Kolekce Ride

Kombinéza ProRace

KOMBINÉZA PRORACE

NEJLEPŠÍ VÝKONNOST PRO PRAVÉHO JEZDCE

Když se kola opět rozpálí, potřebuješ chladnou hlavu - a tu správnou závodní kombinézu. ProRace nabízí vše, co potřebuješ ke splnění svých vysokých sportovních požadavků. Dává ti maximální volnost pohybu a bezpečnostní funkce, které jsou nezbytné pro závodění. ProRace existuje také jako kombinéza na míru. Takže máš možnost přizpůsobit ji svým potřebám a preferencím - a ukázat svou osobnost na závodní dráze. 

Přitažlivost kvality, bezpečnosti a sportovního vyžití

Přitažlivost kvality, bezpečnosti a sportovního vyžití

ProRace nejen splňuje nejvyšší sportovní standardy, ale je také špičkou z hlediska kvality a bezpečnosti. Přesný jednodílný střih z hovězí kůže (volitelně také klokaní kůže) nabízí kompletní bezpečnostní balíček s chráničem v oblasti ramen, loktů, boků a kolen. Pokud hledáš ochranu zad, nabízí společnost BMW Motorrad samostatně dostupnou ochranu zad nebo ochrannou vestu. Zádový hrbol zajistí dokonalou aerodynamiku, zatímco kolena a posuvníky na předloktí a ramena ti také pomohou při jízdě v mezních hodnotách. Pokud se nechceš potit, když bojuješ o místo špičkového jezdce ve žhavých motocyklových soubojích, zajišťují 3D pletené zadní tkaniny a děrované kožené panely na ramenou, hrudi a stehnech vynikající ventilaci. ProRace je samozřejmě certifikováno CE a splňuje nejvyšší standardy kvality. 

+ Zobrazit více

Tvůj styl jízdy je jedinečný. Tvoje závodní kombinéza také

Se svou osobní závodní kombinézou vyšleš jasný signál a jasně vynikneš mezi ostatními jezdci. Můžeš se rozhodnout, jakou barvu by měla mít tvoje ProRace, přidat další chrániče, své jméno a své osobní logo a vybrat si mezi hovězí kůží nappa nebo klokaní kůží. Kromě toho si můžeš nechat ušít kombinézu na míru: stačí zadat své míry a získáš závodní kombinézu na zakázku. Takže si buď jistý: tato kombinéza je jedinečná - a stejně individuální jako ty. 

ProRace Made-to-Measure: jako dělaná pro tebe

Kombinéza, tisíce barevných možností.

Přineste barvu do hry: s nástrojem ProRace se rozhoduješ, který design použiješ na závodní dráze. Vyberte si z mnoha barev a návrhových prvků v konfigurátoru. 

Ochrana, jak ji potřebuješ

S konfigurátorem ProRace Made-to-Measure se rozhodneš, kde chceš mít speciální ochranu. 

Tvé jméno na tvém ProRace

Když jsi na startovním poli, měli by všichni vědět, s kým mají tu čest? A tak si nech napsat své jméno na kombinézu ProRace. S konfigurátorem žádný problém. 

Odpovídající Logo? Samozřejmě!

Ukaž, k jaké závodní stáji patříš. Zvol si z nabídky v konfigurátoru logo pro svoji osobní kombinézu. 

Otázka materiálu

Můžeš si vybrat mezi 1,3mm hovězí kůží, která je dobrým vyvážením pohodlí a odolnosti proti oděru, nebo 1,0 mm silnou klokaní kůži (příplatek), která je lehčí a odolnější proti prachu a roztržení. 

Tvoje kombinéza na míru

Kombinéza ProRace Made to Measure nemá své jméno pro nic za nic. Konečně dostaneš kombinézu na míru, která ti padne jako ulitá. 

POŘIĎ SI TUHLE KOMBINÉZU!

Aby jsi mohl ProRace kombinovat

Aby jsi byl vybaven na každý závod, potřebuješ správné boty, rukavice a správnou přilbu. Zde nalezneš výrobky, které lze dokonale kombinovat se závodní kombinézou ProRace.

Závodní přilba

S touto přilbou s mimořádně velkým zorným polem se můžeš plně soustředit na trať a reagovat rychle jako blesk. S velkým spoilerem, který zaručuje stabilní a klidnou polohu nad 300 km / h.

Rukavice ProRace

Tato vysoce kvalitní ochrana prstů je nejen bezpečná, ale i pohodlná.

Vysoké boty ProRace

Tyto boty jsou zaměřeny na sportovní řidiče. Boční a patové chrániče proti oděru, anatomicky tvarovaný chránič na holeně a vnitřní výztuž špičky zajišťují mimořádnou ochranu a stabilitu.

SPRÁVNÝ SUPERBIKE PRO PRORACE

S 1000 RR

DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

spinner