Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

NOVÉ BMW R 1250 GS ADVENTURE

TVOJE CESTA K CÍLI

Nový model BMW R 1250 GS Adventure je postaven pro tvoje výzvy. U kolébky této královny cestovních endur stály neprůchodné cesty, drsné podmínky a nejvzdálenější destinace. S nárůstem výkonu na 1254 cm3 a 100 kW (136 k) máš ještě větší výkon pro volný terén, poušť nebo venkovskou silnici. Kromě zvýšeného výkonu funguje motor také efektivněji a poskytuje potřebnou vytrvalost k dalšímu milníku. Zcela novou oblastí je variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam - díky němu budeš jistější v každém rozsahu otáček a tvůj boxerový motor prokáže nevídanou kultivovanost. Nezáleží na tom, jaké dobrodružství tě žene kupředu, BMW R 1250 GS Adventure tě doprovodí na každé cestě.

DESIGN R 1250 GS ADVENTURE

Jeden cíl – mnoho cest

Svěží vzhled přináší nově navržený spojler motoru a kryt chladiče. Stejně nadčasová jako samotný Roadster je i základní barva R 1250 R: Metalíza Blackstorm podtrhuje nefalšovaný vzhled tvého motocyklu. Pro dynamické typy je k dispozici provedení Style Sport. Čistou eleganci budeš zase vyzařovat provedením Style Exclusive. Ať už se rozhodneš pro kterýkoliv styl – tvůj Roadster se ti bude jednoduše líbit a budeš si každou jízdu užívat svým vlastním způsobem.

Ice grey

Barva Ice grey dodává základnímu modelu působivý vzhled na silnici i mimo ni. Hlavní rám a řídítka ve stříbrném provedení, hnací jednotka, kola s křížovými paprsky, chrániče rukou a brzdové třmeny v černé barvě a červená/černá sedadla vytvářejí atraktivní kontrasty.

Styl HP

Ve stylu HP se R 1250 GS Adventure představuje v mimořádně sportovní verzi. Už dynamicky působící kombinace barev bílé Light white, metalízy Racing blue a závodní červené Racing red tě oslní. Nápis HP, velké barevné pásky a vysoce kvalitní hardwarové komponenty doplňují sportovní vzhled.

Styl Exclusive

Ve stylu Exclusive se stroj prezentuje v ušlechtilém a výrazném laku barvy matné metalízy Kalamata. K tomu kvalitní materiály a povrchy. Exkluzivní nápis HP, velké barevné pásky a vysoce kvalitní hardwarové komponenty doplňují sportovní vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dvouválcový motor Boxer

1.254
cm³
zdvihový objem
100
kW (136 k)
při 7 750 ot./min
143
Nm
max. točivý moment při 6 250 ot./min
217
kg
max. užitečné zatížení

Objevování nových kultur

Objevování nových kultur

BMW Motorrad si razí novou cestu s variabilním řízení vačkové hřídele BMW ShiftCam. Pro tebe to znamená: hladší chod v nízkých otáčkách a vysoký točivý moment ve všech oblastech otáček. Výsledkem je vyvážený a ještě kultivovanější chod, díky němuž je tvoje R 1250 GS Adventure ještě jistější. Zdvihový objem je nyní s 1254 ccm. Toto zvýšení výkonu je s 100kW (136 PS) a 143 Nm max. točivého momentu při 6 250 U/min citelné v každém terénu. Křivka s vysokým krouticím momentem, pružnost s impozantními charakteristikami a suverénní zrychlení přinesou ještě intenzivnější zážitky. Přepracování motoru s technologií BMW Shiftcam zajišťuje optimální spalovací proces, a tím i celkové zvýšení energetické účinnosti.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk nového R 1250 GS Adventure

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial

BMW Motorrad Spezial nabízí pro R 1250 GS Adventure mimořádně kvalitní, designové balíčky frézovaných dílů. Balíček frézovaných dílů HP zdůrazňuje sportovní charakter stroje hliníkovými díly ve dvoubarevném provedení. Provedení Classic 719 s frézovanými díly akcentuje svou stylovost puristickým charakterem stříbrně barevných prvků.

Rozsah se zvětšuje s každým balíčkem:

  • Kryt hlavy válce vlevo / vpravo
  • Kryt motoru
  • Kryt vyrovnávací nádrže vlevo / vpravo
  • Nastavitelná páka brzdy
  • Nastavitelná páka spojky
  • Zrcadlo vlevo/vpravo
  • Nastavitelná nožní páka vlevo / vpravo
+ Zobrazit více

Jízdní režimy Pro

Jízdní režimy Pro

Díky volitelným jízdním režimům Pro je možné dále rozšiřovat rozsah použití stroje a přizpůsobovat jej různým situacím a účelům jízdy. Kromě škrticí klapky se upravuje regulační chování systému ABS, dynamické řízení trakce a kompenzace odpružení Dynamic ESA. Nově jsou v jízdních režimech Pro zahrnuty HSC Pro a nový dynamický brzdový asistent DBC, který tě podporuje při nouzovém brzdění tím, že zabrání často nezáměrnému přidání plynu ve výjimečné situaci.

+ Zobrazit více

TO NEJLEPŠÍ Z R 1250 GS ADVENTURE

30 litrová palivová nádrž
BMW R 1250 GS Adventure s 30litrovou palivovou nádrží
6,5" barevný TFT displej s konektivitou
BMW R 1250 GS Adventure S Connectivity, pohled na TFT displej
Velký čelní štít
BMW R 1250 GS Adventure s velkým čelním štítem
LED světlomety ve standartní výbavě
Jízdní scéna s BMW R 1250 GS Adventure v horách na nezpevněném povrchu
BMW ShiftCam
Pohled na kryt hlavy válce BMW R 1250 GS Adventure s logem ShiftCam
Styl HP
BMW R 1250 GS Adventure v horských kulisách
Varianty sedla
Rallye sedlo BMW R 1250 GS Adventure
Styl Exclusive
BMW R 1250 GS Adventure ve stylu Exclusive

VÍCE INDIVIDUALITY

Tvoje dokonalé R 1250 GS Adventure

Pro R 1250 GS Adventure existuje rozsáhlá speciální výbava a sortiment originálního příslušenství BMW Motorrad. Aby sis svůj motocykl mohl sestavit podle vlastních představ.

Více informací

OBLEČENÍ PRO TVOJE DOBRODRUŽSTVÍ

Vhodné motocykly

spinner