Oblek Rallye

Oblek Rallye

Nový oblek Rallye je vyroben ze směsi umělého vlákna a technické vlny ProTechWool. Dodatečná karbonová úprava chrání povrch před otěrem. Kromě nových barevných kombinací jsou obleky Rallye vybaveny novou strečovou nepromokavou vložkou, odolnou vůči větru a nečistotám, kterou lze nosit pod i přes oblek. Reflexní materiál na rukávech, zádech a kalhotách zajistí vaši viditelnost i v noci. Oblek je díky svému komfortu vhodný na dlouhé cesty a zároveň poskytuje dostatečnou ochranu při jízdě v terénu. K dostání je oblek v dámské i pánské verzi, ve dvou barevných variantách.

+ Zobrazit více

Boty Venture Grip

Boty Venture Grip

Vysoké boty Venture Grip pro každodenní použití jsou nepromokavé, mají protiskluznou podrážku a řadu dalších bezpečnostních a funkčních prvků. Díky použité hovězí kůži jsou vysoce odolné, zároveň pohodlné a vhodné na dlouhé cesty. Typický enduro vzhled podtrhují kovové spony a výrazný barevný pruh na podrážkách. Chrániče holení a kotníků zajistí bezpečný pohyb a hrubá kůže na vnitřní straně holeně umožní lepší kontakt s motocyklem. Díky membráně BMW Climate Membrane vyrobené dle BMW standardu C.A.R.E. jsou boty Venture Grip větru odolné a prodyšné.

+ Zobrazit více

Tenisky Ride

Tenisky Ride

Městské Sneakery RIDE jsou vyrobeny z kvalitní hovězí kůže. Jejich atraktivní vzhled se hodí jak k džínům, tak ke kombinéze. Zvýšenou bezpečnost v místě řadící páky zajišťují vyztužení a protektory. Díky perforované velurové kůži po stranách a funkční podšívce jsou lehké a velmi prodyšné. Díky reflexním materiálům ze strany a na patě budeš ve tmě lépe vidět. Zip na vnitřní straně zaručí rychlé obutí i zutí. BMW Sneakery RIDE jsou vhodné pro jakýkoli jízdní styl a roční období.

+ Zobrazit více

Chladící vesta

Chladící vesta

Jedinečná funkční vesta Cool Down disponuje systémem HyperKewl, který dokáže jezdce ochladit o 6 až 12 °C oproti venkovní teplotě. Systém funguje tak, že pojme vlhkost, uloží ji až na 8 hodin a postupným odpařováním zaručí chladící efekt. Vnější část je vyrobena z nylonových a polyesterových funkčních vláken, boční části jsou z lehké síťoviny s vysokým podílem strečového materiálu. Díky tomu je vesta velmi vzdušná. Chladicího efektu dosáhneš tím, že vestu namočíš do vody (systém HyperKewl vstřebá potřebné množství vody). Přebytečnou vodu vymačkáš a vestu před nasazením necháš chvilku oschnout. Ostatní oblečení zůstává po celou dobu ochlazování suché.

+ Zobrazit více

Kontaktovat prodejce BMW Motorrad

Vyhledat prodejce