C 400 GT 2020

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY, NA SKLADOVÉ MODELY 5 LET

Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Vítěz v kategorii skútry nad 125 ccm

    

+ Zobrazit více

BMW C 400 GT

Město získává novou dimenzi

Co je na městě zajímavého? Rozmanitost jeho obyvatel? Trendy, které v něm vznikají? Spousta možností? Všechno najednou! Abys jej mohl prozkoumat, chce to slušnou kondici – a někoho, kdo ti bude dělat komfortního průvodce na delších cestách pestrým městským životem: BMW C 400 GT. S ním pulzuje město ještě více a ty máš ještě větší dosah, přesně jako tvé digitální spojení se světem. Protože s tímto středním skútrem zažiješ ve městě stejné pohodlí a živelnost jako při cestách mimo město. Objev novou dimenzi svého města se skútrem C 400 GT a užij si mnohem, mnohem víc všechno, díky čemu je tvoje město zajímavé.

Design C 400 GT

Zvol si svůj styl

Tvůj C 400 GT dokazuje, že máš styl Svůj styl! Která barva nejlépe zdůrazňuje tvou osobnost?

Bílá Alpine white

Bílá Alpine white dodá tvému cestovnímu skútru lehký a mrštný vzhled. Tato nadčasová barva optimální zvýrazňuje jeho nezávislý design.

Šedá metalíza Moonwalk grey

Suverénní a dynamický: klasická šedá metalíza Moonwalk grey tě přesvědčí svým ryzím, sportovním akcentem.

Černá metalíza Black Storm

Metalíza Black storm dodá tvému skútru krásu v jednoduchosti.

5 let záruky na skladové modely C 400 GT

Na všechny naše motocykly nabízíme nadstandardní záruku 3 roky, na skladové skútry C 400 GT ti ale dáme ještě o dva roky navíc. 5 let kličkování městem naprosto bez starostí. 

Více informací

Progresivní, inovativní a plný emocí

Vyraz do města! Nebo ještě lépe: za zábavou! S tímto živelným skútrem ti město padne k nohám – a jeho výbava obstojí i na delších cestách mimo město. Přesně o tom je design skútru C 400 GT: elegantní díly opláštění se sportovním tvarováním do písmene V a velkoformátovým čelním štítem, které tě ochrání před nepřízní počasí, vypovídají o touze po dobrodružství ve městě. V tomto duchu je i ergonomicky tvarované sedadlo, které je zárukou pohodlného i suverénního sezení - ať už při krátkém výletu nebo při delším cestování. Na pohled zaujme zejména LED technologií osvětlení: ikonický hlavní světlomet s volitelným denním svícením a integrované přední blinkry se od prvního okamžiku postarají o velkolepý příjezd. A co vypadá opravdu dobře zepředu, je působivé i zezadu: úzké, progresivní a plné emocí - díky němu je město ještě zábavnější.

+ Zobrazit více

Spojení s městem – a celým světem

Spojení s městem – a celým světem

Takhle vypadá budoucnost: s konektivitou od BMW Motorrad prožiješ na svém C 400 GT skutečnou revoluci v oboru připojení. S tímto speciálním vybavením se tvůj chytrý telefon a skútr propojí v jediný organismus. Tvůj mobilní telefon se spojí se standardním TFT displejem a můžeš jej intuitivně ovládat pomocí multifunkčního ovladače na řidítkách. Zásuvka integrovaná v oblasti pro dobíjení se postará o to, aby tvůj chytrý telefon zůstal stále plný energie stejně tak jako ty. Ať už jde o „playlist“ s tvojí oblíbenou hudbou nebo o nejlepší trasu městem: navigace pomocí displeje s inovativními šipkami krok za krokem už nemůže být rychlejší a bezpečnější. A také stále zůstaneš v kontaktu se svými přáteli. Díky komunikačnímu systému BMW Motorrad můžeš pomocí multifunkčního ovladače snadno vstupovat do seznamu kontaktů ve svém chytrém telefonu a telefonovat i za jízdy.

Podívej se na instruktážní video s informacemi o tom, jak používat konektivitu.

