Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R nine T

Nezaměnitelný. Originál. Vzduchem chlazený

Jízda na motocyklu jako symbol čiré svobody: terén, zatáčky, rovinky. Každý metr se počítá. To je přesně tvůj styl. R nineT je dokonalým společníkem, a když jde o osobní naplnění, nemá díky nesčetným možnostem úprav téměř žádné limity. Charakter jeho vzduchem chlazeného motoru spolu s použitím nejmodernějších technologií tě neodolatelně pohání vpřed způsobem, který zřetelně pocítíš v plném točivém momentu. Již od samého začátku motocykl R nineT fascinoval motocyklové nadšence po celém svěě. Stimuluje, inspiruje a infikuje touhou.

Design R nine T

Zvol si svůj styl

Kromě černé metalízy Black Storm jsou k dispozici další 3 barvy z nabídky BMW Motorrad Spezial.

*/-->

Černá metalíza Black Storm

Elegantní a klasická: R nineT se chlubí puristicým a neodolatelným způsobem také svým vlastním barevným schématem.

*/-->

Černá metalíza Opt. 719 Black Storm/vintage

Jednotná žlutá aplikace se startovním číslem „21“ je ručně broušená, stejně jako naducané boky: vintage styl v absolutním souladu.

*/-->

Option 719 metalíza Pollux/hliník

Barva Option 719 metalíza Pollux/hliník vytváří pozoruhodné spojeni světla a stínu na nádrži.

*/-->

Option 719 matná červená metalíza Mars/matná modrá vesmírná metalíza Cosmic blue

Barva Spezial Option 719 matná červená metalíza Mars/matná modrá vesmírná metalíza Cosmic blue vytváří dokonalou souhru barev, která je doplněna o Option 719 logo.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Nezaměnitelný R nineT

R nineT není možná tak stylový, ale přesto je zcela nezaměnitelný. Je ztělesněním vášně a inovace za více než 90 let výroby motocyklů – přirozeně spolu s klasickými proporcemi BMW Motorrad: výrazný boxer, kompaktní nádrž, úzká zadní část. Všechny materiály jsou trvale vysoce kvalitní. Povrchy jsou pečlivě uhlazené. Je kladen obrovský důraz na detail a skutečně vynikající řemeslné zpracování. Přední blatník je například přišroubován k vidlici pomocí dvou vyztužených držáků. A držák světlometu je vyroben z hliníku.
+ Zobrazit více

Zrozen k úpravám

Zrozen k úpravám

Při vývoji R nineT jsme se již od počátku zaměřili na jeho modulový koncept: pro nejvyšší stupeň možností přizpůsobení. Bezpočet profesionálních a soukromých úprav prokazuje, kolik potenciálu R nineT má. Otevřené rozhraní v elektronice usnadní instalaci elektrických součástí. K tomu je promyšleně přidán oddělitelný rám. Koncovou část zadního rámu lze snadno demontovat: pro puristický a stylový vzhled pro jednotlivce nebo pro alternativní možnosti sedla. 

+ Zobrazit více

Dvouválcový motor s řazením válců boxer

116
Nm
při 6 000 ot./min
1170
cm³
zdvihový objem
222
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
805
mm výška sedla
Vzduchem/olejem chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor s řazením válců boxer

Klasický boxer

Klasický boxer

Výkonný, vzduchem chlazený dvouválec (boxer) se zdvihovým objemem 1 170 cm³ a výkonem 81 kW (110 k) přináší vysoce dynamické rozdělení výkonu, a to i při nízkých otáčkách. Výsledek: každá jízda se promění v nezapomenutelný zážitek. A to jak ve městě, tak i na vesnické cestě. Současně také R nineT splňuje platnou emisní normu EU4. Standardní systém ABS BMW Motorrad a volitelný systém ASC (automatická kontrola stability) ti umožní přenést nezaměnitelnou dynamiku na silnici. Vidlici typu upside-down lze manuálně nastavit podle individuálních požadavků. Předpětí pružiny, tlaková a kompresní fáze jsou šité na míru tvému jízdnímu stylu. Nově navržený přístrojový panel s rychloměrem a otáčkoměrem tě spolehlivě informuje o všem, co potřebuješ vědět – kromě perfektního požitku z jízdy.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk R nine T

Nejdůležitější údaje o R nine T

Pohodlné sedlo, bezstarostná jízda

Pohodlné sedlo, bezstarostná jízda

Dokonce i ergonomické vlastnosti R nineT perfektně doplňují celkový přirozený vzhled a dynamické jízdní vlastnosti. Zní to skoro jako paradox, ale navzdory výkonu motoru je zde zaměřeno na uvolněné zpomalení – s co největším potěšením z jízdy. Vyvážený ergonomický trojúhelník a stále poněkud plošší úhel zatáčení ti umožní objevovat nové trasy, a přitom sedět vzpřímeně a relaxovat. Ergonomie a vynikající jízdní vlastnosti jdou u motocyklu R nineT ruku v ruce.

+ Zobrazit více

Celý R nineT. Celý ty.

Každý motorkář je jedinečný. Tak proč ne také každý motocykl? R nineT ti poskytne řadu možností přizpůsobení: například s prémiovou sadou frézovaných dílů od BMW Motorrad Spezial nebo s originálním příslušenstvím BMW Motorrad.

Více informací

BMW Motorrad Spezial

Ty a tvůj charakter na silnici
Žádné překážky, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš personalizovaný motocykl v nejvyšším standardu kvality.

V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní designovou volitelnou výbavu, např. exkluzivní volitelnou výbavu Option 719 s frézovanými díly a laky Spezial nebo HP příslušenství ke zvýšení výkonu.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakce složitých výrobních postupů spojených s tradicí a uměleckým zpracováním dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity.

Více informací

R Nine T motocykly na zakázku

Jedinečné kusy

Přestavby motorky R nineT.

R nineT je skvělým základem pro stavbu motorky vlastní úpravy. V několika krocích jej lze přestavět z dvoumístného na jednomístný stroj, a díky oddělení elektroniky a motoru nabízí nadšencům do motorů téměř neomezené možnosti. Na stroji R nine T se vyřádilo již mnoho slavných upravovatelů. Ti se svým nezaměnitelným rukopisem ukazují, čeho všeho lze dosáhnout s odborností, kreativitou a moderním klasickým boxerem.

Více informací

Příslušenství pro R nine T

Styl: atraktivní, čistý a jednoduchý

Více Heritage modelů