* Obrázky mohou obsahovat zvláštní výbavu a příslušenství za příplatek. Nezávazné cenové doporučení výrobce vč. 21 % DPH, bez nákladů na dopravu a obal. Změny a chyby vyhrazeny.

BMW K 1600 Grand America

Speciální model Option 719 Midnight

Preferuješ radši exkluzivní cestování, nebo dokonce ještě víc než exkluzivní? Tvoje rozhodnutí. Naše odpověď: Poprvé v sériové výrobě motocyklů používáme komplexní metodu vodního transferového tisku a díky tomuto lakování je každý motocykl unikátem. Option 719 Midnight odráží celou galaxii. Ta představuje nekonečné množství míst, která je třeba objevit. Každá z jejích hvězd je jedinečná, a přitom tvoří část velkého celku.

Nahlédnutí do manufaktury

Vrstva za vrstvou

Vrstva za vrstvou

Při časově náročném a pracném lakování musíme mít od prvního pigmentu pečlivě promyšlený každý krok: Obrazce jsou vypočteny tak, aby po montáži vznikl harmonický celkový vzhled. Jako základ slouží metalíza Meteoric Dust II. Vlastní motiv galaxie je na nosné fólii, která se aktivuje ve vodní lázni. Pigmenty se přitom oddělí od nosného materiálu. A vyplavou nahoru.

+ Zobrazit více

Ponoření do nových sfér

Ponoření do nových sfér

Při lakování ponoříme příslušný díl právě do této lázně, takže pigmenty na něm zůstanou přilnuté. Kvůli proudění vody, umístění vzoru a tvaru dílu musíme tento proces provádět manuálně. Záleží na citlivosti materiálu, úhlu a rychlosti ponoření. Stručně řečeno: velmi jemná práce. Z každého dílu se tak stává unikát a součást celé galaxie. Na závěr se povrch ještě upraví vysoce lesklým krycím lakem.

+ Zobrazit více

Vodní transferový tisk nám poskytl možnost vytvořit zcela nové efekty laku a vzorů a jako první výrobce jsme ho použili v sériové výrobě motocyklů

 “

Theresa Stukenbrock

Designérka barevných vzorovaných povrchů

6
vrstev pro kompletní lakování
340000
hvězd
1
ponoření – a neexistuje druhá šance
1
galaxie

Další prvky Option 719 Midnight

Další prvky Option 719 Midnight

Kromě lakování nabízí Option 719 Midnight ještě další exkluzivní prvky výbavy: na středním krytu nádrže se nachází vysoce kvalitní hliníková plaketa Midnight. Na černém sedle Option 719 je potisk mraků a název modelu. Kryty větrného štítu a závaží řídítek jsou v černé barvě. A přední blatník, větrný deflektor a středový kryt nádrže jsou zvýrazněné v metalíze Meteoric Dust II: Exkluzivita až do posledního detailu.

+ Zobrazit více

Objevuj výkon na cestách

K 1600 Grand America

Speciální model Option 719 Midnight byl vyvinut pro skutečné individualisty, kteří chtějí exkluzivitu ještě povýšit. Zde se dozvíš, co ještě může K 1600 Grand America se svým legendárním šestiválcem tobě a tvému doprovodu nabídnout – kromě luxusního cestování v charakteristickém designu baggeru.

Přejít na model K 1600 Grand America
spinner