Udělej předobjednávku na svojí R18

BMW R 18

BMW R 18

BUĎ PRVNÍ – UDĚLEJ PŘEDOBJEDNÁVKU NA SVOJÍ R 18

Toto je světová premiéra, na kterou scéna „custom biků“ netrpělivě čekala – „Concept R 18“ – tento elegantní a štíhlý motocykl dává více než nahlédnout pod pokličku toho, co má BMW Motorrad v nabídce v segmentu cestovních motocyklů.

Řev toho největšího boxeru, který kdy spatřil světlo světa. O tom sní skoro každý. Jeho 1800 cm3 slibuje výjimečný charakter. A ty jsi pouze pár kliknutí od toho, být mezi prvními, kdo ho zažije.

+ Zobrazit více

Udělej předobjednávku na R 18 a buď mezi prvními, kdo si jí budou moci objednat

Udělej předobjednávku na R 18 a buď mezi prvními, kdo si jí budou moci objednat

1. Předobjednávku udělej u svého prodejce, a slož zálohu 1000 EUR. Budeš tak mezi prvními, komu bude motocykl doručen (kdykoliv můžeš tuto předobjednávku zrušit).

2. Budeš dostávat předem spoustu informací o vývoji modelu, a také pozvánky na první neveřejné představení sériového modelu.

3. Objednávky se začnou přijímat v roce 2020, a ty si nakonfiguruješ svůj motocykl, uzavřeš kupní smlouvu na dealerství, a budeš mezi prvními, komu bude motocykl dodán.

+ Zobrazit více
FAQ
  • Díky předobjednávce získáš výhodu prioritního dodání motocyklu (podle finální konfigurace tvé motorky). Předobjednávka není konečná, a ty ji můžeš kdykoliv zrušit.

  • Technické údaje a obrázky konceptu BMW Motorrad R 18, presentované v médiích, se vztahují na koncept motocyklu. Model, který bude uveden na trh, se může lišit od konceptu z hlediska drobných estetických úprav designu nebo technických specifikací. Informace o skutečném modelu budou sděleny, jakmile budou k dispozici.

    Cena a specifikace modelu R 18 bude známa při zahájení přijímání objednávek v roce 2020. V této době tě kontaktuje prodejce, aby ti pomohl nakonfigurovat a objednat tvůj motocykl. V ten okamžik budeš mít přístup ke všem technických údajům tohoto modelu, stejně tak jako informace o ceně tvé konfigurace. 

  • Jakmile bude zahájeno přijímání objednávek, tvůj prodejce tě kontaktuje. Potom si budeš moci nakonfigurovat svůj motocykl a podepsat objednávku.

  • Záloha ve výši 1000 EUR musí být uhrazena při podpisu před-objednávky u tvého dealera. Tato záloha nepředstavuje pevný a definitivní závazek, a máš možnost kdykoli zálohu vybrat a předobjednávku zrušit. Při zahájení přijímání objednávek na BMW R 18 tě kontaktuje prodejce, a ty budeš mít možnost provést finální konfiguraci tvého motocyklu, a podepsat objednávku. Záloha bude odečtena z celkové ceny motocyklu.

  • Můžeš jí zrušit kdykoliv, záloha nepředstavuje pevný a definitivní závazek. Stačí zaslat tvému prodejci email. On zruší předobjednávku a vrátí zálohu, která byla uhrazena. Na následující stránce najdeš kontakty na dealery. Odkaz na vyhledávač prodejců.

  • Ne, žádný poplatek se neplatí.

  • Předobjednávka a záloha se vztahuje ke koncesi, a proto není možné předobjednávku přenést k jinému prodejci. Řešením je zrušit předobjednávku u původního prodejce, a vytvořit novou předobjednávku u nového prodejce.

spinner