Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R nineT Racer

Silný charakter. Dynamický. Vzduchem chlazený

R nineT Racer ti umožní prožít éru legendárních superbiků. Daleko od obsedantního retro-romantismu – přizpůsobitelný motocykl s inovativními technologiemi a v obvykle vysoké kvalitě BMW Motorrad. Přikrčený na polokapotáži a s oběma rukama pevně na rukojetích řidítek cítíš silný boxer a také nezaměnitelný zvuk výfuku. A ty už víš: jenom silná povaha může řídit tento motocykl ze závodní linie. Jak na silnici, tak i v životě.

Design R nine T Racer

Zvol si svůj styl

Úžasný motocykl vyžaduje nápadité barvy.

Bílá

Tato barva zdůrazňuje sportovní charakter R nineT Racer.

Option 719 černá metalíza/zlatá

Elegantní souhra barev.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Stylově v rychlém pruhu

Konstrukce motocyklu R nineT Racer neomylně čerpá inspiraci z motosportu 70. let. Podlouhlé proporce procházejí celou konstrukcí a slibují dech beroucí akceleraci. Výrazná polokapotáž, tvar palivové nádrže a sedla formují štíhlou siluetu. Dlouhý rozvor a dopředu umístěná řidítka umožňují nízký, sportovní posez. Vysoko a dozadu umístěné stupačky způsobí, že jako jezdec budeš na motocyklu doslova ležet. Obklopen bílou kapotáží, která jasně vyčnívá proti ostatním tmavým dílům. Dokonce i proužek, který vede zepředu až dozadu v barvách BMW Motosport budí dojem, že volá po dalším zrychlení.
+ Zobrazit více

Dvouválcový motor s řazením válců boxer

116
Nm
maximální točivý moment
při 6 000 ot./min
220
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
1170
cm³
zdvihový objem
805
mm
výška sedla
Vzduchem/olejem chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor s řazením válců boxer

Výkonný boxer pro honičku na závodní dráze

Výkonný boxer pro honičku na závodní dráze

Technologie R nineT Racer je stejně jistá jako jeho design: hnací jednotka a elektrická soustava budí nadšení již od modelu BMW R nineT. Nejmodernější technologie R nineT Racer plní emisní normu Euro 4. Výkonný, vzduchem chlazený dvouválec (boxer) se zdvihovým objemem 1 170 cm³ a výkonem 81 kW (110 k) přináší vysoce dynamické rozdělení výkonu, a to i při nízkých otáčkách. Prostě typický boxer.

Díky polokapotáži a nízko posazenému sedlu si můžeš vychutnat delší jízdu vysokou rychlostí. Standardní ABS a volitelné ASC zajišťují, že jsi vždy v bezpečí, a to i při plném výkonu na silnici. Navíc výfukový systém 2v1 v typickém designu café racer dokazuje, že se technologie nemusí skrývat.

+ Zobrazit více

Nejdůležitější údaje o R nineT Racer

Polokapotáž v typickém závodním vzhledu Racer
R nineT Racer pokokapotáž
Proužek v typických barvách BMW Motorsport
R nineT Racer proužek
Rychloměr a otáčkoměr
R nineT Racer tachometr
Závodní kryt sedla spolujezdce s malým úložným prostorem
R nineT Racer kryt sedla spolujezdce
Kola z lehkých slitin
R nineT Racer paprsková litá kola
Výrazná stylová linie
R nineT Racer stylová linie
Logo „nineT“ na sání vzduchu
R nineT Racer logo
Nerezový výfukový systém
R nineT Racer výfukový systém

Řídíš ve stejné poloze jako sedíš

Řídíš ve stejné poloze jako sedíš

Sportovní a dynamická: řidítka modelu R nineT Racer jsou umístěna nízko na horním můstku vidlice. Jejich mírné posunutí chrání zápěstí. Na druhou stranu, stupačky jsou nakloněné dozadu a nahoru, takže podporují sportovní posez. Kromě toho je možné snížit výšku volitelného zakázkového sedla z 805 mm na 795 mm.

Polstrování na sedle jezdce je v zadní části mírně zvýšené. Tím je zajištěna citelná úleva zad při dlouhých cestách. Stejně tak dynamicky je navržena polokapotáž – zvláště při rychlostech vyšších než 90 km/h.

+ Zobrazit více
Stará klasika se snoubí s nejmodernější technologií: ABS a volitelné ASC

R nineT Racer v sobě spojuje vzhled minulých závodních modelů a nejmodernější technologií. Proto je standardně vybaven ABS BMW Motorrad. A volitelný systém ASC (automatická kontrola stability) zabraňuje prokluzování zadního kola a zajišťuje účinnější přenos výkonu: pro aktivnější bezpečnost jízdy za extrémních situací.  

Varianty sedla – vyber si to nejvhodnější

Motocykl R nineT Racer čerpá inspiraci z motosportu v minulosti. Proto má ve standardní výbavě sedlo jen pro jezdce – pro jízdu sólo. Jeho zaměření je znát. Volitelný rám pro instalaci dvojsedla rychle přemění motocykl na dvojmístný. Je to jen jedna z možností, jak si lze přizpůsobit motocykl podle svých potřeb.

Více individuality

Stylové přizpůsobení

Díky široké nabídce volitelné exkluzivní výbavy BMW Motorrad Special získáš ze svého závodního stroje mnohem víc - například s klasickou designovou výbavou Option 719 se sadou frézovaných dílů. S HP díly získáš vyšší výkon. A k komu všemu máš k dispozici ještě originální příslušenství BMW Motorrad.

Více informací

BMW Motorrad Spezial

Ty a tvůj charakter na silnici.
Žádné překážky, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš personalizovaný motocykl v nejvyšším standardu kvality.

V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní designovou volitelnou výbavu, např. exkluzivní volitelnou výbavu Option 719 s frézovanými díly a laky Spezial nebo HP příslušenství ke zvýšení výkonu.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů spojených s tradicí a uměleckým zpracováním dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity.

Více informací

R nine T Racer v Japonsku

Závodění s radostí

R nineT Racer v Japonsku.

Při závodech nejde vždy jen o rychlost a výkon. Jde také o zábavu a styl, přátelství a svobodu. A právě tento druh závodění oslavují závodníci na klasických motorkách z Japonska. V metropoli Tokiu se Joy Lewisová setkává se stavitelem motorek na míru Daisuke Mukasou a jeho Curry Speed Clubem. Projíždí na svém R nineT Raceru ulicemi této megapole a vyráží na odlehlé horské cesty u hory Fuji and na závod klasických motocyklů na závodní trati Fuji.  

Více informací

Příslušenství pro R nine T Racer

Styl: atraktivní, čistý a jednoduchý

Další Heritage modely

spinner