R nineT /5

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY

Všechny motocykly jsou dodávány s povinnou výbavou (např. odrazky podle normy Euro 4). Obrázky na těchto webových stránkách se mohou od tohoto lišit.

Nová BMW R nine T /5

Legendární. Vzduchem chlazený motor.

BMW R nineT/5 byla navržena k 50. výročí, a také jako pocta legendární sérii /5 z konce 60. a počátku 70. let. R nineT /5 dokonale kopíruje design té doby, a zároveň přináší moderní inovativní technologie a kvalitu. Motocykl, připomínající tyto dávné a rušné časy, představuje postoj k životu, který se v té době zrodil. A nyní tě povede po každém kilometru a do každé zatáčky. Jízda na motocyklu je vyjádření osobní svobody. Nebo jak to nazýváme nyní: Make Life a Ride.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Květinový vzor? Nikdy. R nineT/ 5 předvádí, jak vypadá retro design. Jednoduché detaily přidávají další akcenty, které doplňují již tak výrazný vzhled rodiny R nineT. Vysoce kvalitní lak s kouřovými efekty, vidlice se stříbrnou trubkou a černými manžetami, sedlo s ozdobnými chromovanými detaily a bílou kůží, a samozřejmě každý další designový prvek, který je pečlivě vybraný jako oko do minulosti dokazují, že: design motocyklu R nineT /5 je prostě klasika. Není uměle vytvořen nebo prostě jen trendy. Vyjadřuje lásku k motocyklům a životní styl počátku 70. let.

+ Zobrazit více

WUNDERBIKE reloaded

1969
Zahájena výroba série /5
2019
Zahájena výroba exklusivní série R nineT /5
750
cm³, R 75/5 protilehlý dvouválec typu boxer
1.170
cm³, R nineT /5 protilehlý dvouválec typu boxer
Vzduchem/olejem chlazený, čtyřdobý dvouválec typu boxer

BMW R nineT /5 je vybavena výkonným, vzduchem chlazeným dvouválcem typu boxer se zdvihovým objemem 1170 cm³ a výkonem 81 kW (110 k). Tento motor zajišťuje vysoce dynamický výkon, a to i v nízkých otáčkách. Díky standardnímu BMW Motorrad ABS, systému ASC a vyhřívaným rukojetím, které jsou také ve standardu, máš dynamiku stroje vždy bezpečně pod kontrolou. S podporou moderních technologií pokračuje R nineT /5 v myšlenkách individuality a svobody 70. let.

+ Zobrazit více

Zažij zvuk R nine T /5

Ukaž svůj #Wunderbike

Tvůj vlastní boxer

Vyzkoušej si R nineT /5

Před 50 lety se jízda na motorce série /5 stala výrazem svobody jednotlivce. A dnes? Vyzkoušej R nineT /5 a zažij tento pocit od prvního přidání plynu. Projeď si každou zatáčku a každou rovinku tak, jak jsi vždycky chtěl. R nineT /5 znamená neomezené potěšení z jízdy.

Zarezervuj si testovací jízdu

Síla boxeru vs. síla květin

Řada /5 byla v té době zcela novým typem. Zavedení elektrického startéru a poprvé karburátorů Bing s konstantním tlakem do špičkové řady R75 /5 a široké palety laků byly technickými a vizuálními prvky řady, a tento typ mobility trvale změnily. Radikální změny té doby se rozšířily do všech oblastí života. Motorkáři rychle proměnili tolik nabízenou svobodnou lásku na lásku ke svobodě. Jízda na motorce se konečně stala tím, čím je: postojem k životu. To zahrnovalo sportovního ducha, design, prestiž a individualitu. V té době byli ikonami stylů a žili na strojích s logem /5.

+ Zobrazit více

Berlín – vždy něco nového

Berlín – vždy něco nového

Koncem šedesátých let otevřel výrobní závod novou pobočku: 400 specializovaných zaměstnanců pracovalona legendě řady /5 v továrně Spandau v Berlíně místo v Mnichově. Denní výroba začala v roce 1969 s 30 motocykly. O rok později  činila roční produkce 12 287 motocyklů. Do roku 1973, kdy byla ukončena výroba legendární série /5, opustilo továrnu celkem 68 956 motocyklů. Tím, že série /5 byla vyráběna zde, zanechalo BMW Motorrad v tehdejším rozděleném Berlíně velmi zvláštní známku individuality a svobody.

Individualita je dodnes výrazně zapsána v berlínské továrně. V nabídce příslušenství Option 719 najdeš speciální vybavení ve shodném stylu, jako jsou například exkluzivní obráběné díly nebo vysoce kvalitní kovaná kola, která si můžeš objednat přímo z továrny.

+ Zobrazit více

Tvůj styl: jednoduše atraktivní

Další Heritage modely