Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected

Aplikace BMW Motorrad Connected je přitom centrálním spojovacím prvkem pro všechny produkty BMW Motorrad ConnectedRide. Každý produkt ze skupiny ConnectedRide na začátku propojíš přes Bluetooth s Connectivity Hub aplikace. A hned máš rychlý a snadný přístup k funkcím, jako je navigace a informace o vozidle, a další specifické vlastnosti produktu.

+ Zobrazit více

Rozsáhlé možnosti

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad

Konektivita BMW Motorrad ti umožňuje využívat obvyklé funkce tvého chytrého telefonu, jako je telefonování, hudba a navigace, na přehledném TFT displeji tvého motocyklu. Přes Bluetooth spojuje motocykl, chytrý telefon a přilbu, takže můžeš funkce ovládat multiovladačem na řídítkách. Na dlouhých cestách ti tak bude vždycky znít v uchu ten správný playlist, budeš v kontaktu se svými přáteli a nikdy neztratíš z očí svůj cíl.

+ Zobrazit více

Příslušenství BMW Motorrad ConnectedRide

Příslušenství BMW Motorrad ConnectedRide

Pokud jezdíš na motorce a nechceš se vzdát svého chytrého telefonu, pak je pro tebe držák BMW Motorrad ConnectedRide Cradle to pravé. Chytrý telefon propojíš přes aplikaci BMW Motorrad Connected, nasuneš ho do držáku a už frčíš. Ovládání probíhá bezpečně a pohodlně pomocí multiovladače na řídítkách. A se systémem ConnectedRide Com U1 máme inteligentní řešení pro všechny, kteří se chtějí během jízdy bavit se svými spolujezdci.

+ Zobrazit více

Máš ještě otázky k aplikaci BMW Motorrad ConnectedRide? Tak se podívej na náš portál FAQ.

spinner