Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW F 800 GT

Vzhůru a pryč. Cesta začíná

Jednoduše nasedněte a jeďte, nechejte svou každodenní rutinu za sebou a užívejte si ryzí požitek z jízdy: Inovovaný BMW F 800 GT je ještě sportovnější a dynamicky cestovně vhodný na každou cestu – pro idylické pruhy, klikaté alpské průsmyky a nekonečné dálnice. Díky energickému dvouválcovému řadovému motoru s úchvatným výkonem 66 kW (90 k) bude každá projížďka ubíhat rychle – a vy budete zároveň splňovat nový standard EURO 4. Motocykl je standardně vybaven také funkcemi Ride-by-Wire, řadou jízdních režimů a ABS. Pohodlí zvyšuje široká ochrana před větrem a počasím. A motor k cestovní kvalitě přispívá také tichým a zároveň výkonným hladkým chodem – dokonale se hodí k vaší cestě. Další možnosti zahrnují ASC (Automatickou kontrolu stability) a vyzkoušené a otestované Dynamické ESA (Elektronické nastavení podvozku). Zkrátka: Vše, co musíte udělat, je nasednout a vyrazit na cestu. Klasické GT. Nezastavitelná projížďka.

Design F 800 GT

Zvol si svůj styl

Pro jedinečný vzhled jsou k dispozici tři varianty barev laku. Každý dodává F 800 GT jiný charakter, od elegantního po super sportovní. Můžeš si vybrat, který se nejlépe hodí k tvému jízdnímu stylu.

*/-->

Matná modrá metalíza Gravity

Pro elegantnější vzhled.

*/-->

Světle bílá, bez metalízy

Zvláště nápadná a sportovní.

*/-->

Černá metalíza Storm

Dodá sportovnímu cestovnímu motocyklu ještě dynamičtější vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Lehký a elegantní

Dynamický design motocyklu je vhodný na cesty za jakéhokoli počasí. Čisté linie slibují ryzí potěšení z jízdy hned od začátku –  a je to slib, který je splněn. Kokpit je vybaven přístroji v novém provedení a poskytují širší řadu informací. Líbivé detaily, jako je nový čelní štít sklo s matným logem GT nebo galvanizovaný boční panel s nápisem F 800 GT, zdůrazňují nový design. Dalším poutavým prvkem je nový výfuk, který je nejen atraktivní, ale také plní normu EURO 4.
+ Zobrazit více

Dvouválcový řadový motor

66
kW (90 k)
při 8 000 ot./min
86
Nm
maximální krouticí moment
při 5 800 ot./min
206
kg
zatížení (se speciálním vybavením)
83
litrů úložného prostoru
Vodou chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor

Výkonný dvouválec pro dynamické projížďky

Výkonný dvouválec pro dynamické projížďky

Otoč plynem a 90 koňských sil (66 kW) zajistí, že tě každodenní rutina nedožene nijak brzy. Vodou chlazený dvouválcový řadový motor o objemu 798 cm³ poskytuje pozoruhodný výkon při každém výletu. Dlouhé kyvné rameno zadního kola a pevné zavěšení zajišťují vysokou úroveň stability jízdy, což zaručuje dokonalý zážitek z jízdy.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk F 800 GT

To nejlepší z F 800 GT

Pohodlí a bezpečnost jsou těmi nejlepšími společníky na cestách

Pohodlí a bezpečnost jsou těmi nejlepšími společníky na cestách

Tento výkonný zábavný stroj zajišťuje také dokonalé řízení a pohodlí: široká nabídka volitelných sedel a nastavitelné páčky spojky a brzdy umožňují přizpůsobit motocykl na míru individuálním ergonomickým potřebám. Dynamická ESA (elektronické nastavení podvozku) umožňuje nastavit tuhost i útlum zadního kola pro optimální činnost tlumičů a pohodlí při jízdě. Díky systému Ride-by-Wire můžeš nyní plyn ovládat mnohem jemněji. Díky standardním režimům Rain a Road a volitelnému režimu Dynamic se F 800 GT dokáže perfektně přizpůsobit jakémukoli povrchu silnice a jízdnímu stylu.

I ABS BMW Motorrad je standardní funkcí, která ti pomůže s každým brzdným manévrem. Volitelná kontrola trakce (ASC) nabízí ještě více bezpečnosti – zejména na mokrých silnicích.

+ Zobrazit více

Více individuality: volitelná výbava a příslušenství

Více individuality: volitelná výbava a příslušenství

Standardní F 800 GT již téměř dokonale zachycuje ideál Gran Turismo kombinací sportovního charakteru a pohodlí při cestování. BMW Motorrad nabízí také širokou škálu volitelného vybavení a příslušenství k personalizaci F 800 GT přesně podle tvých potřeb. Například nabízíme varianty praktických úložných řešení. Díky těmto řešením si s sebou můžeš vzít cokoli chceš, ať už na dlouhé výlety, krátké výjezdy, nebo při každodenním dojíždění do práce.

+ Zobrazit více

Příslušenství pro F 800 GT

Oděv vhodný na cestování

Oblečení od BMW Motorrad

Funkční motorkářské oblečení a výbava pro každodenní dojíždění nebo další velký výlet.

Vyhledat prodejce