na své nejen příznivci dlouhých cest. Vedle skvělého navádění nabízí systém mnoho přídavných funkcí.

Terénní cestovatel

Vzhůru na štěrkovou cestu

Sjeď ze silnice a hurá do terénu: R 1250 GS s paketem Enduro a paketem Dynamics je tvou partnerkou pro náročné použití v terénu. Ve sportovním stylu rallye má tato motorka vše, co potřebuješ pro své dobrodružství. Větrný štít rallye zdůrazňuje její výrazný design a sportovní tlumič výfuku jí dodává silný zvuk. Díky hliníkovému ochrannému krytu motoru Enduro a krytům vík ventilů neexistují žádná omezení tvé touhy po dobrodružství.

+ Zobrazit více
Konfigurovat external-link-arrow-slim
Paket Enduro

Paket Enduro s pneumatikami pro jízdu v terénu, sportovním podvozkem, zvýšením řidítek a ochrannými rámy motoru zdůrazňuje vhodnost motorky do terénu

Paket Dynamik

Dynamický paket zahrnuje Dynamic ESA (Electronic Suspension Adjustment), jízdní režimy Pro a Pro Shift Assistant.

Styl Rallye

Styl Rallye podtrhuje sportovní potenciál cestovního endura.

Sportovní tlumič výfuku

Sportovní tlumič výfuku vyrobený z titanu s karbonovou koncovkou vydává jadrný zvuk a každá jízda se díky němu stává pastvou pro oči i uši.

Kryt motoru

Hliníkový kryt motoru Enduro

Robustní hliníkový kryt motoru Enduro, speciálně navržený pro použití v terénu, účinně chrání před poškozením v dolní části motoru.

Kryt víka ventilů

Kryt víka ventilů je vyroben z eloxovaného hliníku a chrání válec před poškozením. Mimoto vylepšuje vzhled.

Úložný prostor

Hliníkový horní kufr

Robustní hliníkový horní kufr skýtá s objemem 32 litrů místo na přilbu a přesvědčí i za extrémních podmínek.

Hliníkový kufr včetně držáku kufru

Robustní hliníkový kufr nabízí vpravo úložný prostor 36 litrů a vlevo 44 litrů. Mnoho praktických detailů přesvědčí i v extrémních podmínkách. Ke stabilnímu držáku na kufr z leštěné nerezové oceli lze snadno a bezpečně vpravo a vlevo upevnit hliníkový kufr.

Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů Limited Edition 40 Years GS

Sada pro rozšíření objemu hliníkových kufrů rozšiřuje objem kufrů o 13,5 litru objemu na každé straně na 27 litrů přídavného objemu.

Větrný štít Rally, tónovaný

Tónovaný větrný štít Rallye opticky vylepšuje vzhled stroje.

Elegán

Černá ve všech aspektech

Pro jedinečný vzhled: Model R 1250 GS ve stylu Triple Black přichází s lesklými a matnými detaily - a umožňuje černé barvě zářit ve všech aspektech. Její LED světelná technologie nejen rozzáří její siluetu, ale poskytne ti také plný výhled za všech světelných podmínek. Černé ráfky s křížovými paprsky, tónovaný větrný štít a vysoce kvalitní hliníkové frézované díly Option 719 v černé a stříbrné barvě zajišťují osobitý vzhled a elegantní povrchovou úpravu.

+ Zobrazit více
Konfigurovat external-link-arrow-slim
Styl Triple Black

Ve stylu Triple Black má cestovní enduro tlumený, elegantní vzhled.

Paket světel

Paket světel zahrnuje světlomety Headlight Pro s denními světly a adaptivními světlomety, dále Cruising Light vpředu a multifunkční blinkry vzadu.

Kola s křížovými paprsky, černá

Pevná kola s křížovým paprskem jsou vhodná pro použití v terénu a Offroad-Look je tak perfektní.

Opt. 719 Paket frézovaných dílů Shadow a Shadow II

Pakety frézovaných dílů Option 719 Shadow zdůrazňují svými kvalitními hliníkovými komponenty v černé/stříbrné barvě sportovní charakter motorky.

Hliníkový chránič motoru Enduro, černý

Robustní a lehký kryt motoru Enduro vyrobený z černě potaženého hliníku chrání před odletujícími kamínky a poškozením, zejména při použití v terénu.

Větrný štít, tónovaný

Tónovaný větrný štít podtrhuje sportovní vzhled motorky. Speciální povlak také trvale zabraňuje poškrábání.

"Style" kryty chladiče, černé

Kryty chladiče Style z nerezové oceli jsou potaženy černou barvou a podtrhují dynamický charakter stroje

Ke stažení

Katalog originálního příslušenství BMW R 1250 GS/Adventure
PDF   |   11.12 MB   |   Česky
This is disclaimer text for gpx download files.
Ceník originálního příslušenství BMW R 1250 GS/Adventure
PDF   |   0.60 MB   |   Česky
This is disclaimer text for gpx download files.

Vytvoř si svůj vlastní model R 1250 GS

Od lakování až po originální výbavu Original BMW Motorrad – v konfigurátoru si můžeš sestavit svůj zcela individuální vysněný motocykl.

Konfigurovat
spinner