Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R nine T Pure

Ryzí. Individuální. Vzduchem chlazený

BMW R nineT Pure je dokonalý pro každého, kdo miluje klasický design roadsteru a hledá ryzí požitek z jízdy. Design se inspiruje přímo z prvních motocyklů. Připomíná éru sedmdesátých a osmdesátých let. Ale jeho kořeny sahají ještě dále. Vždyť první motocykl od BMW byl jednoduchý, dynamický úsporný. Tenkrát v roce 1923 se stal protilehlý boxer srdcem celého konceptu. Ve stejnou dobu, nabízí mnoho variant k tomu, jak si jej individualizovat. Zrealizuj si svoje sny: o svém motocyklu a životním stylu. Ucítíš jeho originalitu, kterou sami vytvoříš nebo si užiješ burácení plného plynu.

Design R nine T Pure

Zvol si svůj styl

Od elegantní šedé Catalano až po volitelnou položku BMW Motorrad Spezial Option 719 černá metalíza/zlatá nebo Option 719 černá metalíza/bílá. S těmito novými laky můžeš svojí mašinu připravit na velkou show.

šedá Catalano

Ryzí potěšení: šedá barva Catalano zdůrazňuje ryzí charakter.

Option 719 černá metalíza/zlatá

Elegantní souhra barev.

Option 719 černá metalíza/bílá

Zdůraznění čar v této barevné kombinaci dodává motocyklu jedinečný vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

To nejdůležitější

Vzhled R nineT Pure připomíná typický roadster. Kruhový světlomet s chromovaným kroužkem a nový kulatý tachometr dotváří vzhled přední části motocyklu. Proporce jsou dopřesněny třídílným mostovým rámem s novou, klasicky vypadající vidlicí. Doplňující element: boxerový motor jen čeká, až bude moct naplno zaburácet. Ocelová nádrž a typicky úzká zadní část dokončují siluetu elegantně i stylově: pro dosažení agilního a sebevědomého vzhledu - a to vše nesou atraktivní pětiparsková litá kola.
Maximálně jednoduchý vzhled však nemá nic společného s módní nostalgií. R nineT Pure ti umožňuje si ho naplno individualizovat: vybavit, modifikovat, navrhnout – tvůj motocykl, tvůj styl. Základ motocyklu: prověřený koncept a samozřejmě tradiční vysoká kvalita BMW Motorrad.
+ Zobrazit více

Dvouválcový motor s řazením válců boxer

116
Nm
maximální točivý moment
při 6 000 ot./min
219
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
1170
cm³
zdvihový objem
805
mm
výška sedla
Vzduchem/olejem chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor s řazením válců boxer

Osvědčený protilehlý dvouválec pro zcela individuální jízdu

Osvědčený protilehlý dvouválec pro zcela individuální jízdu

Motor a elektrický systém R nineT Pure už uchvátil mnoho motocyklových fanoušků. Vzduchem/olejem chlazený dvouválcový protilehlý boxer s výkonem 110 k (81 kW) slibuje luxusní požitek z jízdy a svůj slib dodrží – typický dvouválec. Výfukový systém dva v jednom, typický pro vzhled roadsteru, zdůrazňuje a umocňuje sebevědomý styl svým silným a nezaměnitelným zvukem. Díky standardně dodávanému ABS a volitelnému ASC si můžeč celou tuto sílu bezpečně vychutnat i v ulicích města.

+ Zobrazit více

Nejdůležitější údaje o R nine T Pure

Kulatý světlomet s logem BMW
R nineT Pure kulaté světlomety
Přední blatník
R nineT Pure přední blatník
Klasický kulatý rychloměr
R nineT Pure kulaté přístroje
Logo „nineT“ na otvoru nasávání vzduchu
R nineT Pure logo „nineT“
Jednostranné kyvné rameno z litého hliníku
R nineT Pure jednostranné kyvné rameno z litého hliníku
Proměnlivá záď
R nineT Pure záď
Moderní zadní LED světlo
R nineT Pure zadní LED světlo
Výfukový systém 2v1
R nineT Pure výfukový systém 2v1

Ergonomie: stylový a sebevědomý motocykl

Ergonomie: stylový a sebevědomý motocykl

R nineT Pure ti umožní realizovat si svůj sen o motocyklu na zakázku. Zcela podle tvých představ. Vytvoř si motocykl – ve vlastním stylu. Díky relativně nízkému sedlu padne motocykl mnoha jezdcům s rozdílnou výškou. R nineT Pure je dokonce možné ještě více snížit na základě objednávky, a to přímo ve výrobním závodě. Hluboké, úzké a pevně čalouněné sedlo - budeš řídit v tom nejlepším stylu roadsteru – sebevědomě, nezaměnitelně, jednoznačně.

+ Zobrazit více
Bezpečnost zahrnuta – standardní ABS a volitelné ASC

R nineT Pure je otevřen vašim nápadům. Když jde o bezpečnost, poměrně jasně odpovídá tvým představám: proto je stroj standardně vybaven ABS BMW Motorrad. A volitelný systém ASC (automatická kontrola stability) zabraňuje prokluzování zadního kola a zajišťuje účinnější přenos výkonu: pro aktivnější bezpečnost jízdy za extrémních situací.  

Varianty sedla – vyber si to nejvhodnější

R NineT Pure nabízí následující tři varianty: standardně je zde sedlo spolujezdce s nainstalovaným rámem sedla spolujezdce. Pokud ale rád jezdíš sólo, sedlo spolujezdce můžeš rychle odmontovat. Díky tomu získáš pod malým krytem sedla spolujezdce malý úložný prostor. Nebo můžetš na R nineT Pure jezdit velmi sportovním a stylově puristickým způsobem: bez sedla spolujezdce a bez rámu sedla spolujezdce.

Více individuality

Tak, jak ti to vyhovuje

Sestav si svůj R nineT Pure podle svého, jednoduše, díl po dílu. Například díky exkluzivní a prémiové volitelné výbavě a příslušenství od BMW Motorrad Spezial a originálnímu příslušenství BMW Motorrad.

Více informací

BMW Motorrad Spezial

Ty a tvůj charakter na silnici.
Žádné překážky, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš personalizovaný motocykl v nejvyšším standardu kvality.

V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní designovou volitelnou výbavu, např. exkluzivní volitelnou výbavu Option 719 s frézovanými díly a laky Spezial nebo HP příslušenství ke zvýšení výkonu.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů spojených s tradicí a uměleckým zpracováním dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity.

Více informací

Příslušenství pro R nine T Pure

Styl: atraktivní, čistý a jednoduchý

Další Heritage modely

spinner