Všechny motocykly jsou vybaveny příslušenstvím dle norem EU 5 (např. odrazky). Motocykly, vyobrazené (na fotografiích či videích) na těchto webových stránkách nemusí obsahovat veškeré požadované vybavení.

Nové BMW S 1000 XR

Vyhlášení války zatáčkám a kilometrům

Neznáš ústupky, vyžaduješ vždycky všechno. Od sebe, ale i od svého stroje. Neustálý boj o ideální linii: každá zatáčka o pár stupňů hlouběji, o pár milimetrů těsněji. Kilometr za kilometrem. Nový S 1000 XR představuje motocykl, který také nezná kompromisy. Je spojením sportovního charakteru a výdrže na dlouhé tratě v ideální formě. Jeho sportovní agresivita pochází z RR. Díky vynikající ergonomii a vzpřímené, pohodlné poloze při sezení se zas můžeš dlouhé dny utkávat s každou zatáčkou i rovinkou. Závodní jízda, která skončí, až budeš ty chtít. A tak to má být. To si představujeme pod pojmem XR. A co ty? #NeverStopChallenging.

Po ideálníi linii – i v desingu

Přední maska a osvětlení se vyznačují ostrými hranami. Společně s výraznými žlábky podtrhují celkovou linii – agresivní a důslednou až do konce: opticky krátká zadní část ne náhodou připomíná super sporťáka. 

Naznačený zobák, typická flyline a pohodlná řidítka jsou předzvěstí neukojitelného hladu po kilometrech. Kilometrech, které si v pozici pohodlné i na dlouhých trasách opravdu užiješ i několik dní za sebou – také díky přepracované aerodynamice a opláštění. Ochrání tě ještě lépe před chladem, hlukem jízdy i před jakýmkoli nečasem. Díky nastavitelnému čelnímu štítu můžeš věnovat plnou pozornost cestě a polykat kilometry bez nepříjemných vibrací do helmy.

+ Zobrazit více

Výrazné barvy

Díky variantám laku u S 1000 XR vysíláš už vizuálně významný signál. Jasně definované barvy precizně zdůrazňují sportovně hranatý charakter motocyklu až do posledního detailu.

Light white/M Motorsport

Barevná kombinace, která je příslibem a zároveň i povinností. Zde se nejlépe uplatňují geny motocyklu S 1000 XR – ze závodní dráhy přímo na silnici. Exkluzivně v M paketu.

Triple Black

Žádné kompromisy, žádné ústupky, žádná diskuse: S 1000 XR Triple Black v laku metalíza Blackstorm 2 ztělesňuje energickou výbojnost.

Racingred uni 2

Tato barevná kombinace chvíli nepostojí: v zatáčce se počítá každý milimetr, na konci dne každý kilometr: požitek z jízdy v čistém provedení.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Více informací

Řadový čtyřválcový motor

228
kg
DIN pohotovostní hmotnost
vč. M odlehčené baterie, paketu Touring a dynamického paketu
114
Nm
max. točivý moment
při 9 250 ot./min
121
kW (165 k)
výkon při 11 000 ot./min
999
cm³
zdvihový objem

Návykové zatáčky: náš točivý moment

Návykové zatáčky: náš točivý moment

Motor modelu S 1000 XR vychází z vysoce výkonného motoru nového RR, který byl optimalizován v duchu XR pro nekompromisní výdrž na dlouhých tratích: mimo jiné jsou to speciální profily vačkového hřídele a vlastní rozdělovače, které zajišťují působivý točivý moment ze středu a nejširší využitelný rozsah otáček v dané třídě. Delší převod ve vyšších rychlostních stupních přitom poskytuje příjemný, klidný chod – budeš ho vnímat i slyšet.

+ Zobrazit více

Větší dynamika díky menší hmotnosti

Větší dynamika díky menší hmotnosti

Dynamika je rovněž otázkou hmotnosti. Model S 1000 XR váží při stejné výbavě o celých 10 kg méně než jeho předchůdce. V nejlehčí konfiguraci je možné dosáhnout dokonce 223 kg  hmotnosti stroje připraveného k jízdě Tobě přitom nebude chybět ani gram a přesto každičký pocítíš – na každém metru. V podobě většího zrychlení, vyšší agility, kratší brzdné dráhy a lehčího manévrování.

+ Zobrazit více

Vuchutnej si zvuk S 1000 XR

Přednosti S 1000 XR

Motor a výkon
Vidíme detailní záběr motoru.
Dynamic ESA Pro
Dynamic ESA.
Výrazný design přední části se světlometem Headlight Pro
Výrazný design přední části se světlometem Headlight Pro.
Široký výběr příslušenství, například karbonový ochranný rám motoru
Karbonový ochranný rám motoru
Optimalizovaná hmotnost
Vidíme model S 1000 XR ve tříčtvrtinovém pohledu zepředu.
TFT displej s konektivitou BMW Motorrad
6.5” TFT displej
Systém kufrů a Topcase
Systém kufrů a Topcase
Chytrá řešení, přihrádka
Chytrá řešení, přihrádka na mapy.

Rychlá pomoc kdekoli

Rychlá pomoc kdekoli

„Inteligentní tísňové volání“ ECALL vyvinuté společností BMW Motorrad se v případě nehody automaticky obrátí na telefonní centrum BMW Callcenter. Systém je pevně instalován na řidítkách a co nejrychleji aktivuje záchranný řetězec. Díky použití systému ECALL mohou záchranné složky dorazit na místo prokazatelně rychleji a informované.

+ Zobrazit více

Tvůj motocykl, naše návrhy

Model S 1000 XR ti nabízí ryzí sportovní charakter a výdrž na dlouhé tratě. Díky rozsáhlé výbavě si svůj stroj můžeš přesně přizpůsobit svým potřebám. Zde jsou tři návrhy, které osloví zcela odlišné typy motorkářů.

+ Zobrazit více

Oblečení pro tvé výkony na dlouhých tratích

Další modely

Upozorňujeme, že některé barvy vyobrazené ve videu už nejsou v aktuální modelové řadě dostupné.  

+ Zobrazit více
spinner