Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 4 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

C 650 Sport

Vyšší výkon pro KAŽDÝ DEN

Nový BMW C 650 Sport je dokonalý pro každodenní život ve městě a dokonce přemění každodenní dojíždění do práce v potěšující zážitek. Výkonný 44kW (60k) dvouválcový řadový motor, který se může pyšnit maximální rychlostí 180 km/h, ti umožní dostat se z bodu A do bodu B rychle a pohodlně. Moderní design se svým jasným zaměřením na dynamičnost zdůrazňuje sportovní ambice skútru. Nový výfukový systém z nerezové oceli nejen že vytváří atraktivnější vzhled, ale také vydává ještě impozantnější zvuk. Delikátní agilní podvozek ti umožní zatáčet bez námahy a proplétat se úzkými mezerami v hustém městském provozu.

Design C 650 Sport

Zvol si svůj styl

Máš na výběr – C 650 Sport je k dispozici ve třech atraktivních barevných variantách: modrá metalíza Lupin blue, černá metalíza Black storm a kombinace bílá Light white/modrá metalíza Racing blue/červená Racing red.

Modrá metalíza Lupin blue

Nová modrá metalíza Lupin blue dodává tvému skútru C 650 Sport dynamický a moderní vzhled.

Černá metalíza Black Storm

Z kombinace kontrastních tónů barev se zrodí harmonický barevný motiv.

Styl HP

Kombinace bílá Light white/modrá metalíza Racing blue/červená Racing red ti umožní přidat sportovní akcent tvému C 650 Sport.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Moderní vzhled

Design C 650 Sport si jasně klade za cíl vytvořit dynamický, moderní vzhled. Inovovaná příď dodává maxiskútru obzvláště sportovní vzhled. Díky novým krytům řidítek s vysoce lesklou středovou částí a chromovaným prvkům je maxiskútr extrémně přitažlivý na pohled. Detaily, jako jsou například západka úložného prostoru s vysoce kvalitním chromovaným povrchem, nové švy na sedle a nová grafika modelu C 650 Sport, ještě dále vylepšují vzhled. Naprosto vše na C 650 Sport vyjadřuje agilitu a dynamiku.
+ Zobrazit více

Dvouválcový řadový motor

44
kW (160 k)
při 7 750 ot./min
180
km/h
maximální rychlost
647
cm³
zdvihový objem
4,6
l/100 km
spotřeba na základě WMTC
Vodou chlazený čtyřtaktní dvouválcový motor

Výkonný

Výkonný

Dynamický a výkonný, vodou chlazený řadový dvouválcový motor o výkonu 63 Nm, 44 kW (60 k), a maximální rychlosti 180 km/h znamená, že C 650 Sport tě spolehlivě dostane kamkoliv si budeš přát.

Díky inovované spojce a CVT nyní skútr akceleruje rychleji při nižších rychlostech, například na semaforech.

Verze s nižším výkonem 35 kW (48 k) zajistí, že si C 650 Sport budou moci užít i držitelé EU řidičského oprávnění do 25 let.

+ Zobrazit více

Nový vzhled. Silný zvuk

Nový vzhled. Silný zvuk

C 650 Sport má nový výfukový systém, vyrobený z vysoce kvalitní nerezové oceli. Nevyznačuje se jen velmi sportovním vzhledem, ale je také mnohem lehčí a má nižší úrovně emisí a hluku než předchozí model. Navíc přináší plnější, mnohem silnější zvuk.

+ Zobrazit více

Vychutnej si zvuk C 650 Sport

Nejdůležitější údaje o C 650 Sport

Výstižná příď
C 650 Sport Výstižná příď
Díly z vysoce kvalitních materiálů
C 650 Sport Díly z vysoce kvalitních materiálů
Multifunkční přístrojový panel
C 650 Sport Multifunkční přístrojový panel
Mnoho atraktivních detailů
C 650 Sport
Optimalizovaný hlavní stojan
C 650 Sport Optimalizovaný hlavní stojan
Nový výfuk
C 650 Sport silencer
Zadní část v novém designu
C 650 Sport Zadní část v novém designu
Stabilní konstrukce zadního rámu
C 650 Sport Stabilní konstrukce zadního rámu

Po městě sportovně a pohodlně

Po městě sportovně a pohodlně

C 650 Sport vítězí i z hlediska pohodlí díky volitelnému příslušenství, jako jsou vyhřívané rukojeti a vyhřívané sedlo. Velký úložný prostor, který snadno pojme dvě motorkářské přilby, nákupy nebo kabelku, je dalším bonusem.

+ Zobrazit více
ABS a ASC ve standardní výbavě

Nejvyšší možná bezpečnost při brzdění a akceleraci
C 650 Sport již určuje standardy díky ABS BMW Motorrad, jako prvku standardní výbavy. Je nyní vybaven i plně funkčním ASC, které se dodává také jako součást standardní výbavy. ASC zlepšuje bezpečnost jezdce, zejména v případech, kdy jsou silniční podmínky nepředvídatelné, prostřednictvím aktivních zásahů do systému řízení motoru podle aktuální potřeby.

Nové nastavení pružin a tlumičů

Nové, pohodlnější nastavení
Nastavení podvozku a zavěšení bylo u C 650 Sport zcela inovováno. Poměr pružin na přední vidlici a zadní pružinové vzpěry byl snížen o 10 procent. To skútru umožňuje citlivější ovládání bez omezení stability.

Adaptivní světlo denního svícení

Automaticky zajistí to nejlepší osvětlení.
Světla denního svícení se automaticky přizpůsobují prostředí. Například při vjezdu do tunelu a při výjezdu z něj se automaticky přepnou na potkávací světla a zpět. Jezdec již nemusí nastavovat světla manuálně. Díky tomu se může snáze soustředit na provoz.
Optimalizovaný hlavní stojan

Snazší zvedání
C 650 Sport se zvedá ještě snáze. Stojan má prodlouženou podpůrnou tyč v optimalizované poloze. Tím se snižuje síla, nutná pro zvednutí skútru o 30 procent.

Více individuality

Speciální výbava a příslušenství

Tento maxiskútr si můžete dovybavit díky široké nabídce speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad.

Více informací

Na maxiskútru Madridem

Od světoběžníka k majiteli hotelu

Alfonso a The Hat

Alfonso je úspěšným podnikatelem a manažerem The Hat, výjimečného hostelu v samotném srdci Madridu. Jezdí na novém modelu BMW C 650 Sport. Motocykl je agilní, hbitý a dostatečně malý pro úzké uličky ve městě a představuje ideální způsob, jak se dostat od bodu A do bodu B rychle, snadno a pohodlně.

Více informací

Příslušenství pro C 650 Sport

Obleč se ve stylu Maxiskútr

Oblečení od BMW Motorrad

Oblečení a vybavení, které dokonale sedí k maxiskútru – takže budeš oblečen jak moderně, tak i funkčně.

Vyhledat prodejce

Další modely Urban Mobility

spinner