Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW S 1000 XR

Objevte svět. RYCHLEJŠÍ NEŽ DŘÍV

Sport, dobrodružství nebo cestování? Můžeš mít všechno. Protože BMW S 1000 XR v sobě spojuje to nejlepší ze všech těchto světů a vytváří tak první sportovní adventure motocykl BMW Motorrad: dokonalý pro každého, kdo touží po výkonu a komfortu u jediného motocyklu. Výkonný čtyřválcový řadový motor v kombinaci s agilním podvozkem a odpružením poskytuje skvělý výkon a dynamickou odezvu. Uvolněný posez a známá ergonomie GS zaručují komfort a radost z jízdy, která tě nikdy neunaví. Co si s tím počneš, je už jen na tobě.

Design S 1000 XR

Zvol si svůj styl

Dynamický sportovní adventure motocykl je k dispozic ve třech atraktivních barevných variantách: závodní červené, matné oceánské modré metalíze a - ve vícebarevné kombinaci - Motorsport.

*/-->

Motorsport

Nejlepší aspekty ze všech tří světů se také odrážejí v barvách laku - atletický, dynamický a prémiový.

*/-->

Závodní červená Racing red

Závodní červený odstín okamžitě prozradí, že svou DNA získal stroj S 1000 XR ze sportovního segmentu BMW.

*/-->

Matná oceánská modrá metalíza

Zdůrazňuje sportovní a dynamické cestovní vlastnosti stroje S 1000 XR v moderním stylu.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Dokonalé spojení

S 1000 XR je výjimečná – a právě tak také vypadá. Je syntézou sportovního charakteru, cestovního a adventure stroje, která propojuje vizuální vlastnosti a kvality každé z těchto tří kategorií a vytváří tak motocykl působivého vzhledu. Sportovní tvar a typická maska BMW S 1000 RR Splitface zdůrazňují inspirací stroje v supersportech, zatímco jeho charakteristické linie, atraktivní příď a relativně dlouhý zdvih pružiny odrážejí vzhled a ergonomii řady GS. Nezáleží na tom, kam se svou S 1000 XR vyrazíš, všechny pohledy budou směřovat na tebe.
+ Zobrazit více

Čtyřválcový řadový motor

121
kW (165 k)
při 11 000 ot./min
114
Nm
maximální točivý moment
při 9 250 ot./min
999
cm³
zdvihový objem
59,8
kg
hmotnost motoru
Vodou/olejem chlazený řadový čtyřválcový čtyřtaktní motor

Vyraž na dobrodružství na asfaltu

Vyraž na dobrodružství na asfaltu

Výkonný čtyřválcový řadový motor poskytuje působivý výkon 121 kW (165 k) při 11 000 ot./min a vyvine maximální točivý moment 114 Nm při 9 250 ot./min. Kapalinou chlazený čtyřválcový řadový motor poskytuje dostatečný točivý moment, zvláště pro požadované energické zrychlení při nízkých a středních otáčkách motoru. Společně s volitelným asistentem řazení Pro se můžeš sebevědomě vydat na pohodovou sportovní jízdu do přírody nebo se vydat za dobrodružstvím se spolujezdcem.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk S 1000 XR

Nejdůležitější údaje S 1000 XR

Výkon se snoubí s inovacemi

Výkon se snoubí s inovacemi

S 1000 XR je působivý nejen díky své sportovně zábavné jízdě. Inovativní technologie také nabízí vysoký stupeň komfortu a bezpečnosti. S 1000 XR se standardně dodává s dvěma jízdními režimy − „Rain“ a „Road“ – které umožňují jezdcům optimálně se přizpůsobit jízdním podmínkám. Standardní ASC (automatická kontrola stability) zajišťuje vysoký stupeň jízdní bezpečnosti na základě optimální trakce. Stručně řečeno, S 1000 XR zvládne všechno – od vyjížděk po klikatých venkovských silničkách až po cesty s dvěma plnými zavazadly.

+ Zobrazit více

Dynamický paket

Tvoje srdce závodníka se rozbuší ještě rychleji

Tvoje srdce závodníka se rozbuší ještě rychleji

Díky volitelnému dynamickému paketu může tvoje S 1000 XR vypadat ještě sportovněji. Asistent řazení (Shift Assistant Pro) umožňuje rychlejší a snazší řazení všech rychlostí. ABS Pro zlepšuje stabilitu a zaručuje bezpečnost brzdění − v zatáčkách nebo při naklápění stroje. LED směrovky všem ukáží tvoji sportovní stránku.

+ Zobrazit více

Cestovní paket

Pro větší komfort a dokonalou výdrž na cestách

Pro větší komfort a dokonalou výdrž na cestách

Volitelný cestovní paket (Touring paket) nabízí vyšší cestovní komfort pro BMW S 1000 XR. Paket obsahuje řadu možností pro dlouhé uvolněné cesty - ať o samotě nebo s doprovodem. Patří mezi ně nosič zavazadel, držák kufrů a ověřená, elektronicky řízená technologie Dynamic ESA (elektronické nastavení odpružení), která zajišťuje optimální tlumení a jízdní komfort. Motocykl má velmi stabilní postoj na zemi díky hlavnímu stojanu.

+ Zobrazit více

Dobrodružství, akce a adrenalin

Rychleji, než led dovolí

Robert Gull je držitelem světového rekordu za nejrychlejší wheelie na ledě.

Příslušenství pro S 1000 XR

Oblečení pro dobrodružství na asfaltu

Oblečení od BMW Motorrad

Velmi kvalitní motorkářské oblečení a výbava pro každodenní dojíždění nebo velký výlet.

Vyhledat prodejce

Další modely Adventure