Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW R 1200 R

Dokonalý pocit ze silničního stroje

BMW R 1200 R ti dá přesně to, co očekáváš od silničního stroje typu boxer: pohodlí, dynamičnost a vhodnost k projížďkám. Nenapodobitelným způsobem tě posune vpřed – fyzicky i akusticky. Jeho nápadný vzhled je synonymem opravdového potěšení z motorkářství. Obrácená teleskopická vidlice zdůrazňuje jeho dynamický exteriér a zajišťuje stabilitu a precizní ovládání. Sílu tomuto výkonnému kusu dodává skvělý dvouválcový motor s uložením válců typu boxer a 92 kW (125 k). Volitelně lze jízdní dynamiku zvýšit díky dynamické ESA, zatímco asistent řazení Pro a jízdní režimy Pro s DTC odhalují, co se skrývá za puristickým vzhledem: dokonalý pocit ze silničního stroje.

Design R 1200 R

Zvol si svůj styl

R 1200 R je k dispozici ve třech barevných variantách: bílá/modrá Cordoba, metalíza ledová čokoláda, závodní červená. Vybrané plochy a speciálně navržené komponenty, které určují charakter motocyklu.

Světle bílá/modrá Cordoba

Sportovní světle bílá/modrá Cordoba zdůrazňují sportovní geny.

Metalíza ledová čokoláda

Styl „Exclusive“ se metalickou barvou ledové čokolády zaměřuje na pozoruhodný vzhled R 1200 R a poskytuje tak pocit ze silničního stroje přitažlivý i vizuálně.

Závodní červená

Klasická závodní červená zdůrazňuje dynamické proporce R 1200 R.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Skutečný silniční stroj

R 1200 R je silniční stroj v tom nejužším smyslu slova – omezený na to nejdůležitější: motor, dvě kola a tělo sestávající z nádrže a sedla. R 1200 R má přísný a svalnatý design, jeho křivky dynamicky přecházejí na nízko posazenou příď a pokračují k přednímu kolu. Obrácená teleskopická vidlice založená na vzoru S 1000 RR nejen že dodává tomuto všestrannému motocyklu nápadný vzhled, ale také zajišťuje stabilitu a přesné ovládání. Nepřehlédnutelné: moderní interpretace klasických kulatých světlometů. Možnost vybavit je světlem denního svícení s technologií LED je žádaná.
Díky ostře řezaným liniím podél palivové nádrže a plynulému přechodu ze sedla k vystupující zádi má tento silniční stroj vzhled, který dokonale odpovídá tomu, jak jezdí. Celý obrys je tónovaný, přesto však štíhlý: pro moderní a současný pohodlný zážitek z jízdy. Rám nosiče zavazadel ve vzhledu trubkové sítě obkružuje středobod designu: klasický motor s řazením válců typu boxer. Vyjadřuje slib, který je slibem čirého potěšení z jízdy.
+ Zobrazit více

Dvouválcový motor s řazením válců boxer

92
kW (125 k)
při 7 750 ot./min
3,3
sekundy
zrychlení z 0 na 100 km/h
125
Nm
maximální krouticí moment
při 6 500 ot./min
790
mm výška sedla
Vzduchem/kapalinou chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor s řazením válců boxer

Výkon odpovídá vášni

Výkon odpovídá vášni

Výkonný dvouválcový motor s řazením válců typu boxer chlazený kapalinou je vzrušující. Jeho 92 kW (125 k) při 7 750 ot./min a maximální točivý moment 125 Nm při 6 500 ot./min dodává čisté potěšení z jízdy v celém rozsahu otáček motoru. Bez ohledu na to, zda se jen projíždíš, využíváš sportovně-dynamickou akcelerai na venkovské silnici, nebo jedeš na dovolenkový výlet, máš k dispozici cestovní kufry a horní kufr. Věrným společníkem při tom všem bude nezaměnitelný, bohatý zvuk boxeru: a právě zde se výkonnost snoubí s vášní.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk R 1200 R

Nejdůležitější údaje o R 1200 R

Volitelné LED světlo denního svícení
Upside-down teleskopická vidlice
Multifunkční přístrojový panel
Vysoce kvalitní stabilizátor vidlice
Úprava nádrže z nerezové oceli
Lehká litá 10paprsková kola
Volitelné LED zadní světlo
Výfuk pětiúhleníkového průřezu

Sebejistý výkon, sebejisté ovládání

Sebejistý výkon, sebejisté ovládání

R 1200 R je vzrušující – jak vizuálně, tak technicky. Díky volitelné kontrole trakce (DTC) můžeš na asfaltu využívat výkon motoru ve spojitosti s jízdními režimy, které lze volit stisknutím tlačítka, tím nejlepším a nejbezpečnějším možným způsobem. Navíc, asistent řazení Pro zajišťuje větší pohodlí a dynamiku. Zkrátka: díky široké nabídce speciální výbavy ti R 1200 R dá ještě víc, než se od silničního stroje očekává.

+ Zobrazit více
  • Pro optimální přizpůsobení tvým požadavkům je R 1200 R standardně vybaven dvěma jízdními režimy: „Rain“ a „Road“. Kromě standardního ABS BMW Motorrad máš na palubě k dispozici také automatickou kontrolu stability (ASC) pro vyšší bezpečnost při akceleraci.

  • Jízdní režim Pro zahrnuje jak dynamické, tak uživatelské jízdní režimy, dynamickou kontrolu trakce (DTC), senzorem náklonu a zeštíhleným ABS Pro v kombinaci s dynamickým brzdovým světlem (závisí na stavu schválení v příslušné zemi prodeje).

  • Volitelný asistent řazení Pro R 1200 R umožňuje řadit směrem nahoru a dolů bez nutnosti mačkat spojku nebo plyn při takřka jakémkoli zatížení a jakékoli rychlosti motoru: pro větší pohodlí a zvýšení dynamičnosti.
  • Díky dynamickému ESA (Elektronické nastavení podvozku), které je k dispozici jako speciální vybavení, můžete ještě zlepšit zážitek z dynamické jízdy na R 1200 R. Dynamické ESA upravuje odpružení v závislosti na jízdním stavu a jízdních manévrech automaticky tak, aby odpovídalo daným podmínkám: pro ještě větší bezpečnost, výkon a pohodlí při jízdě.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké škále speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad můžeš motocykl F 1200 R co nejlépe přizpůsobit tak, aby dokonale vyhovoval tvým požadavkům.

Více informací

Příslušenství pro R 1200 R

Tvůj silniční stroj, tvoje oblečení

Oblečení od BMW Motorrad

Velmi kvalitní motorkářské oblečení a výbava pro tvůj další výlet.

Vyhledat prodejce

Více modelů silničních strojů