C 400 X 2020

TOVÁRNÍ ZÁRUKA 3 ROKY, NA SKLADOVÉ MODELY 5 LET

Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW C 400 X

Užij si víc své město

V dnešní době znamená městská mobilita více než jen dostat se z místa A do místa B. V dnešní době nechceš, aby ti něco uniklo, a chceš využít všechno, co ti město nabízí – a to i když jsi právě na cestě. Tuto možnost ti dává C 400 X. Jsi neustále připojen? To C 400 X také. Jde o skútr střední velikosti, který se snadno vypořádává s výzvami mobility ve městě. Vezmi si s sebou na palubu svou oblíbenou hudbu a zažij město se svým osobním soundtrackem. Nebo můžeš plánovat s přáteli připojeným chytrým telefonem, aniž bys sesedal, zatímco pohodlně proplouváš metropolí. S C 400 X se tvé město a tvé trasy stanou velkým otevřeným prostorem. Otevřeným prostorem, který patří tobě, a který si můžeš zmapovat pro sebe, a u toho se pořádně bavit.

Design C 400 X

Zvol si svůj styl

Chceš prostřednictvím C 400 X zdůraznit tvou osobnost? Pak si prostě vyber barvu, která ti vyhovuje nejlépe.

Modrá metalíza Zenith

Jasné linie a sportovní charakter: řekni, co máš na srdci - jasně a dynamicky s modrou metalízou Zenith.

Alpská bílá

Díky povrchové úpravě v alpské bílé bude tvůj skútr působit lehce a kompaktně. Zapuštěné sedlo s červeným akcentem mu propůjčuje sportovní charakter.

Černá metalíza Black storm

Jednoduchý a klasický vzhled v nové černé metalíze Black storm.

5 let záruky na skladové modely C 400 X

Na všechny naše motocykly nabízíme nadstandardní záruku 3 roky, na skladové skútry C 400 X ti ale dáme ještě o dva roky navíc. 5 let kličkování městem naprosto bez starostí. 

Více informací

Dobře ovladatelný, živý a nepřehlédnutelný

Jak již naznačuje jeho konstrukce, skútr C 400 X střední velikosti byl stvořen pro město – je lehký a dobře ovladatelný. Při pohledu zepředu působí díky úpravě ve tvaru V dynamicky a mobilně – silueta, která zdůrazňuje, že C 400 X vynikne v úzkých uličkách a hustém provozu. C 400 X navíc odkazuje i na robustnost a spolehlivost řady GS: vzpřímené proporce, náznak předního blatníku, jasné, grafické oddělení barevných dílů kapotáže a velké asymetické čelní světlo s čelními LED světly a horizontálním světlem pro denní svícení ve tvaru Y jsou toho jasným důkazem. Díly kapoty však nezdůrazňují jen jeho městskou eleganci, ale chrání jej také proti větru a nepřizni počasí. Jeho štíhlé zadní linie  nesou výraz a vysílají jasnou zprávu všem, koho necháš za sebou: městská mobilita může být i takhle jednoduchá, rychlá a beze stresu.

+ Zobrazit více

Vždy dobře naladěn

Vždy dobře naladěn

Konektivita BMW Motorrad přináší skutečnou inovaci ve třídě skútrů střední velikosti. S touto tovární možností si můžeš zapojit svůj chytrý telefon přímo do svého skútru. Poprvé je možné na C 400 X připojit chytrý telefon k TFT displeji a ovládat jej intuitivně pomocí multifunkčního ovládače. Hledáš dokonalou hudbu pro jízdu městem? S tovární konektivitou to není žádný problém.
Jaká je nejrychlejší trasa do tvojí oblíbené restaurace? S inovativními šipkami krok za krokem by navigace pomocí displeje do cílové stanice nemohla být rychlejší a bezpečnější. Chceš se během jízdy zeptat, kde se právě nacházejí tvoji přátelé? V kombinaci s komunikačním systémem BMW Motorrad můžeš prostřednictvím multifunkčního ovládače vstupovat do seznamu kontaktů ve svém chytrém telefonu a volat nebo přijímat hovory i za jízdy.


Podívej se na instruktážní videa s informacemi o tom, jak používat konektivitu.

