SERVIS MOTOCYKLU Z POHODLÍ DOMOVA V DOBĚ PANDEMIE KORONAVIRU

TVŮJ MOTOCYKL SI ZDARMA* PŘIVEZEME A ODVEZEME

Můžeme tě ujistit, že i v současné situaci je náš servis otevřený a dodržuje hygienické předpisy pro tvoje bezpečí. Na servis ale nemusíš v této nejisté době vůbec přijít, protože ti nabízíme svoz tvého motocyklu zdarma*. Ať už chceš připravit motocykl na zimu nebo provést mimo sezónu jakýkoliv jiný servis, prohlídku, STK nebo montáž nového příslušenství, svoz ušetří tvůj čas, eliminuje tvůj strach z přepravy motorky po vlastní ose ve vrtkavém podzimním a zimním počasí a ušetří tě front na servise na začátku sezóny.

* Doprava zdarma do 30 km od servisu (nad 30 km individuální doplatek dle předchozí domluvy).

 

Nabídka od Stratos Auto spol. s r.o.

BEZPEČNÉ PŘEDÁNÍ A PŘEVZETÍ MOTOCYKLU

BEZPEČNÉ PŘEDÁNÍ A PŘEVZETÍ MOTOCYKLU

Domluv se s námi na individuálních možnostech předání motocyklu na servis, kdy zaměstnanec servisu sám vyzvedne motocykl na tebou určeném místě a po provedení servisu jej přiveze zpět. Samozřejmě můžeš k nám i nadále přijet osobně, předat motocykl technikovi a domluvit s ním všechny podrobnosti na místě. V každém případě tě můžeme ubezpečit, že tvůj motocykl bude před zpětným předáním důkladně umyt a vydezinfikován.

+ Zobrazit více

VIDEO Z PRŮBĚHU SERVISU

VIDEO Z PRŮBĚHU SERVISU

Natočíme a pošleme ti video z průběhu servisu tvého motocyklu, ve kterém reálně uvidíš, jaká údržba byla provedena, případně jaké jsou další doporučené práce. Budeš-li s doporučenými pracemi souhlasit, kontaktuj nás. Všechny dodatečné práce provedeme pouze s tvým předchozím souhlasem.

+ Zobrazit více
spinner