Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW K 1600 GTL

Luxusní cestování

Jeď dál. Pokračuj v jízdě. Vyjeď k obzoru stylově a elegantně na tomto luxusním vysoce výkonném cestovním motocyklu. Nový motocykl BMW K 1600 GTL je vrcholem vysoké kvality a naprostého pohodlí, který se pyšní legendárním šestiválcovým motorem. Nově s dynamickou ESA ve standardní výbavě a ABS Pro Integral, jakož i podpora couvání a adaptivní světlomety. Připrav si elegantní příjezd na scénu díky nově inovovaným panelům. Zůstaň v klidu a soustředění v jakémkoli počasí a při jakékoli vzdálenosti. Sám nebo se spolujezdcem si užívej dokonalé ovládání a zatáčení bez námahy. Cestování na K 1600 GTL tě vezme do nové dimenze – stylové, výkonné, luxusní – čeká tě prvotřídní zážitek.

Design K 1600 GTL

Zvol si svůj styl

S celkem třemi různými barevnými variantami můžeš své K 1600 GTL dát ještě individuálnější charakter.

Styl Elegance

Verze Style Elegance v metalickém lakování Manhatten podtrhuje ušlechtilé geny motorky K 1600 GTL a nechává je naplno zazářit.

Metalíza Blackstorm

Nová metalíza Blackstorm přináší nesmlouvavý, vyzývavý vzhled bez kompromisů a dodává liniím motorky K 1600 GTL impozantní charakter.

Bílá metalíza Mineral

V případě bílé metalízy Mineral je už zdaleka vidět vše, co čekáte od luxusního cestovního motocyklu.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Design: dokonalost

Design K 1600 GTL získal prvotřídní vylepšení. Nově navržené boční panely kapotáže, mřížky chladiče, úprava nádrže a úložné prostory ti pomohou připravit si ještě elegantnější příjezd na scénu. Vylepšení detailů, jako jsou stupačky, pomohlo završit překrásný vzhled motocyklu. Distinktivní prvky, jako například zavěšení předního kola Duolever, viditelný šestiválcový motor, inovativní xenonový světlomet a podvozek, zůstávají průkopníky stylu. Spolu s inovovanou přední částí, včetně zrcátek a čelního štítu, bylo dosaženo spojení elegantního a dynamického stylu.
Tento luxusní kompletní paket se nepyšní jen prvotřídním designem, ale také tě láká prozkoumat všechny cesty.
+ Zobrazit více

Šestiválcový řadový motor

1649
cm³
zdvihový objem
750
mm
výška sedla
175
Nm
maximální krouticí moment
při 5 250 ot./min
117
litrů úložného prostoru
Olejem/vodou chlazený čtyřdobý řadový šestiválcový motor

Skvělý šestiválcový motor

Skvělý šestiválcový motor

Prvotřídní motor: legendární šestiválcový motor nabízí nesrovnatelně plynulou jízdu a naprosto vynikající jízdní výkon v sektoru luxusních cestovních motocyklů. Jeho výkon 118 kW (160 k) a maximální točivý moment 175 Nm při 5 250 ot./min poskytuje dokonalý dynamický pohyb vpřed. A při 1 500 ot./min již dosáhne 70 % točivého momentu.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk K 1600 GTL

Nejdůležitější údaje o K 1600 GTL

Nápadné světlomety
Xenonové světlomety K 1600 GTL
Průkopnictví: šestiválcový řadový motor
Šestiválcový řadový motor K 1600 GTL
Zdokonalená úprava nádrže
Úprava nádrže K 1600 GTL
Druhá úložná schránka jako standardní výbava
Druhá úložná schránka K 1600 GTL
Účinný deflektor
Aerodynamický deflektor K 1600 GTL
Elektricky nastavitelný čelní štít
Elektricky nastavitelné čelní okno K 1600 GTL
Keyless Ride
Funkce Keyless Ride K 1600 GTL
Vysoce kvalitní chromované součásti
Chromované součásti K 1600 GTL

Nová dimenze.

Novou dimenzi řidičského zážitku přináší systém Dynamic ESA. Senzorová jednotka v řádu milisekund rozezná aktuální jízdní stav a s vysokou jemností reguluje funkci tlumení pružinových elementů. Tím je zajištěno vždy optimální nastavení tlumičů pro každou jízdní situaci. I v náklonu je tak zajištěn dosud nepoznaný komfort tlumení a díky němu i za všech podmínek stabilní jízdní vlastnosti.