+ Zobrazit více

Jednoválcový čtyřdobý motor

25
kW (34 k)
při 7 500 ot./min
204
kg
hmotnost plně natankovaného skútru, včetně provozních kapalin
775
mm
výška sedla
3,5
l/100 km
spotřeba na základě WMTC
Vodou chlazený čtyřdobý jednoválcový motor

Dokonale naladěn kdekoliv ve městě

Dokonale naladěn kdekoliv ve městě

Koncepce motoru pro C 400 X byla speciálně vyvinuta pro skútry střední velikosti a upravena tak, aby dokonale vyhovovala potřebám velkého města i tvým požadavkům. Vysoce účinná konstrukce poskytuje nizké otáčky, vysoké rychlosti, účinné spalování a minimální tření – nebo, jinými slovy, nízkou spotřebu a neomezenou, nekomplikovanou zábavu. Emisní úrovně pochopitelně splňují normu Euro 4. Zkrátka: spontánní jízda, manévry, živé zrychlení, dynamické klouzání – s C 400 X dokážeš snadno udržet krok s tempem velkoměsta.  

+ Zobrazit více

Přesně takhle pohodlná může být městská mobilita

Přesně takhle pohodlná může být městská mobilita

Stres z dojíždění v městském provozu patří od nynějška minulosti. Díky C 400 X poznej město a jeho trasy ze zcela nové perspektivy. Celá konstrukce tohoto skútru střední velikosti je navržena pro vynikající jízdu bez vibrací a se stabilitou jak při jízdě rovně, tak i při zatáčení. Standardní výbavou pro větší bezpečnost i za nepříznivého stavu vozovky je ABS a automatická kontrola stability (ASC). Pro tvůj chytrý telefon je připravena dobíjecí přihrádka s integrovaným napájecím výstupem, aby ti nemohlo na cestě ani při zkoumání města nic uniknout. Rozkládací úložná skříňka poskytuje při parkování dodatečný zavazadlový prostor pro přilbu, batohy a všechno ostatní, co město nabízí.  

+ Zobrazit více

Nejdůležitější údaje o C 400 X

Čelní štít
Příď C 650 GT
Startování bez klíčku (volitelně)
C 400 X, funkce bez klíčků
Konektivita (volitelně)
Systém Connectivity C 400 X
Motor
Motor C 400 X
Přední světlomety z LED diod
C 400 X LED
Schránka pro dobíjení chytrých telefonů
Dobíjecí stanice C 400 X
ASC
C 400 X ASC
Flexcase
C 400 X Flexcase

Pohodlně po městě

Pohodlně po městě

Svou konstrukcí, komfortem, motorizací a bezpečnostními prvky je C 400 X ideálně připraven pro výzvy městského provozu.  

+ Zobrazit více
Přední světlomety z LED diod

Sofistikované osvětlení

Přední světlomety září LED technologií, a tím zdůrazňují vysoké standardy BMW C 400 X. Horizontální světlomet pro denní svícení ve tvaru Y vyjadřuje sounáležitost k modelům řady GS.

Konektivita

Plně propojen i na silnici

V segmentu skútrů nabízí C 400 X jako zvláštní funkci inovativní nový svět: systém konektivity BMW Motorrad. 6,5palcový barevný displej TFT o vysokém rozlišení usnadňuje používání chytrých telefonních aplikací jako volání, poslech hudby nebo navigaci - a to i při jízdě.

ASC

Stabilita a bezpečnost

Bez ohledu na nepříznivé podmínky je vše pod kontrolou díky ASC. Automatická kontrola stabilita zajišťuje, aby se zadní kolo nedeformovalo, aby se účinně přenášel výkon na silnici, a aby se tak výrazně zvýšila bezpečnost jízdy.

Motor

Účinný, výkonný, s optimalizovanou spotřebou

Motor C 400 X je dokonale navržen pro požadavky mobility ve městě: se zdvihovým objemem 350 cm3 a výkonem 25 KW (34 koní) při 7 500 ot. / min. není jen silný, ale také boduje svou nízkou spotřebou.

VYCHUTNEJ SI ZVUK C 400 X

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Díky široké řadě speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš skútr C 400 X dokonale přizpůsobit tak, aby odpovídal tvým preferencím.

Více informací

Příslušenství pro C 400 X

Obleč se ve stylu: skútr střední třídy

Oblečení od BMW Motorrad

Oblečení a výbava, které se dokonale hodí pro skútr střední velikosti - tak, abys ses nacházel na bezpečném území, jak co se týče funkčnosti, tak módy.

Vyhledat prodejce

Další modely městské mobility

spinner