Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW K 1600 B

Dopřej si uvolněnou projížďku kdykoli

Toužíš po asfaltu. Po každém kilometru. Po nových obzorech. Pak je Bagger motocyklem pro tvoje cesty. Se 6 válci, mimořádně hladkým chodem a úchvatným vývojem výkonu tě nenechá na pochybách – cesta začíná právě teď. Motocykl a ty se na silnici stanete jedním typickým obrysem Bagger: zešikmený čelní štít a nápadná záď dodávají nezaměnitelný vzhled. Za jeho dobrým vzhledem se skrývá velká porce inovativních technologií a vysoká úroveň pohodlí. Protože ti, kdo jezdí na Baggeru, si příležitostně užívají vítr šlehající do tváří. Cruising je součástí standardní výbavy. Tak vyraž a užijte si vítr šlehající do tváře – na K 1600 B.    

Design motocyklu K 1600 B

Zvol si svůj styl

Nová stříbrná metalíza Hockenheim použitá u motorky K1600 B maximálně zvýrazňuje typický charakter Baggeru. K tomu se přidávají známé působivé barvy metalíza Blackstorm a také červená metalíza Mars.

Stříbrná metalíza Hockenheim

Nová stříbrná metalíza Hockenheim zdůrazňuje sportovně elegantní charakter K 1600 B.

Červená metalíza Mars

Exkluzivní a elegantní: S lakováním v červené metalíze Mars je tento Bagger nepřehlédnutelným středem pozornosti.

Černá metalíza Black storm

Barva pro působivý a extravagantni vzhled.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Nezaměnitelně Bagger. Nezaměnitelně jiný

Jak by tomu u Baggeru mělo být, překypuje přítomností a je vytvořen na projíždění se. Díky svažující se linii obrysu je K 1600 B plochý a aerodynamický. Barva „černá metalíza Storm“ v kombinaci s různými černými tóny dodává Baggeru jeho tvar a díky tomu vypadá impozantně a zároveň sebejistě. Zešikmený čelní štít a nápadná záď s LED směrovkami a brzdovými světly, integrovanými do kufrů, definují styl. Černý šestiválec završuje celkovou silně charakteristickou image. A díky standardním trubkovým řidítkům lze Baggera snadno řídit vstříc obzoru.
+ Zobrazit více

Šestiválcový řadový motor

1649
cm³
zdvihový objem
750
mm
výška sedla
175
Nm
maximální točivý moment
při 5 250 ot./min
125
Nm
od 1 500 ot./min, což představuje 70 % maximálního točivého momentu
Olejem/vodou chlazený čtyřdobý řadový šestiválcový motor

Žádná vzdálenost není příliš velká

Žádná vzdálenost není příliš velká

Šestiválcový řadový motor zajišťuje požadovanou dynamičnost díky svému nepřekonatelnému hladkému chodu a křivce výkonu. Na projížďce se svými parťáky vjedeš do každé zatáčky dynamicky a agilně. Jeho maximální točivý moment 175 Nm a 118 kW (160 k) vyvine nesrovnatelný a nenucený výkon. A při 1 500 ot./min již dosáhne 70 % točivého momentu. To znamená, že i při tom nejmenším pohybu zápěstím působivě pocítíš akceleraci K 1600 B. Poté, co dorazíš do svého cíle, zajistí asistent couvání manévrování bez námahy. Výběrem funkce Keyless Ride přidáš další technicky důležitý prvek, který dokonale završí celkový balíček.  