+ Zobrazit více

Jednoválcový spalovací motor

25
kW (34 k)
při 7 500 ot./min
212
kg
hmotnost plně natankovaného skútru, včetně provozních kapalin
775
mm
výška sedla
3,5
l/100 km
spotřeba na základě WMTC
Vodou chlazený jednoválcový spalovací motor

Účinnost, která přináší radost

Účinnost, která přináší radost

Koncepce motoru pro byla speciálně vyvinuta pro skútry střední velikosti a upravena tak, aby dokonale splňovala zvláštní požadavky městského provozu. U C 400 GT to ucítíš obzvláště dobře: vysoce účinná konstrukce poskytuje nizké otáčky, vysoké rychlosti, účinné spalování a minimální tření. To zajišťuje nejen menší spotřebu, ale také větší radost z jízdy. A to všechno samozřejmě s hodnotami emisí podle normy Euro 4. Díky tomu každá cesta poslouží jako důkaz toho, že účinnost může znamenat i mnoho zábavy.

+ Zobrazit více

To nejlepší na skútru C 400 GT

Flexcase
Flexcase C 400 GT
Startování bez klíčku
Startování bez klíčku C 400 GT
Přední světlomet z LED diod
Přední světlomet z LED diod C 400 GT
ASC
ASC C 400 GT
Konektivita (TFT Displej)
Konektivita (TFT Displej) C 400 GT
Ergonomie a ochrana proti větru
Ergonomie a ochrana proti větru C 400 GT
Schránka pro dobíjení chytrých telefonů
Schránka pro dobíjení chytrých telefonů C 400 GT
Motor
Motor C 400 GT

S větším pohodlím více zážitků

S větším pohodlím více zážitků

Město ti již nestačí? Chceš zažít více? Žádný problém se skútrem C 400 GT. Hbitě tě provede úzkými uličkami a přesvědčí tě jedinečným komfortem jízdy i na delších cestách. Tak zažiješ vynikající jízdní vlastnosti, bez vibrací a s plnou stabilitou – jak na rovném úseku, tak v labyrintu uliček. Standardní ABS a automatická kontrola stability ASC se postarají o bezpečnost v každé situaci. A pro ještě větší pohodlí je C 400 GT standardně k dispozici s funkcí Keyless Ride.

+ Zobrazit více

To nejlepší zblízka

Ergonomie a ochrana proti větru

Pohodlně s ochranou proti větru a počasí

Velkoplošné díly opláštění a vysoký a široký čelní štít zajišťují optimální ochranu proti větru a počasí. Poloha řídítek, speciálně tvarované sedadlo a uvolněná poloha nohy vytvářejí perfektní ergonomický trojúhelník, který je také velmi pohodlný na delších cestách.

Konektivita (TFT Displej)

Plně připojen i na cestách

 

C 400 GT nabízí v segmentu skútrů jako speciální vybavení inovativní světovou novinku: systém konektivity od BMW Motorrad. Prostřednictvím 6,5 palcového barevného TFT displeje s vysokým rozlišením lze jednoduše a bezpečně využívat aplikace chytrého telefonu jako např. telefonování, poslech hudby nebo navigaci - a to i za jízdy.

Motor

Účinný, výkonný, s optimalizovanou spotřebouMotor C 400 X je dokonale navržen pro požadavky mobility ve městě: se zdvihovým objemem 350 cm³ a výkonem 25 KW (34 koní) při 7 500 ot. / min. není jen silný, ale také boduje svou nízkou spotřebou.

Přední světlomet z LED diod

LED – pro viditelně větší bezpečnost


Elegantní světlomet, který je důsledně navržen s použitím technologie LED, zapůsobí svým nezávislým designem denních světelných diod LED (volitelně) a obrovskou světelnou účinností potkávacích a dálkových světel.

ASC

Stabilita a bezpečnostBez ohledu na nepříznivé podmínky je vše pod kontrolou díky ASC. Automatická regulace stability zabraňuje protáčení zadního kola, čímž je zajištěno, že výkon je účinně přenášen na silnici, čímž se výrazně zvyšuje bezpečnost jízdy.

Vychutnej si zvuk C 400 GT

Pořiď si jej

Speciální výbava a příslušenství

Se skútrem C 400 GT vyjádříš svou osobnost. A o tom, jak bude vypadat, rozhoduješ ty. S rozsáhlým sortimentem speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad.

Více informací

Příslušenství pro C 400 GT

Obleč se ve stylu: skútr střední třídy

Oblečení od BMW Motorrad

Oblečení a výbava, které se dokonale hodí pro skútr střední velikosti - tak, abys ses nacházel na bezpečném území, jak co se týče funkčnosti, tak módy.

Vyhledat prodejce

Další modely Urban Mobility

spinner