Dámská džínová bunda RoadCrafted
Sedící blondýna předvádí dámskou džínovou bundu RoadCrafted.
Pánská džínová bunda RoadCrafted
Na obrázku vidíme zezadu pánskou džínovou bundu RoadCrafted.
Čepice Boxer
Na detailním snímku je vidět motorkářka, která v ruce drží čepici Boxer z této kolekce a na sobě má dámské džíny RoadCrafted.
Pánské bílé tričko Dealer
Muž na fotce má na sobě pánské bílé tričko Dealer.
Dámské tričko Boxer
Na snímku je vidíme dámské tričko Boxer zezadu.
Pánská kožená bunda FlatTwin
Řidič sedí ležérně na motorce a na sobě má pánskou koženou bundu FlatTwin.
Bandana Berlin Built
Detailní záběr ukazuje šátek Bandana Berlin Built, který má na sobě žena ozářená slunečními paprsky.
Dámská kožená bunda FlatTwin
a snímku sedí proti sobě mladý muž v pánské kožené bundě FlatTwin a mladá žena v dámské kožené bundě FlatTwin.

Vášeň pro kvalitu

Vytvořeno s láskou

Se stejnou vášní, s jakou projíždíš každou zatáčku, jsme vytvořili kolekci Heritage. O maximální požitek z jízdy se starají funkční materiály, které se vyznačují nízkou hmotností, pružností a vysokým komfortem při nošení.

Kožené díly získávají pravidelným nošením krásnou patinu, která ještě více podtrhuje vintage vzhled. Díky tomu je každý kousek naprosto ojedinělým unikátem a navíc ještě je symbolem bezvýhradné kvality.

+ Zobrazit více

Stálý parťák

Stálý parťák

Jadrná, robustní, výrazná a nestárnoucí: tak se představuje kolekce Heritage. Zpracované materiály jsou velmi odolné a pevné – přesně jak si žádá tvá touha po zážitcích: Kůže odolná proti odření tě nenechá ve štychu za žádného počasí. V elastické džínovině urazíš i dlouhé štreky v naprosté pohodě.

Tahle výstroj je díky pohodlnému střihu a tomu, že skvěle padne, dokonalým parťákem pro pohodovou jízdu.

+ Zobrazit více

Nezaměnitelně originální

Každý výrobek vypráví svůj vlastní příběh: jednotlivé díly jsou ryzí a autentické a zaujmou svým designem, který je omezen jen na to podstatné. Odpovídají tedy stylu, který byl typický v počátečních letech minulého století. Ikonický duch kolekce v tobě probudí pocit nezávislosti – a ty si ho můžeš přibalit s sebou: Na cesty a kdykoli v běžném životě.  Tvůj osobní styl podtrhnou příjemné detaily a působivé stylové prvky. Prozkoumej tenhle hold oněm časům, v nichž jízda na motorce byla naprosto originální záležitostí.

+ Zobrazit více

Oslav svůj styl – kdykoli

Kousky s charakterem: kolekce STYLE

Kousky s charakterem: kolekce STYLE

Design osloví všechny, kteří svou motorkářskou bundu nechtějí odložit už ani v běžném životě. Díky kolekci Heritage STYLE teď můžeš svůj styl oslavovat každý den. Trička, košile a vybrané doplňky jsou vytvořeny tak, aby zároveň vyhověly požadavkům na funkčnost, jaké si kladou motorkáři. Objev svoje favority a žij svůj STYLE.

K dispozici od 2/2020.

+ Zobrazit více

Jednoduchá a působivá: kolekce RIDE

Jednoduchá a působivá: kolekce RIDE

Vydej se vstříc každému dobrodružství v oblečení, které je stvořené k tomu, abys v něm vždy dorazil do cíle. Kdykoli a kdekoli. Výrobky RIDE jsou navíc mimořádně bezpečné a pohodlné. Aby nic neomezovalo tvou individualitu ani tvůj požitek z jízdy.

K dispozici od 2/2020.

+ Zobrazit více
spinner