Kolekce Ride

Kombinéza XRide a bunda XRide Pro

* Dostupné od jara 2020

KOMBINÉZA XRIDE A BUNDA XRIDE PRO

Atraktivní výkon na dlouhé vzdálenosti

Potěšení z jízdy, radost z každé nové zatáčky, vzrušené očekávání každého dalšího kilometru. Pokud je tvým mottem #neverstopchallenging, je nová kombinéza XRide přesně pro tebe: nabízí ti komplexní ochranu a nejvyšší komfort pro sportovní pocit z jízdy. Těsně přiléhající střih a výrazný design jsou zárukou vzrušujících výkonů. 

Mimořádně atraktivním kouskem je pánská bunda XRide Pro, jejíž edice je omezena na 1 500 kusů. Na rukávech je bílá hovězí kůže a ramenní chrániče jsou vyrobeny z kombinace plastu a oceli.

Oba modely mají jedno společné: díky vysokému podílu strečového materiálu zaručuje kombinéza XRide i bunda XRide Pro maximální volnost pohybu. Chytře navržené detaily navíc poskytují funkčnost, kterou hledáš – ať už vyrážíš na krátké, nebo dlouhé dobrodružství. Vystup tedy z davu a ukaž všem, co v tobě je.

SPORTOVNĚ NA CESTÁCH S KOMPLEXNÍ OCHRANOU

XRide tě dostane do varu

XRide tě dostane do varu

Ať už vyrážíš na sportovní honbu za zatáčkami, nebo na dlouhou dobrodružnou jízdu – s XRide budeš připraven na všechno. Pro tvou ochranu je vyrobena z odolné kůže. Ergonomický design kombinézy XRide ti dává volnost pohybu, kterou potřebuješ k projetí každé zatáčky a míjení dalších a dalších kilometrových milníků. Kombinéza XRide přiléhá těsně k tělu, ale vysoké procento strečového materiálu přesto poskytuje maximální komfort nošení. Pohodlný pocit z jízdy dále podporuje elastická textilie na ramenou a pažích a speciálně umístěná ergonomická vybrání.

+ Zobrazit více

Nejlepší odpověď na každé počasí

Nejlepší odpověď na každé počasí

Systém AirVent v přední části bundy XRide a trojrozměrný úplet v zadní části zajišťují ideální klima.

Vypadají skvěle a můžeš je obléct, jen když potřebuješ: extra bunda a kalhoty XRide. Při každé jízdě si je vezmeš s sebou sbalené do malého balíčku a pohodlně zastrčítš do zadní kapsy kombinézy XRide. V případě špatného počasí je můžeše snadno obléknout během několika sekund. Nepromokavá kapuce v límci bundy tě ochrání před mokrem, ale i před větrem.

+ Zobrazit více

Vše, co je potřeba. Ani o gram navíc

Vše, co je potřeba. Ani o gram navíc

Promyšlený design, 100% radost z jízdy. XRide vyrábějí jezdci, jako jsi ty: XRide nemá nic, co na cestách nepotřebuješ, zato má vše, co si přeješ. 

Navlékni kombinézu a vzhůru na cestu: přednastavené elastické pásky ti ušetří čas a zajistí, že ti kombinéza dobře přiléhá na horní části paže a v oblasti pasu. Inovativní systém AirVent umožňuje dokonalou cirkulaci vzduchu. Ať už jedeš za roh, nebo se chystáš na dlouhou cestu: skryté přední kapsy poskytují dostatek prostoru a tak máš vše, co chceš, na dosah ruky.

+ Zobrazit více

BUNDA XRIDE PRO

Stvořena pro každé dobrodružství

Stvořena pro každé dobrodružství

Lovíš zatáčku za zatáčkou, vždy hledáš ideální linii. Tvůj puls se zrychluje – a nejen tvůj: kamkoli přijedeš, všude se o rozruch postará i pánská bunda XRide Pro, jejíž edice je omezena na 1 500 kusů. Bílá hovězí kůže na rukávech podtrhne tvůj sportovní a výrazný vzhled, další akcenty pak přidají nápadné ramenní chrániče vyrobené z kombinace plastu a oceli s označením BMW Motorrad. Jsi připraven na bundu XRide Pro?

+ Zobrazit více

HISTORIE VZNIKU KOMBINÉZY XRIDE

Jak se nápad dostane na silnici

Jak se nápad dostane na silnici

Na začátku přišli naši vývojáři a designéři s myšlenkou vytvořit pohyblivé partie, jako je rukáv, ramenní a kolenní část, pomocí jednotlivých modulů, ať už integrovaných, nebo připojených. Cílem bylo ochranné prvky odlehčit, aby umožňovaly sportovní pohyby. Ale jak? Řešení: Na základě jakési „olepovací“ techniky jsme oblek na místech, která potřebují ochranu, obalili (v našem případě kůží) a jednotlivé oblasti jsme pak odlehčili, aby bylo možné optimálně zajistit volnost pohybu. Takto vznikl „Ergonomic Concept“ a tím i konečný design kombinézy.

+ Zobrazit více
„Kdo kombinézu jednou vyzkouší, hned si ji zamiluje – díky trojrozměrné tkanině a drážkové struktuře zajišťuje přirozenou cirkulaci vzduchu.“ “

Produktový manažer BMW Motorrad

Vývoj vstupuje do závěrečné fáze

Vývoj vstupuje do závěrečné fáze

Cílovou pásku už jsme měli na dohled, ale ještě na nás čekala nějaká práce. V první řadě pro nás bylo důležité vytvořit pro kombinézu nový a vhodný vzhled. Vyzkoušeli jsme různé struktury a způsoby zpracování. Nakonec jsme se rozhodli pro kůži s technickou strukturou. Pak čekalo kombinézu XRide důkladné testování: zkoušky praní, stálosti při různém počasí a světle a samozřejmě testování samotnými řidiči a finalizace s posledními grafickými a technickými detaily. Výsledek je opravdu působivý, posuď sám.

+ Zobrazit více

DOKONALÝ PARŤÁK PRO TVOU XRIDE

Stále ti k tvému dobrodružství něco chybí? Například helma, vysoké boty nebo rukavice? Tady najdeš všechny výrobky, které můžeš dokonale kombinovat s kombinézou XRide.

Přilba Street X

S touto helmou s plynule nastavitelnou sluneční clonou se můžeš okamžitě přizpůsobit změnám světelných podmínek. Dobré větrání ti také pomůže udržet chladnou hlavu, zatímco dvojité hledí poskytuje optimální rozhled – ideální na dálnici, silnici i do města.

Rukavice ProRace

Ideální rukavice pro ty, kdo mají rádi sportovní styl. Tento produkt dovádí k dokonalosti extrémní pohyblivost, vysoká bezpečnost a dobrá přilnavost i při rychlé jízdě.

Vysoké boty ProRace

Tyto boty jsou nejen nepromokavé, prodyšné a navržené ve výrazném závodním vzhledu, ale přesvědčí tě i mnoha praktickými detaily, jako je postranní a patový chránič z plastu nebo vnitřní část vyrobená z měkké semišové kůže.

PRO VŠECHNY, KDO CHTĚJÍ BÝT NEJLEPŠÍ ZE VŠECH

spinner