Kolekce Ride

Kombinéza XRide a bunda XRide Pro

* Dostupné od jara 2020

KOMBINÉZA XRIDE A BUNDA XRIDE PRO

Atraktivní výkon na dlouhé vzdálenosti

Potěšení z jízdy, radost z každé nové zatáčky, vzrušené očekávání každého dalšího kilometru. Pokud je tvým mottem #neverstopchallenging, je nová kombinéza XRide přesně pro tebe: nabízí ti komplexní ochranu a nejvyšší komfort pro sportovní pocit z jízdy. Těsně přiléhající střih a výrazný design jsou zárukou vzrušujících výkonů. 

Mimořádně atraktivním kouskem je pánská bunda XRide Pro, jejíž edice je omezena na 1 500 kusů. Na rukávech je bílá hovězí kůže a ramenní chrániče jsou vyrobeny z kombinace plastu a oceli.

Oba modely mají jedno společné: díky vysokému podílu strečového materiálu zaručuje kombinéza XRide i bunda XRide Pro maximální volnost pohybu. Chytře navržené detaily navíc poskytují funkčnost, kterou hledáš – ať už vyrážíš na krátké, nebo dlouhé dobrodružství. Vystup tedy z davu a ukaž všem, co v tobě je.

SPORTOVNĚ NA CESTÁCH S KOMPLEXNÍ OCHRANOU

XRide tě dostane do varu

XRide tě dostane do varu

Ať už vyrážíš na sportovní honbu za zatáčkami, nebo na dlouhou dobrodružnou jízdu – s XRide budeš připraven na všechno. Pro tvou ochranu je vyrobena z odolné kůže. Ergonomický design kombinézy XRide ti dává volnost pohybu, kterou potřebuješ k projetí každé zatáčky a míjení dalších a dalších kilometrových milníků. Kombinéza XRide přiléhá těsně k tělu, ale vysoké procento strečového materiálu přesto poskytuje maximální komfort nošení. Pohodlný pocit z jízdy dále podporuje elastická textilie na ramenou a pažích a speciálně umístěná ergonomická vybrání.

+ Zobrazit více

Nejlepší odpověď na každé počasí

Nejlepší odpověď na každé počasí

Systém AirVent v přední části bundy XRide a trojrozměrný úplet v zadní části zajišťují ideální klima.

Vypadají skvěle a můžeš je obléct, jen když potřebuješ: extra bunda a kalhoty XRide. Při každé jízdě si je vezmeš s sebou sbalené do malého balíčku a pohodlně zastrčítš do zadní kapsy kombinézy XRide. V případě špatného počasí je můžeše snadno obléknout během několika sekund. Nepromokavá kapuce v límci bundy tě ochrání před mokrem, ale i před větrem.

+ Zobrazit více

Vše, co je potřeba. Ani o gram navíc

Vše, co je potřeba. Ani o gram navíc

Promyšlený design, 100% radost z jízdy. XRide vyrábějí jezdci, jako jsi ty: XRide nemá nic, co na cestách nepotřebuješ, zato má vše, co si přeješ. 

Navlékni kombinézu a vzhůru na cestu: přednastavené elastické pásky ti ušetří čas a zajistí, že ti kombinéza dobře přiléhá na horní části paže a v oblasti pasu. Inovativní systém AirVent umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu. Ať už jedeš za roh, nebo se chystáš na dlouhou cestu: skryté přední kapsy poskytují dostatek prostoru a tak máš vše, co chceš, na dosah ruky.

+ Zobrazit více

BUNDA XRIDE PRO

Stvořena pro každé dobrodružství

Stvořena pro každé dobrodružství

Lovíš zatáčku za zatáčkou, vždy hledáš ideální linii. Tvůj puls se zrychluje – a nejen tvůj: kamkoli přijedeš, všude se o rozruch postará i pánská bunda XRide Pro, jejíž edice je omezena na 1 500 kusů. Bílá hovězí kůže na rukávech podtrhne tvůj sportovní a výrazný vzhled, další akcenty pak přidají nápadné ramenní chrániče vyrobené z kombinace plastu a oceli s označením BMW Motorrad. Jsi připraven na bundu XRide Pro?

+ Zobrazit více

HISTORIE VZNIKU KOMBINÉZY XRIDE

Jak se nápad dostane na silnici

Jak se nápad dostane na silnici

Na začátku přišli naši vývojáři a designéři s myšlenkou vytvořit pohyblivé partie, jako je rukáv, ramenní a kolenní část, pomocí jednotlivých modulů, ať už integrovaných, nebo připojených. Cílem bylo ochranné prvky odlehčit, aby umožňovaly sportovní pohyby. Ale jak? Řešení: Na základě jakési „olepovací“ techniky jsme oblek na místech, která potřebují ochranu, obalili (v našem případě kůží) a jednotlivé oblasti jsme pak odlehčili, aby bylo možné optimálně zajistit volnost pohybu. Takto vznikl „Ergonomic Concept“ a tím i konečný design kombinézy.

+ Zobrazit více
„Kdo kombinézu jednou vyzkouší, hned si ji zamiluje – díky trojrozměrné tkanině a drážkové struktuře zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu.“

Produktový manažer BMW Motorrad

Vývoj vstupuje do závěrečné fáze

Vývoj vstupuje do závěrečné fáze

Cílovou pásku už jsme měli na dohled, ale ještě na nás čekala nějaká práce. V první řadě pro nás bylo důležité vytvořit pro kombinézu nový a vhodný vzhled. Vyzkoušeli jsme různé struktury a způsoby zpracování. Nakonec jsme se rozhodli pro kůži s technickou strukturou. Pak čekalo kombinézu XRide důkladné testování: zkoušky praní, stálosti při různém počasí a světle a samozřejmě testování samotnými řidiči a finalizace s posledními grafickými a technickými detaily. Výsledek je opravdu působivý, posuď sám.

+ Zobrazit více

DOKONALÝ PARŤÁK PRO TVOU XRIDE

Stále ti k tvému dobrodružství něco chybí? Například helma, vysoké boty nebo rukavice? Tady najdeš všechny výrobky, které můžeš dokonale kombinovat s kombinézou XRide.

*/-->

Přilba Street X

S touto helmou s plynule nastavitelnou sluneční clonou se můžeš okamžitě přizpůsobit změnám světelných podmínek. Dobré větrání ti také pomůže udržet chladnou hlavu, zatímco dvojité hledí poskytuje optimální rozhled – ideální na dálnici, silnici i do města.

*/-->

Rukavice ProRace

Ideální rukavice pro ty, kdo mají rádi sportovní styl. Tento produkt dovádí k dokonalosti extrémní pohyblivost, vysoká bezpečnost a dobrá přilnavost i při rychlé jízdě.

*/-->

Vysoké boty ProRace

Tyto boty jsou nejen nepromokavé, prodyšné a navržené ve výrazném závodním vzhledu, ale přesvědčí tě i mnoha praktickými detaily, jako je postranní a patový chránič z plastu nebo vnitřní část vyrobená z měkké semišové kůže.

PRO VŠECHNY, KDO CHTĚJÍ BÝT NEJLEPŠÍ ZE VŠECH

spinner