Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R nine T Scrambler

POCTIVÝ. NESPOUTANÝ. VZDUCHEM CHLAZENÝ

Cítit vítr, položit se do každé zatáčky a zažít svobodu v každém ujetém metru – BMW R nineT Scrambler ti umožní si jezdit po svém. Odolný motocykl s autentickým vzhledem scrambleru, v kombinaci s inovativní technologií a známou kvalitou BMW Motorrad. Ať jedeš po městě, po klikatých venkovských silnicích nebo po pláži, silný dvouválcový motor s protiběžnými písty a vysoko umístěným výfukem poskytuje silné zrychlení a nezaměnitelný zvuk. Dokonce i dlouhé výlety ve dvou jsou hračkou díky pohodlnému posezu. V pouhých několika krocích můžeš svému R nineT Scrambler dodat vlastní osobitý styl.

Design R nine T Scrambler

Zvol si svůj styl

Tvůj motocykl, tvoje volba: k dispozici jsou tři různé barevná provedeni R nineT Scrambler.

*/-->

Dvoubarevná matná metalíza

Matná metalíza podtrhuje ryzí charakter motocyklu.

*/-->

Option 719 černá metalíza/zlatá

Elegantní souhra barev.

*/-->

Option 719 černá metalíza/bílá

Zdůraznění čar v této barevné kombinaci dodává motocyklu jedinečný vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Typický Scrambler

R nineT Scrambler se vrací do éry legendárního scrambleru a má všechny charakteristické znaky tohoto mimořádného typu motocyklu: teleskopickou vidlici, výrazně zvednutý výfuk a velké 19" přední kolo. Kompaktní ocelová nádrž v matné metalické barvě Monolith zvýrazňuje puristický vzhled. Kromě toho volitelná paprsková kola s terénními pneumatikami s vysokým dezénem dávají již od prvního pohledu jasně najevo, že žádná vyjížďka nemusí skončit tehdy, když skončí silnice. Sedlo v koženém provedení a rychloměr s analogovým displejem jsou také atraktivní. Vysoce kvalitní detaily, jako jsou kulaté světlomety s emblémem BMW, způsobují, že tato klasická heritage tradice vypadá dokonale.
+ Zobrazit více

Dvouválcový motor s řazením válců boxer

116
Nm
maximální točivý moment
při 6 000 ot./min
220
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
1170
cm³
zdvihový objem
820
mm
výška sedla
Vzduchem/olejem chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor s řazením válců boxer

Výkonný boxer pro dynamickou zábavnou jízdu

Výkonný boxer pro dynamickou zábavnou jízdu

Motor a elektrický systém jsou již prověřenými součástmi BMW R nineT. Zdatný, vzduchem chlazený dvouválec (boxer) se zdvihovým objemem 1 170 cm³ a výkonem 81 kW (110 k) přináší vysoce dynamické jízdní zážitky. A díky standardně dodávanému ABS a volitelnému ASC si můžeš celou tuto sílu bezpečně a kdykoli vychutnat v ulicích města.

+ Zobrazit více

Vychutnej si vzvuk R nine T Scrambler

To nejdůležitější o R nine T Scrambler

Ležérní styl scrambleru

Ležérní styl scrambleru

Pohodlný vzpřímený posez při jízdě je jedním ze základních prvků scrambleru. Nejenom že se jeví jako mírně nakloněný dozadu, ale také zajišťuje pohodlnou jízdu. Dokonce i dlouhé vyjížďky na nejbližší pláž jsou hračkou díky vyšším řidítkům ve srovnání s modelem R nineT, mírně snížené čalounění sedla a stupačky, které jsou umístěné o trochu níže a dále směrem dozadu.

+ Zobrazit více
  • Typický Scrambler. Typický stroj od BMW Motorrad. Když jde o bezpečnost, spolehlivost a kvalitu, BMW R nineT Scrambler je na vrcholu. R nineT Scrambler je standardně vybaven ABS BMW Motorrad. Volitelný systém ASC také zajišťuje vyšší bezpečnost při zrychlení.

  • Prošívané sedlo v koženém stylu je voděodolné a má vysoce kvalitní zpracování se zaměřením na autentický povrch a vzhled.

Více individuality

Bez omezení

Bez omezení

Neomezené úpravy: R nineT Scrambler poskytuje celou řadu způsobů změny vizuálního vzhledu, a proto charakter dynamického boxeru záleží zcela na tvém vkusu. S řadou exkluzivní designové volitelné výbavy na míru od BMW Motorrad Spezial a originálním příslušenstvím BMW Motorrad můžeš motocykl dokonale sladit s osobními preferencemi. Dokonce profesionálové, věnující se úpravám motocyklů mohou popustit uzdu své kreativitě: díky vysoké úrovni přizpůsobení prakticky neexistují žádná omezení, když jde o R nineT Scrambler. 

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Spezial

Ty a tvůj charakter na silnici
Žádné překážky, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš personalizovaný motocykl v nejvyšším standardu kvality.

V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní designovou volitelnou výbavu, např. exkluzivní volitelnou výbavu Option 719 s frézovanými díly a laky Spezial nebo HP příslušenství ke zvýšení výkonu.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů spojených s tradicí a uměleckým zpracováním dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity.

 

Learn more

Zážitky se scramblerem

Na cestě

Na cestě s motocyklem R nineT Scrambler.

Na cestách s motocyklem R nineT Scrambler. Zašli jsme na návštěvu k opravdovým lidem, takovým, kteří jsi jdou za svým a kteří navíc milují motorky. Poháněni svou vášní, vytvářejí vlastní pravidla, namísto aby následovali trendy. Neustále hledají inspiraci a nové zážitky.

Více informací

Příslušenství pro R nine T Scrambler

Obleč se ve stylu Scrambler

Více Heritage modelů