Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected je přitom centrálním spojovacím prvkem pro všechny produkty BMW Motorrad ConnectedRide. Každý produkt ze skupiny ConnectedRide na začátku propojíš přes Bluetooth s Connectivity Hub aplikace. A hned máš rychlý a snadný přístup k funkcím, jako je navigace a informace o vozidle, a další specifické vlastnosti produktu.

+ Zobrazit více

Rozsáhlé možnosti

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad ti umožňuje využívat obvyklé funkce tvého chytrého telefonu, jako je telefonování, hudba a navigace, na přehledném TFT displeji tvého motocyklu. Přes Bluetooth spojuje motocykl, chytrý telefon a přilbu, takže můžeš funkce ovládat multiovladačem na řídítkách. Na dlouhých cestách ti tak bude vždycky znít v uchu ten správný playlist, budeš v kontaktu se svými přáteli a nikdy neztratíš z očí svůj cíl.

+ Zobrazit více

BMW Motorrad Connected Rider Gear

BMW Motorrad Connected Rider Gear

Bunda Tokyo Connect GTX je prvním kouskem oblečení v naší kolekci BMW Motorrad Connected Rider Gear. Bez ohledu na to, zda jsi se svou motorkou na cestě do kanceláře, do kavárny nebo za sportem, nabízí bunda novou úroveň bezpečnosti a pohodlí. Pomocí aplikace BMW Motorrad Connected ovládáš nejen své aktivní osvětlení na zádech a rukávech, díky kterému jsi v silničním provozu lépe vidět, ale také obsadíš nějakou oblíbenou funkcí touch panel integrovaný do rukávů.

+ Zobrazit více

Příslušenství BMW Motorrad Connected

Příslušenství BMW Motorrad Connected

Pokud během víkendu rád vyrážíš spontánně se svou motorkou na cesty a chceš využívat navigaci na svém chytrém telefonu, pak je pro tebe držák ConnectedRide Cradle BMW Motorrad to pravé. Chytrý telefon propojíš přes aplikaci BMW Motorrad Connected, nasuneš ho do držáku a už frčíš. Ovládání probíhá bezpečně a pohodlně pomocí multiovladače na řídítkách. Zakusíš tak ještě větší požitek z jízdy – a v budoucnu se můžeš těšit na další propojené doplňky.

+ Zobrazit více

Máš ještě otázky k aplikaci BMW Motorrad ConnectedRide? Tak se podívej na náš portál FAQ.

spinner