Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R nineT Urban G/S

Okouzlující. Výkonný. Vzduchem chlazený

Užij si sebevědomý pocit z motoru boxer, spojeného s inovativní technologií ve vzpřímeném a pohodlném posezu při jízdě. Vyber si z bezpočtu možností přizpůsobení vlastním a jedinečným nápadům. R nineT Urban G/S se vyjadřuje jasně: je poctou začátkům úspěšného příběhu G/S BMW Motorrad. Už na první pohled je jasné, že R nineT Urban G/S zachycuje terénního ducha tehdejší doby. Zároveň je díky svým jízdním vlastnostem skutečným členem současné řady nineT. Odráží způsob života tehdejší doby: lidé věděli, kam se chtějí dostat, a přesně věděli, jak se tam dostanou. Stejně jako dnes.

Design R nine T Urban G/S

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Nezaměnitelný zdroj inspirace

Model R nineT Urban G/S je okouzlující. Díky výrazným, stylovým prvkům je to výkonný robustní motocykl, který vzdává poctu původnímu provedení G/S: příď motocyklu je definována 19palcovým předním kolem, teleskopickou vidlicí se známými vlnovci, maskou světlometu s čelním štítem a zvednutým blatníkem. Jeho profil je definován zvýrazněnými horizontálními liniemi. Bílé díly kapotáže a úzké, o něco delší červené sedlo oživuje ducha legendárního R 80 G/S z roku 1980. Tento efekt je podtržen černým zbarvením motoru a rámu. I nové klasicky kulaté přístroje ukazují, že Urban G/S je součástí řady nineT. R nineT Urban G/S vyniká na jakémkoli povrchu – od nedlážděných cest po štěrkové silnice. Tento fakt je podtržen jak funkčně, tak vizuálně, volitelnými pneumatikami s vysokým dezénem a paprskovými koly, stupačkami Enduro, tepelným štítem a ocelovou páčkou nožní brzdy.
+ Zobrazit více

Dvouválcový motor s řazením válců boxer

116
Nm
maximální krouticí moment
při 6 000 ot./min
221
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
1170
cm³
zdvihový objem
850
mm
výška sedla
Vzduchem/olejem chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor s řazením válců boxer

Technologie pro čirý požitek z jízdy

Technologie pro čirý požitek z jízdy

R nineT Urban G/S zůstává věrný minulosti svým vzhledem, avšak stejnou měrou respektuje přítomnost svou moderní technologií. Má prověřený motor a elektrický systém BMW R nineT. Nejmodernější technologie R nineT Urban G/S plní emisní normu Euro 4. Výkonný, vzduchem chlazený dvouválec (boxer) se zdvihovým objemem 1 170 cm³ a výkonem 81 kW (110 k) přináší vysoce dynamické rozdělení výkonu, a to i při nízkých otáčkách. Vše pro snadný a moderní zážitek z jízdy. Standardní ABS a volitelné ASC (automatická kontrola stability) zajišťují, že jsi vždy v bezpečí, a to i při výkonu na silnici – nebo štěrku. A ještě poslední vizuální odkaz k enduro kořenům G/S: zvednutý výfukový systém, vyrobený z nerezové oceli.

+ Zobrazit více

To nejlepší z R nine T Urban G/S

Výrazná příď
Maska světlometu R nineT Urban G/S
Přední blatník
Přední blatník R nineT Urban G/S
Dokonalý barevný motiv
Červený barevný motiv R nineT Urban G/S
Enduro stupačky
Stupačky Enduro R nineT Urban G/S
Velké 19palcové přední kolo
19palcové přední kolo R nineT Urban G/S
Červené sedlo
Sedlo R nineT Urban G/S
Bílé ukazatele směru
Bílé směrovky R nineT Urban G/S.
Tepelný štít
Tepelný štít R nineT Urban G/S

Vzpřímený a impozantní

Vzpřímený a impozantní

Díky vyváženému ergonomickému trojúhelníku motocyklu Urban G/S budeš na silnici agilní a sebevědomý: mírně zvýšená řidítka, dlouhá plocha sedla a hlouběji a více vzadu upevněné stupačky jsou určeny pro uvolněnější a sebevědomější zážitek z jízdy. Standardní výška sedla je 850 mm. Díky volitelnému nižšímu sedlu nabízí R nineT Urban G/S stabilitu jezdcům takřka všech velikostí.

Dalším vizuálním podtržením je sedlo v koženém vzhledu. Je nepromokavé s vysokou úrovní zpracování, které se soustředilo na autentičnost povrchu a barvení. Proto může oblečení, jako jsou tmavé džíny, způsobit na sedle skvrny. Tento efekt patiny nelze obvykle odstranit a není na závadu.

+ Zobrazit více

Duch legendy

Duch rallye Paříž-Dakar s motocyklem R nineT Urban G/S.

Rallye Paříž-Dakar je legendární, stejně jako lidé a stroje, které v ní soutěží. Joy Lewisová prozkoumává počátky této epochální pouštní rallye ve městech, kde závod začínal a končil. Její dva společníci: Hubert Auriol, jenž v 80. letech dvakrát zvítězil v rallye Paříž-Dakar s BMW; a R nineT Urban G/S - motocykl, který svým designem připomíná legendární R 80 G/S.

Více informací

Více individuality

Úpravy téměř bez hranic

Úpravy téměř bez hranic

 

Ať už chceš terénní vzhled, nebo nádech retra, s R nineT Urban G/S vyjádříš své konkrétní potřeby. Když dojde na úpravy, jsou možnosti takřka nekonečné, jak dobře ukazuje bezpočet příběhů z historie G/S. R nineT Urban G/S lze díky odnímatelnému rámu sedla spolujezdce rychle přestavět na jednomístný motocykl.

A kromě toho existuje řada na míru připraveného příslušenství Original BMW Motorrad a volitelného exkluzivního prémiového vybavení BMW Motorrad Spezial. Zkrátka: tvoje individualita je tak nespoutaná, jako potěšení z jízdy.   

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Spezial

Ty a tvůj charakter na silnici.
Žádné překážky, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš personalizovaný motocykl v nejvyšším standardu kvality.

V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní designovou volitelnou výbavu, např. exkluzivní volitelnou výbavu Option 719 s frézovanými díly a laky Spezial nebo HP příslušenství ke zvýšení výkonu.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakci složitých výrobních postupů spojených s tradicí a uměleckým zpracováním dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity.

Více informací

Příslušenství k novému R nine T Urban G/S

Styl: atraktivní, čistý a jednoduchý

VÍCE MODELŮ heritage

spinner