+ Zobrazit více
Více o systému Dynamic ESA external-link-arrow-slim

Stačí nasednout a uvolnit se

Stačí nasednout a uvolnit se

K 1600 GTL nabízí nebývalé pohodlí. Mezi jeho lákavé rysy patří enormní množství prostoru a vynikající přístupnost. Pečlivě promyšlená a snadno přístupná řešení úložných prostorů se zaměřují na pohodlí jezdce, díky čemuž je K 1600 GTL nekompromisní volbou v otázce kvality cestovních motocyklů. Jízda se spolujezdcem na dlouhé trase je skutečným potěšením díky řadě detailních řešení, jako je centrální zamykání, vyhřívání sedla, elektricky nastavitelný čelní štít a celá řada výšek sedla.

Různé jízdní režimy a dynamická kontrola trakce zajišťují větší pohodlí. K tomu se přidává multifunkční ovladač: zásadní koncept ovládání, který jezdci umožňuje pohodlně procházet menu na palubním počítači, aniž by musel sundat ruce ze řidítek nebo odpoutat oči od silnice. Při uvolněné jízdě na K 1600 GTL vstříc novým obzorům tě nic nezastaví. Motocykl s nekonečnými funkcemi a řadou luxusního vybavení.

+ Zobrazit více
Dynamická ESA: do plocha vyhlazené nerovnosti

Pro ten nejlepší kontakt se silnicí
Dynamická ESA (ve standardní výbavě) výrazně zvyšuje prvotřídní pohodlí při jízdě na K 1600 GTL. Zajišťuje tu nejlepší přilnavost, bezpečnost a nejvyšší úroveň pohodlí: dynamická ESA ovládá zavěšení na základě jízdních podmínek a manévrů při jízdě automatickým přizpůsobením zjištěným podmínkám. Tím zajišťuje výrazně vylepšený kontakt mezi silnicí a pneumatikou, a to dokonce i při náklonu. Umožňuje vždy stabilní jízdní vlastnosti a posílení pohodlí a bezpečnosti – zejména na dlouhých projížďkách.

Standardní nastavení „Road“ – tě převeze pohodlně přes všechny nerovnosti. Nastavením „Dynamic“ vybereš pevnější činnost tlumičů: pro sportovní, dynamickou jízdu.

Asistent couvání: manévrování a vyjíždění z parkovacích míst bez námahy

Jednoduše zařaď zpátečku. Podmínky na strmých cestách a v úzkých prostorech oblíbených vyhlídek nebo parkovišť nejsou problém díky pohodlnému asistentu ovládání točivého momentu (TCA). Při parkování a manévrování tak už jen zbývá se usmívat. Zařaď neutrál a aktivuj funkci asistenta pomocí tlačítka na levém řidítku. Jakmile se na displeji zobrazí R a ty jej stisknutím spustíš, můžeš snadno vyjet z parkovacího místa a vyrazit za dalším cílem.

Xenonový světlomet: vše ve správném světle

Sériové xenonové světlomety mají dvojnásobný jas a spotřebovávají o 30 % méně proudu než běžné halogenové žárovky. Zajišťují rovnoměrné osvětlení vozovky – zejména v noci a za špatné viditelnosti. Navíc také zvyšují vlastní pasivní viditelnost. Válcová paprsková clona v reflektoru pak brání oslňování jiných účastníků silničního provozu světelným kuželem.

 

Světlo zatáčí spolu s tebou. Adaptivní světlomety. Jako zvláštní výbava dodávané adaptivní světlomety optimálně osvětlují vozovku v každé zatáčce. Servomotor v hlavním světlometu přitom kompenzuje náklon motocyklu při průjezdem zatáčky a směruje světlo v optimálním úhlu na vozovku. Pro tebe jako jezdce to znamená právě při nočních jízdách v zatáčkách obrovský příspěvek k aktivní bezpečnosti.

Kufry a úložné prostory: více místa pro zavazadla

Nasedni a uvolni se
Ať už se projíždíš, nebo jednoduše vyrážíš na svou každodenní jízdu, instalované kufry a úložné přihrádky na K 1600 GT poskytují dostatek prostoru pro vše, co potřebuješ vést s sebou. Od každodenních nejdůležitějších předmětů přes vybavení a oděv a dokonce i suvenýry z dovolené.

