Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

BMW C 650 GT

MĚSTSKOU DŽUNGLÍ SEBEVĚDOMĚ

BMW C 650 GT je nejnovější a nejexkluzivnější maxiskútr od BMW Motorrad. Jeho stylový a aerodynamický obrys zdůrazňuje jeho elegantní charakter. Komplexní aerodynamický kryt, pohodlné sedlo a vysoký čelní štít ti umožní urazit dlouhé vzdálenosti v pohodlí – bez ohledu na počasí. Navíc ti velký zavazadlový prostor zajistí snadné uložení nákupů, zavazadel nebo až dvou přileb. Inovativní bezpečnostní funkcí je volitelný Asistent bočního pohledu (SVA). Ten je obzvláště vhodný v městském provozu, protože varuje před vozidly, které se blíží do tvého slepého bodu rychlostí až 80 km/h.

Design C 650 GT

Zvol si svůj styl

Motorka C 650 GT je dostupná ve 2 atraktivních barevných variantách: nová stříbrná metalíza Hockenheim doplňuje metalízu Blackstorm a také Option 719 metalízu Sparkling storm.

Stříbrná metalíza Hockenheim

Perfektní pro městskou džungli: nová stříbrná metalíza Hockenheim dodá tvému C 650 GT ten správný styl.

Černá Black storm

Zdůrazňuje elegantní charakter motocyklu.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Přitahuje pohledy kolemjdoucích

Nový C 650 GT je vybaven charakteristickou a moderní zadní částí s přitažlivým vzhledem a novým zadním světlem. Detaily, jako je například logo „GT“ vyšité na sedle a nový kryt řidítek s velmi lesklou středovou částí, jako i chromované prvky, zdůrazňují zejména sofistikovaný a exkluzivní charakter C 650 GT. Vyšší zrcátka méně vibrují a poskytují lepší pohled dozadu.
+ Zobrazit více

Dvouválcový řadový motor

44
kW (60 k)
při 7 750 ot./min
180
km/h
maximální rychlost
647
cm³
zdvihový objem
4,6
l/100 km
spotřeba na základě WMTC
Vodou chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor

Výkonný

Výkonný

Díky dynamickému a výkonnému vodou chlazenému řadovému dvouválcovému motoru, který dává výkon 63 Nm, 44 kW (60 k) a maximální rychlost 180 km/h, je skútr agilním vozidlem do města a výkonným společníkem na dlouhé cesty.

Díky inovované spojce a CVT nyní skútr akceleruje rychleji při nižších rychlostech, například na semaforech.

Verze s nižším výkonem 35 kW (48 k) zajistí, že si C 650 GT budou moci užít i držitelé EU řidičského oprávnění do 25 let.

+ Zobrazit více

Nový vzhled. Silný zvuk.

C 650 GT má nový výfukový systém, vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli. Vypadá neuvěřitelně efektně, je lehčí než jeho předchůdce, a má nižší úrovně emisí a hluku. Navíc dodává plnější, mnohem silnější zvuk.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk C 650 GT

Nejdůležitější informace o C 650 GT

Strohá příď
Příď C 650 GT
Nové kryty řidítek
Kryty řidítek C 650 GT
Vysoce kvalitní přístrojový panel
Přístrojový panel C 650 GT
Mnoho atraktivních detailů
Detaily C 650 GT
Optimalizovaný hlavní stojan
Hlavní stojan C 650 GT
Nový výfuk
Výfuk C 650 GT
Elegantní zadní část
Zadní část C 650 GT
Velkorysý úložný prostor
Úložný prostor C 650 GT

Městem pohodlně

Městem pohodlně

C 650 GT je nejexkluzivnější maxiskútr od BMW Motorrad. Nyní můžeš jezdit extra pohodlně, díky elektricky nastavitelnému čelnímu štítu a volitelnému příslušenství, jako jsou například vyhřívaná řidítka a sedlo. Skútr se také pyšní největším úložným prostorem ve své třídě, který je neviditelně integrovaný do protáhlého obrysu.

+ Zobrazit více
Asistent bočního pohledu (SVA)

Podívej se, co se kolem děje
Inovativní bezpečnostní funkcí je volitelný Asistent bočního pohledu (SVA). Ten je obzvláště vhodný v městském prostředí, protože varuje před vozidly, které se blíží do tvého slepého bodu rychlostí až 80 km/h.

ABS a ASC ve standardní výbavě

Nejvyšší možná bezpečnost při brzdění a akceleraci
Kromě ABS (protiblokovacího systému brzd), je nyní C 650 GT standardně vybaven i zcela vyspělým ASC (protiskluzovým řízením). ASC zlepšuje bezpečnost jezdce, zejména v případech, kdy jsou silniční podmínky nepředvídatelné, a to prostřednictvím aktivních zásahů do systému řízení motoru podle potřeby. Brání prokluzování zadního kola při jízdě v dešti.

Nové nastavení pružin a tlumičů otřesů

Nové, pohodlnější nastavení
Nastavení podvozku a zavěšení C 650 GT bylo zcela inovováno. Poměr pružin na přední vidlici a zadní pružinové vzpěry byl snížen o 10 procent. To skútru umožňuje citlivější odezvu bez omezení stability.

Adaptivní světlo denního svícení

Automaticky zajistí to nejlepší osvětlení
Světla denního svícení se automaticky přizpůsobují prostředí. Například při vjezdu do tunelu a při výjezdu z něj se automaticky přepnou na potkávací světla a zpět. Jezdec již nemusí nastavovat světla manuálně. Díky tomu se může snáze soustředit na provoz.

Optimalizovaný hlavní stojan

Snazší zvedání skútru
C 650 GT se nyní zvedá ještě snáze. Kinematika hlavního stojanu byla inovována, čímž se snížila síla, nutná pro zvednutí skútru o 30 procent.

Příslušenství pro C 650 GT

Obleč se ve stylu Maxiskútr

Oblečení od BMW Motorrad

Oblečení a vybavení, které dokonale sedí k maxiskútru – takže budeš oblečen jak moderně, tak i funkčně.

Vyhledat prodejce

Další modely Urban Mobility

spinner