Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW F 800 R

Moderní všestranný motocykl

S tímto aktivním silničním strojem můžeš podniknout cokoli – od projížďky městem po cestování nebo ambiciózní sportovní jízdu po klikatých venkovských silnicích. BMW F 800 R spojuje živost, každodenní praktičnost a dynamický výkon v jediném integrovaném sportovním provedení. Díky jeho energickému motoru o síle 66 kW (90 k) pocítíš, k čemu byl stvořený, kdykoli přidáš plyn: prvotřídní ovládání a úplná kontrola na silnici. F 800 R však dává víc než jen sportovní výkon a snadné ovládání, je vybaven také inovativní technologií: Ride-by-Wire a řadou režimů jízdy, ABS ve standardní výbavě a volitelnými systémy, jako jsou ASC nebo dynamická ESA, která zajistí, že je veškerý výkon bezpečně předán na silnici.

Design F 800 R

Zvol si svůj styl

Dynamický design je zdůrazněn třemi barvami laku. F 800 R vypadá obzvláště sportovně a dynamicky v barvách Motorsport BMW. Můžeš si vybrat i červené lemování kol coby poctu S 1000 RR – ikonickému superbiku.

*/-->

Bílá/modrá metalíza Lupin/závodní červená Racing red

V klasických barvách BMW Motorsport vypadá F 800 R lehce a agilně.

*/-->

Závodní červená Racing red, bez metalízy

V této okouzlující barevné kombinaci vypadá F 800 R obzvláště sportovně.

*/-->

Černá metalíza Black Storm

Černý lak dodává F 800 R zvlášť agresivní a dynamický vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Design, který si užiješ

Poznáš to jen ze samotného vzhledu: F 800 R je perfektní motocykl, pokud chceš jen nasednout a bavit se. Precizní linie a minimalistické prvky úprav dodávají zdání lehkonohé agility, zatímco obrácená vidlice naznačuje dynamický pohyb vpřed, i když motocykl stojí. Vysoce výkonný kokpit je vybaven přístroji číselníky v novém provedení a jasný multifunkční displej vám nyní poskytne ještě více informací. Dalším výrazným prvkem je nový výfuk, který nejen vypadá tak dobře, jako zní, ale také plní normu EURO 4.
+ Zobrazit více

Dvouválcový řadový motor

86
Nm
maximální krouticí moment
při 5 800 ot./min
203
kg
hmotnost plně natankovaného motocyklu včetně provozních kapalin
798
cm³
zdvihový objem
790
mm
výška sedla
Vodou chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor

Výkonný dvouválec pro dynamický pohyb

Výkonný dvouválec pro dynamický pohyb

Výkonný, vodou chlazený dvouválcový řadový motor o obsahu 798 cm³ zajišťuje dynamický výkon. Díky 66 kW (90 k) výkonu při 8 000 ot./min je charakteristický rychlou odezvou, dechberoucím odpichem a vynikající efektivitou spotřeby paliva – a splňuje nový standard EURO 4. Pro nové jezdce, mladší 25 let, je k dispozici také verze s výkonem sníženým na 35 kW (48 k).

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk F 800 R

To nejlepší z F 800 R

Jezdi bezpečně

Jezdi bezpečně

F 800 R je navržen pro požitek z čisté a jednoduché jízdy, avšak prioritou je i bezpečnost: všechny modely jsou vybaveny ABS BMW Motorrad a stabilním vyváženým zavěšením pro dokonalý výkon a absolutní kontrolu na silnici. Další možnosti zahrnují ASC (Automatickou kontrolu stability) a dynamickou ESA (elektronické nastavení podvozku) pro ještě větší bezpečnost, výkon a pohodlí. Ride-by-Wire umožňuje mnohem jemnější ovládání plynu. Díky standardním režimům Rain a Road a volitelnému režimu Dynamic se F 800 R dokáže ještě lépe přizpůsobit jakémukoli povrchu silnice a jízdnímu stylu.

+ Zobrazit více

Personalizace bez omezení

Personalizace bez omezení

Můžeš si motocykl přizpůsobit přesně svým ergonomickým potřebám díky standardním upravitelným páčkám spojky a brzdy a díky širokému výběru variant sedel. BMW Motorrad nabízí také širokou řadu volitelného vybavení a příslušenství k personalizaci F 800 R. Například si můžeš zvolit nová zvednutá řidítka. V kombinaci s nízkým sedlem je tato možnost ideální pro uvolněnější jízdní pozici, zejména u jezdců menší postavy.

+ Zobrazit více

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké řadě speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš model F 800 R přizpůsobit tak, aby odpovídal tvým individuálním preferencím.

Více informací

Portrét Chrise Pfeiffera

Od učitele ke kaskadérské legendě

Chris Pfeiffer a revoluce v kaskadérské jízdě.

Příslušenství pro F 800 R

Tvůj silniční stroj, tvoje oblečení

Více modelů silničních strojů