+ Zobrazit více

VYCHUTNEJ SI ZVUK K 1600 B

Nejdůležitější údaje o K 1600 B

Šestiválcový řadový motor
K 1600 B
Chromované detaily
K 1600 B
LED směrovky a brzdová světla integrovaná do bočních kufrů
K 1600 B
Řidítka
K 1600 B
Asistent zpátečky
K 1600 B
Nízké sedlo pro větší pohodlí
K 1600 B
Plochy stupaček
K 1600 B
Čelní štít
K 1600 B

Nekonečný požitek z jízdy

Nekonečný požitek z jízdy

Kdokoli se posadí na Bagger, bude se na něm chtít svézt. Díky vysoké úrovni pohodlí tohoto speciálního motocyklu je doba ježdění neomezená. Dynamická ESA (ve standardní výbavě) zajišťuje optimální řízení a dynamičnost jízdy. Kromě toho, nastavení „CRUISE“ zajišťuje pohodlí měkkého tlumení. Stupačky typické pro Bagger zajišťují uvolněnou polohu a ryzí potěšení z jízdy. Díky dodatečnému volitelnému příslušenství, jako jsou přední reproduktory, Asistent rozjezdu do kopce (HSC), asistent řazení Pro nebo dodatečné úložné přihrádky, můžeš zvyšovat pohodlí naprosto personalizovaným způsobem. Díky uvolněné poloze a nezaměnitelné přítomnosti máš zaručeno, že budeš přitahovat pozornost ostatních jezdců.  

+ Zobrazit více
„Inteligentní tísňové volání“: rychlá reakce v případě nehody a v nouzových situacích díky systému ECALL od BMW Motorrad

Dobrý pocit je vždy součástí jízdy.

BMW Motorrad je první výrobce, který integruje „inteligentní nouzový hovor“ již z výroby: systém nainstalovaný pevně na řidítkách, který v případě nouze může nezávisle a automaticky spustit řetězec záchranných akcí, a přitom usnadní a urychlí poskytnutí první pomoci záchrannými složkami. „Inteligentní nouzový hovor“ se automaticky aktivuje po mírné i těžké nehodě. Ale jezdec může nouzový hovor také spustit manuálně stisknutím tlačítka, pokud je například svědkem dopravní nehody. Po aktivaci systému, automaticky nebo manuálně, jsou údaje GPS polohy a směru jízdy motocyklu odeslány přes mobilní telefon do call centra BMW. Odtud se aktivuje řetězec záchranných akcí. Pro rychlou a přesnou pomoc. A skvělý pocit při každé projížďce.

Dynamická ESA: do plocha vyhlazené nerovnosti

Pro ten nejlepší kontakt se silnicí

Standardní dynamická ESA znovu výrazně zvyšuje prvotřídní pohodlí při jízdě na K 1600 GTL. Zajišťuje tu nejlepší přilnavost, bezpečnost a nejvyšší úroveň pohodlí: dynamická ESA ovládá zavěšení na základě jízdních podmínek a manévrů při jízdě automatickým přizpůsobením detekovaným podmínkám. Tím zajišťuje výrazně vylepšený kontakt mezi silnicí a pneumatikou, a to dokonce i při náklonu. Umožňuje vždy stabilní jízdní vlastnosti a posílení pohodlí a bezpečnosti – zejména na dlouhých projížďkách.

Asistent couvání: manévrování a vyjíždění z parkovacích míst bez námahy

Jednoduše zařaď zpátečku

Podmínky na strmých cestách a v úzkých prostorech oblíbených vyhlídek nebo parkovišť nejsou problém díky pohodlnému asistentu ovládání točivého momentu (TCA). Při parkování a manévrování se tak zbývá jen usmívat. Aktivuj asistenta couvání zařazením neutrálu a stisknutím tlačítka na levém řidítku. Jakmile se na displeji zobrazí R a ty jej stisknutím spustíš, můžete snadno vyjet z parkovacího místa a vyrazit za dalším cílem.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké řadě speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš model K 1600 B dokonale přizpůsobit tak, aby naprosto odpovídal tvým individuálním preferencím.

Více informací

Elegantní silák

BMW Motorrad představuje koncepci 101 cestovního motocyklu

Inspirován nekončící silnicí, pocitem svobody a naprosté nezávislosti přišel návrhářský tým BMW Motorrad se zcela novým přístupem k motocyklům s koncepcí 101: elegantní, exkluzivní, extrovertní a čistá cestovní síla.

Více informací

Co můžeš potřebovat na vyjíždky

Více modelů cestovních motocyklů

spinner