Horní kufr ohromí svým pohodlným interiérem a standardně osazeným interiérovým osvětlením. Spolujezdec si zamiluje malou pohodlnou opěrku. Standardní barvy motocyklu jsou dokonale integrovány do elegantního vzhledu K 1600 GTL. Volitelná úložná přihrádka ve víku horního kufru poskytuje prostor pro všechny důležité věci při cestování, jako jsou dokumenty.

Vnitřní tašky dodají ještě více prostoru a pořádku v cestovním kufru. Díky držadlu pro přenášení a – také odnímatelnému – popruhu na rameno jsou ideálním společníkem na projížďku po městě.

Startování bez klíčku a centrální zamykání

Výjimečné funkce pro větší pohodlí
Startování bez klíčku a centrální zamykání usnadňují život a rychle se stanou společníky, bez kterých se nebudeš chtít obejít.

Díky funkci Keyless Ride je mechanický klíček zbytečný a už nemusíš předtím, než vyrazíš, trávit čas jeho nepohodlným hledáním. K odemknutí a nastartování motocyklu stačí jednoduše mít klíček v kapse bundy.

Centrální zamykání zajišťuje, že obsah úložných přihrádek a přídavných kufrů je chráněn před nenechavými prsty, jakmile svůj motocykl zamknete – a to vše jednoduchým stisknutím tlačítka na řidítkách. To ti umožní vyrazit na výlet ještě rychleji poté, co z motocyklu sesedneš.

Řazení bez spojky díky asistentu řazení Pro

Řaď jako závodníci
Tohle je luxus nadevše – plus snadné ovládání: asistent řazení Pro byl původně vyvinut pro závodní motocykly. Přizpůsobení sektoru cestovních motocyklů umožňuje používání spojky v téměř každé zátěži a rozsahu. Během akcelerace zůstane plyn otevřený a zajišťuje rychlé a uvolněné řazení. Při řazení nižšího stupně se zavřeným plynem systém automaticky dokonale zařadí nižší stupeň.

Tím zajistí, že vaše ruka na spojce zůstane uvolněná dokonce i po dlouhých projížďkách. Kromě toho je doba řazení kratší, v porovnání s řazením jiného stupně pomocí spojky: pro ještě větší dynamičnost a pohodlí.

„Inteligentní tísňové volání“: rychlá reakce v případě nehody a v nouzových situacích díky systému ECALL od BMW Motorrad

Dobrý pocit je vždy součástí jízdy. BMW Motorrad je první výrobce, který integruje systém pro „inteligentní nouzový hovor“ již z výroby: systém nainstalovaný pevně na řidítkách, který v případě nouze může nezávisle a automaticky spustit řetězec záchranných akcí, a přitom usnadní a urychlí poskytnutí první pomoci záchrannými složkami. „Inteligentní nouzový hovor“ se automaticky aktivuje po mírné i těžké nehodě. Ale jezdec může nouzový hovor také spustit manuálně stisknutím tlačítka, pokud je například svědkem dopravní nehody. Po aktivaci systému, automaticky nebo manuálně, jsou údaje GPS polohy a směru jízdy motocyklu odeslány přes mobilní telefon do call centra BMW. Odtud se aktivuje řetězec záchranných akcí. Pro rychlou a přesnou pomoc. A skvělý pocit při každé projížďce.

Více individuality

Volitelná výbava a příslušenství

S laky, exkluzivním prémiovým volitelným vybavením od BMW Motorrad Spezial a originálním příslušenstvím BMW Motorrad si můžeš K 1600 GTL přizpůsobit svým osobním preferencím.

Více informací

BMW Motorrad Spezial

Ty a tvůj charakter na silnici
Žádné překážky, žádná překvapení, žádné kompromisy. S BMW Motorrad Spezial získáš personalizovaný motocykl v nejvyšším standardu kvality.

V BMW Motorrad Spezial najdeš obzvláště vysoce kvalitní designovou volitelnou výbavu, např. exkluzivní volitelnou výbavu Option 719 s frézovanými díly a laky Spezial nebo HP příslušenství ke zvýšení výkonu.

Při souhře dlouhodobých vývojových dovedností BMW Motorrad a interakce složitých výrobních postupů spojených s tradicí a uměleckým zpracováním dosahujeme nové úrovně významu a exkluzivity.

Více informací

Příslušenství pro K 1600 GTL

Může se hodit na projížďky

spinner