Instruktážní video: Aplikace BMW Motorrad Connected

Navigace na bázi chytrého telefonu: ukázat cestu

Navigace na bázi chytrého telefonu: ukázat cestu

Použití doplňkového příslušenství Connectivity v kombinaci s aplikací Connected od BMW Motorrad usnadňuje každodenní navigaci - díky spojení mezi chytrým telefonem a vozidlem budeš jasně, spolehlivě a postupně nasměřován ke svému cíli na displeji TFT. I v městských podmínkách je nový displej velmi intuitivní a účelný. Pokud není k dispozici žádná mobilní síť, lze pro navigaci použít také mapy offline. Pro náročné výlety můžeš využít také osvědčenou aplikaci Navigator od BMW Motorrad, který je samozřejmě kompatibilní s TFT displejem.

+ Zobrazit více

Instruktážní video: Navigace

Telefonování je snadné i při jízdě

Telefonování je snadné i při jízdě

Kombinace přilby s komunikačním systémem BMW Motorrad a volitelným doplňkem Connectivity umožňuje uskutečňovat telefonní hovory během cesty. Jezdec má plný přístup k seznamu kontaktů svého chytrého telefonu pomocí TFT displeje a může volit a volat kontakty prostřednictvím multifunkčního ovládače. Příchozí hovory se také zobrazují na displeji a mohou být přijaty nebo odmítnuty jednoduchým pohybem ruky. Informace o jízdě, jako jsou rychlost a rychlostní stupeň, jsou vždy viditelné na jasném displeji díky jedinečné koncepci vizuálního displeje od BMW Motorrad.

+ Zobrazit více

Instruktážní video: Telefonní hovory

Connectivity poskytuje motocyklistům příležitost soustředit se na to, co je skutečně důležité: silnice čekající na to, až je objevíte. “

Média: Uvolněná jízda s tou pravou písní

Média: Uvolněná jízda s tou pravou písní

Pomocí volitelného příslušenství Connectivity můžeš na displeji TFT snadno přehrávat hudbu na svém chytrém telefonu. Připojení helmy ke komunikačnímu systému BMW Motorrad zajišťuje dokonalý tón. Pokud se ti nelíbí některá skladba, máš přímý přístup k funkci přeskakování dopředu / dozadu. Pomocí komunikačního systému BMW Motorrad můžeš také snadno nastavit hlasitost – a také funkci ztlumení – prostřednictvím multifunkčního ovladače. Takže každý jezdec ovládá svůj vlastní soundtrack ke své vlastní „roadmovie“.

+ Zobrazit více

Aplikace BMW Motorrad Connected: Ještě jednodušší plánování tras a navigace

Aplikace BMW Motorrad Connected: Ještě jednodušší plánování tras a navigace

Díky aplikaci BMW Motorrad Connected můžeš ze svých jízd i ze svého chytrého telefonu získat ještě víc.  Ať už jde o plánování tras, navigaci nebo informace k tvé cestě: díky ovládání přímo na řidítkách máš na cestách vždy aktuální informace bez rizika. Pohodlné plánování tras umožňuje sestavit si cesty snů na základě jednotlivých bodů. Případně můžeš trasy do aplikace BMW Motorrad Connected importovat ve formátu GPX. Díky možnosti „točité trasy“ můžeš objevovat nové cesty, které ti přinesou obzvlášť velkou radost z jízdy na motorce. Mapy lze bezplatně stáhnout k použití offline. I navigace přináší přesně to, co motorkáře žene dál: přesné pokyny k odbočení díky navigaci prostřednictvím šipek nebo hlasových příkazů, přesná trasa k cíli nebo aktuální dopravní informace jsou samozřejmostí. Stejně tak samozřejmé je i zobrazení rychlostních limitů a vyhledávání bodů zájmu. V aplikaci si navíc můžeš zobrazit i aktuální informace o počasí.

+ Zobrazit více

Všechny informace o tvé cestě pěkně přehledně

Všechny informace o tvé cestě pěkně přehledně

U dokonalé cesty vždy platí: jednou nestačí. Proto si můžeš zaznamenávat údaje o své cestě i o vozidle a znovu a znovu si je prohlížet – včetně analýzy hodnot, jako je náklon, počet otáček nebo zrychlení. Trasy můžeš i exportovat ve formátu GPX a své cesty i fotografie z nich můžeš sdílet na sociálních sítích nebo přes Rever. Nabídku doplňují i zobrazení praktických informací jako počet najetých kilometrů, hladina paliva a zbývající dojezd, tlak v pneumatikách a datum příštího servisu. A to je jen začátek. Na vývoji aplikace neustále pracujeme: naším cílem je ještě větší pohodlí a radost z jízdy.

+ Zobrazit více

Instruktážní video: Párování

Tak individuální jako jezdci: provedení displeje TFT

Charakter motocyklu je speciální. Aby se tento fakt zdůraznil, existují pro segmenty vozidel různá provedení.  

+ Zobrazit více

Aplikace je k dispozici pro následující motocykly

Přehled modelů
PDF   |   2.38 MB   |   Anglicky
spinner