Kolekce Ride

Street Air

Princip funkce

Princip funkce

Jakmile je vesta propojena s budou a zapnuta, stačí zapnout zip: systém se aktivuje a můžeš vyrazit na cestu. Vestavěné senzory integrované ve vestě umožňují systému rozpoznat nehodu během 30 až 60 ms. Tyto senzory jsou uspořádány v oblasti zad a ramen vesty a nepřetržitě přenášejí naměřené hodnoty do centrálního řídicího modulu. Vzduchové komory se naplní během 25 ms pomocí nejmodernějšího zásobníku stlačeného vzduchu. Maximální ochrana – rychlejší než mrknutí oka.

+ Zobrazit více

Nositelná inovace

Pro Svena Kirschninga, vývojáře systému Street AIR od BMW Motorrad, bylo jen otázkou času, než bude k dispozici systém pro použití na silnici, nikoliv pouze na závodní dráze. „Se Street AIR od BMW Motorrad nyní máme řešení, které kombinuje maximální ochranu s maximální flexibilitou,“ uvedl vývojář produktu v rozhovoru. Sven Kirschning je fascinován dodatečnou ochranou hrudníku a ramen – to vše bez omezení svobody pohybu nositele. Během testovací jízdy se neobjevilo ani riziko, že by se systém spontánně aktivoval sám do sebe.
„Je nutné uvážit, že systém funguje tak rychle, že i když jezdec může aktivaci vnímat, nepředstavuje to žádné nebezpečí. Reakční doba člověka je tak dlouhá, že do řízení to nijak nezasáhne.“ Je zcela jisté, že v budoucnu se produktové portfolio bude v této oblasti nadále rozšiřovat.
+ Zobrazit více
Jsme hrdí na to, že v podobě Street AIR přinášíme na trh novou revoluční technologii. A budeme tak činit i v budoucnu.

Sven Kirschning

Prodejci BMW Motorrad ve tvém okolí

S originálním vybavením BMW Motorrad bude tvoje další projížďka jedinečným zážitkem.

Vyhledat prodejce

DoubleR Race AIR

Neexistuje nic rychlejšího

Více informací