Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Nové BMW S 1000 XR

Vyhlášení války zatáčkám a kilometrům

Neznáš ústupky, vyžaduješ vždycky všechno. Od sebe, ale i od svého stroje. Neustálý boj o ideální linii: každá zatáčka o pár stupňů hlouběji, o pár milimetrů těsněji. Kilometr za kilometrem. Nový S 1000 XR představuje motocykl, který také nezná kompromisy. Je spojením sportovního charakteru a výdrže na dlouhé tratě v ideální formě. Jeho sportovní agresivita pochází z RR. Díky vynikající ergonomii a vzpřímené, pohodlné poloze při sezení se zas můžeš dlouhé dny utkávat s každou zatáčkou i rovinkou. Závodní jízda, která skončí, až budeš ty chtít. A tak to má být. To si představujeme pod pojmem XR. A co ty? #NeverStopChallenging.

Po ideálníi linii – i v desingu

Přední maska a osvětlení se vyznačují ostrými hranami. Společně s výraznými žlábky podtrhují celkovou linii – agresivní a důslednou až do konce: opticky krátká zadní část ne náhodou připomíná super sporťáka. 

Naznačený zobák, typická flyline a pohodlná řidítka jsou předzvěstí neukojitelného hladu po kilometrech. Kilometrech, které si v pozici pohodlné i na dlouhých trasách opravdu užiješ i několik dní za sebou – také díky přepracované aerodynamice a opláštění. Ochrání tě ještě lépe před chladem, hlukem jízdy i před jakýmkoli nečasem. Díky nastavitelnému čelnímu štítu můžeš věnovat plnou pozornost cestě a polykat kilometry bez nepříjemných vibrací do helmy.

+ Zobrazit více

Výrazné barvy

Díky variantám laku u S 1000 XR vysíláš už vizuálně významný signál. Jasně definované barvy precizně zdůrazňují sportovně hranatý charakter motocyklu až do posledního detailu.

*/-->

Závodní červená Racingred/bílá hliníková matná metalíza White Aluminium

Agresivní geny přímo z okruhu: závodní červená Racingred/matná metalíza White Aluminium podtrhují sportovně agresivní charakter modelu S 1000 XR. Díky kontrastu bílého hliníku působí boční díl, jako by se vznášel.

*/-->

Ledově šedá Ice Grey

Barevná varianta Ice Grey dokonale kontrastuje s černou a zdůrazňuje ostré linie modelu S 1000 XR. Jasné prohlášení pro všechny, kdo mají radši činy než slova.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Řadový čtyřválcový motor

228
kg
DIN pohotovostní hmotnost
vč. M odlehčené baterie, paketu Touring a dynamického paketu
114
Nm
max. točivý moment
při 9 250 ot./min
121
kW (165 k)
výkon při 11 000 ot./min
999
cm³
zdvihový objem

Návykové zatáčky: náš točivý moment

Návykové zatáčky: náš točivý moment

Motor modelu S 1000 XR vychází z vysoce výkonného motoru nového RR, který byl optimalizován v duchu XR pro nekompromisní výdrž na dlouhých tratích: mimo jiné jsou to speciální profily vačkového hřídele a vlastní rozdělovače, které zajišťují působivý točivý moment ze středu a nejširší využitelný rozsah otáček v dané třídě. Delší převod ve vyšších rychlostních stupních přitom poskytuje příjemný, klidný chod – budeš ho vnímat i slyšet.

+ Zobrazit více

Větší dynamika díky menší hmotnosti

Větší dynamika díky menší hmotnosti

Dynamika je rovněž otázkou hmotnosti. Model S 1000 XR váží při stejné výbavě o celých 10 kg méně než jeho předchůdce. V nejlehčí konfiguraci je možné dosáhnout dokonce 223 kg  hmotnosti stroje připraveného k jízdě Tobě přitom nebude chybět ani gram a přesto každičký pocítíš – na každém metru. V podobě většího zrychlení, vyšší agility, kratší brzdné dráhy a lehčího manévrování.

+ Zobrazit více

Vuchutnej si zvuk S 1000 XR

Přednosti S 1000 XR

Rychlá pomoc kdekoli

Rychlá pomoc kdekoli

„Inteligentní tísňové volání“ ECALL vyvinuté společností BMW Motorrad se v případě nehody automaticky obrátí na telefonní centrum BMW Callcenter. Systém je pevně instalován na řidítkách a co nejrychleji aktivuje záchranný řetězec. Díky použití systému ECALL mohou záchranné složky dorazit na místo prokazatelně rychleji a informované.

+ Zobrazit více

Tvůj motocykl, naše návrhy

Model S 1000 XR ti nabízí ryzí sportovní charakter a výdrž na dlouhé tratě. Díky rozsáhlé výbavě si svůj stroj můžeš přesně přizpůsobit svým potřebám. Zde jsou tři návrhy, které osloví zcela odlišné typy motorkářů.

+ Zobrazit více

#neverstopchallenging

#NeverStopChallenging – tady potkáš motorkáře z komunity, kteří jsou na stejné vlně jako ty. Lidé, pro které každý kilometr a každá zatáčka představují novou výzvu.

+ Zobrazit více

Oblečení pro tvé výkony na dlouhých tratích

Další modely