Kolekce Ride

DoubleR Race Air

Double R Race Air

Neexistuje nic rychlejšího

Věděl jsi, že naším nejrychlejším produktem je motocyklový oblek? S časem aktivace pouhých 45 milisekund je DoubleR Race AIR motocyklovým oblekem s tou nejrychlejší automatickou aktivací ochrany, kterou kdy měli motorkáři na závodní dráze k dispozici. Současně je DoubleR Race AIR synonymem certifikované jízdní bezpečnosti: motocyklový oblek s inteligentní technologií a integrovaným nafukovacím chráničem je certifikován podle přísných specifikací TÜV SÜD.

DoubleR Race AIR nabízí perfektní ergonomii a ochranu pro jezdce s různým typem postavy, což zaručuje, že jezdec má vždy po celém těle ochrannou vrstvu – aniž by pociťoval jakékoliv rušivé vlivy či překážky. Abychom dokázali zaručit, že ti oblek padne s naprostou přesností, přesně změříme každého člověka, který si kupuje oblek DoubleR Race AIR u vybraných partnerů BMW Motorrad, abychom tak určili perfektně padnoucí model.

Systém API – Inflatable Active Protection (aktivní nafukovací ochrana) – byl konzistentně optimalizován pro použití na závodní trati. Posuzuje se u něj závažnost pádu a následně je odpovídajícím způsobem aktivována ochrana. Z tohoto důvodu je oblek DoubleR Race AIR s aktivovanou ochranou API homologován pouze pro závodní dráhu. Jakmile je API aktivováno, je dovoleno nosit oblek DoubleR Race AIR pouze na závodní dráze. Oblek je povolen na veřejných komunikacích pouze bez aktivovaného systému API.

+ Zobrazit více

Aktivace ochrany za 45 milisekund

Inteligentní ochrana a současně skvělá koncepce: oblek DoubleR Race AIR byl vyvinut pro závodní dráhu, takže vypadá jako závodní oblek – ale umí toho mnohem více. Ochranný systém integrovaný v horní části zad ochrání krk a ramena během 45 milisekund. Koneckonců, pokud se proháníš po závodních dráhách tohoto světa, potřebuješ tu nejrychlejší ochranu.
+ Zobrazit více

Inteligentní aktivační algoritmus

Inteligentní aktivační algoritmus

Na pozadí neustále funguje velmi složitý elektronický systém, aby se zajistilo, že nafukovací chránič obleku DoubleR Race AIR bude skutečně aktivován pouze v nebezpečné situaci. Sedm čidel v systémovém hardwaru nepřetržitě analyzuje pohyby jezdce. Díky inteligentnímu algoritmu je systém API (Active Protection Inflatable) schopen posoudit závažnost pádu. Systém je aktivován pouze v případě potřeby. Například nebude aktivován při pádu při rychlostech nižších než 50 km/h ani v situacích, kdy dynamika nevyžaduje dodatečnou ochranu nafukovacího chrániče. Poskytuje účinnou ochranu v oblasti ramen a krku během 45 milisekund.

+ Zobrazit více

Prodejci BMW Motorrad ve tvém okolí

S originálním vybavením BMW Motorrad bude tvoje další projížďka jedinečným zážitkem.

Vyhledat prodejce

Street Air

Rychleji než mrknutí oka

Více informací
spinner