* Obrázky mohou obsahovat zvláštní výbavu a příslušenství za příplatek. Nezávazné cenové doporučení výrobce vč. 21 % DPH, bez nákladů na dopravu a obal. Změny a chyby vyhrazeny.

BMW K 1600 B

Speciální model Option 719 Midnight

Jsi spíše individuální, nebo raději skutečně jedinečný? Tvoje rozhodnutí. Naše odpověď: Poprvé v sériové výrobě motocyklů používáme komplexní metodu vodního transferového tisku a díky tomuto lakování je každý motocykl unikátem. Option 719 Midnight odráží celou galaxii. Ta představuje nekonečné množství míst, která je třeba objevit. Každá z jejích hvězd je jedinečná, a přitom tvoří část velkého celku.

Nahlédnutí do manufaktury

Vrstva za vrstvou

Vrstva za vrstvou

Při časově náročném a pracném lakování musíme mít od prvního pigmentu pečlivě promyšlený každý krok: Obrazce jsou vypočteny tak, aby po montáži vznikl harmonický celkový vzhled. Jako základ slouží metalíza Meteoric Dust II. Vlastní motiv galaxie je na nosné fólii, která se aktivuje ve vodní lázni. Pigmenty se přitom oddělí od nosného materiálu. A vyplavou nahoru.

+ Zobrazit více

Ponoření do nových sfér

Ponoření do nových sfér

Při lakování ponoříme příslušný díl právě do této lázně, takže pigmenty na něm zůstanou přilnuté. Kvůli proudění vody, umístění vzoru a tvaru dílu musíme tento proces provádět manuálně. Záleží na citlivosti materiálu, úhlu a rychlosti ponoření. Stručně řečeno: velmi jemná práce. Z každého dílu se tak stává unikát a součást celé galaxie. Na závěr se povrch ještě upraví vysoce lesklým krycím lakem.

+ Zobrazit více

Vodní transferový tisk nám poskytl možnost vytvořit zcela nové efekty laku a vzorů a jako první výrobce jsme ho použili v sériové výrobě motocyklů

 “

Theresa Stukenbrock

Designérka barevných vzorovaných povrchů

6
Vrstvy pro kompletní lakování
340000
Hvězdy
1
Ponoření – a neexistuje druhá šance
1
Galaxie

Další prvky Option 719 Midnight

Další prvky Option 719 Midnight

Kromě lakování nabízí Option 719 Midnight ještě další exkluzivní prvky výbavy: na středním krytu nádrže se nachází vysoce kvalitní hliníková plaketa Midnight. Na černém sedle Option 719 je potisk mraků a název modelu. Kryty větrného štítu a závaží řídítek jsou v černé barvě. A přední blatník, větrný deflektor a středový kryt nádrže jsou zvýrazněné v metalíze Meteoric Dust II: exkluzivita do posledního detailu.

+ Zobrazit více

Objevuj výkon na cestách

BMW K 1600 B

Speciální model Option 719 Midnight byl vyvinut pro skutečné individualisty, kteří oceňují výjimečnost. Zde se dozvíš, co ti K 1600 B se svým legendárním šestiválcem ještě kromě pohodlného luxusního plutí krajinou v charakteristickém designu baggeru může nabídnout.

K modelu K 1600 B
spinner