Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected je přitom centrálním spojovacím prvkem pro všechny produkty BMW Motorrad ConnectedRide. Nejprve spárujete každý produkt z řady ConnectedRide přes Bluetooth s rozbočovačem konektivity aplikace. A pak už budete mít rychlý a snadný přístup k funkcím, jako je navigace, informace o vozidle a další doplňky specifické pro produkt.

+ Zobrazit více

Rozsáhlé možnosti

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad ti umožňuje využívat obvyklé funkce tvého chytrého telefonu, jako je telefonování, hudba a navigace, na přehledném TFT displeji tvého motocyklu. Přes Bluetooth spojuje motocykl, chytrý telefon a přilbu, takže můžeš funkce ovládat multiovladačem na řídítkách. Na dlouhých cestách ti tak bude vždycky znít v uchu ten správný playlist, budeš v kontaktu se svými přáteli a nikdy neztratíš z očí svůj cíl.

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Connected Rider Gear

BMW Motorrad Connected Rider Gear

Bez ohledu na to, zda jsi se svou motorkou na cestě do kanceláře, kavárny nebo za sportem, Connected Rider Gear je společníkem tvého digitálního životního stylu. Bunda Tokyo Connect GTX tě díky aktivnímu osvětlení na zádech a rukávech po cestě zviditelní a navíc poskytuje mnoho dalších skvělých vychytávek. ConnectedRide Smartglasses projektují, kdykoli chceš, jako head-up-displej informace důležité pro jízdu a navigační pokyny přímo ve tvém výhledovém poli.

+ Zobrazit více

Příslušenství BMW Motorrad ConnectedRide

Příslušenství BMW Motorrad ConnectedRide

K produktům BMW Motorrad ConnectedRide patří také naše chytré díly příslušenství pro tvou motorku, které tě na cestě podpoří. Jedná se především o ConnectedRide Navigator, který znamená mnohem více než jen navigaci. Ve svém intuitivně ovladatelném rozhraní propojuje řadu produktů ConnectedRide včetně tvého smartphonu a je tak hubem pro telefonování, streamování a navigaci. Nebo jednoduše jako navigaci použiješ svůj telefon – v tom případě je pro tebe tím pravým řešením BMW Motorrad ConnectedRide Cradle.

+ Zobrazit více

Naše produkty Connected Ride

Bunda Tokyo Connect GTX
Perfektní kombinace stylu, funkčnosti a ochrany tím pravým řešením a chytrých funkcí.
ConnectedRide Navigator
Navigace nejnovější generace pro tvůj motocykl BMW Motorrad.
ConnectedRide Com U1
Komunikační systém nezávislý na přilbě pro soukromou a otevřenou komunikaci.
ConnectedRide Cradle
Chytrý držák na tvůj smartphone pro navigaci prostřednictvím aplikace Connected.
spinner

Máš ještě otázky k aplikaci BMW Motorrad ConnectedRide? Tak se podívej na náš portál FAQ.

spinner