Domů

Prohlédnout nyní
Více informací
Prohlédnout si nyní
Více informací
Rent a ride
Category:
Půjčovna motocyklů BMW
Půjčení motocyklu BMW nebylo nikdy jednodušší
Jednoduché a na míru šité plánování cest na motorce. S platformou pro pronájem motocyklů BMW – Rent A Ride – si pomocí pár kliknutí pronajmeš svůj vysněný motocykl a zažiješ nezapomenutelná dobrodružství. S našimi mezinárodními partnery ti nabízíme motocykly, které jsou jako nové. Na nich můžeš objevovat celý svět.
Rent a Ride
Svoboda nikdy nevyjde z módy
Charakter, který si zamiluješ: BMW R 18 a R nineT.
Jedete po silnici se svým vysněným motocyklem, kocháte se krajinou s vůní své pravé kožené bundy a v žilách vám pulzuje silný zvuk toho největšího boxera – prostě si užíváte jízdu naplno. Právě v tomto okamžiku můžete skutečně pocítit silný charakter motoru boxer v kombinaci s moderními technikami, vytvářející nekonečný pocit svobody.
Zjistit víc
Online katalog oblečení
Oblečení BMW Motorrad
Bezpečnost, inovace a kvalita – na motorce i vedle ní. Výběr z pohodlí domova a nákup u prodejce.
Ke katallogu
MAXIMÁLNÍ IKONA
R 1250 GS ULTIMATE EDITION
Už na vás čekají. Nekonečné silnice a odlehlé pláně, které dosud nebyly objeveny. Stačí si jen určit směr a vyrazit. Dědictví GS je známé již čtyři desetiletí. Nyní je čas na vás, abyste to posunuli ještě dál. Nakrmte svou zvědavost a vydejte se svou vlastní cestou s BMW R 1250 GS Ultimate Edition.
Více informací
Výbava pro Int. GS Trophy
Dokonale vybavený pro nejtvrdší trasy
Otestováno Int. GS Trophy! Naše originální příslušenství BMW Motorrad zvládlo i ty nejnáročnější podmínky: Na terénních trasách mezinárodní GS Trophy. Díky tomu jste dokonale vybaveni na všechny výzvy, které na vás čekají venku. Navštivte nyní svoji prodejnu a vyberte si díly, které potřebujete.
Prohlédnout si nyní
Předplacený servis
Nejvyšší kvalita BMW za nepřekonatelnou cenu chráněnou před inflací.
Zažijte naprostou svobodu a naplno si užijte dokonalou jízdu, aniž byste se museli o cokoli starat. S balíčkem BMW Motorrad Service Inclusive* na 3 roky/30 000 km nebo 5 let 50 000 km a BMW Motorrad Prodlouženou zárukou je Váš motocykl vždy a za bezkonkurenční cenu s ochranou proti inflaci v dobrých rukou.
Objevte více
ONLINE VYHLEDÁVAČ SKLADOVÝCH MOTOCYKLŮ
Stačí si jen vybrat
Podívejte se na naše motocyklové nabídky online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Více informací
Díly M Performance od BMW Motorrad
Každý díl se počítá, když jde o nejlepší osobní časy
M je synonymem pracovní vůle a vášně. Pro závodní techniku, dokonalost a nejvyšší výkon. Zde jde o gramy a milimetry. S díly M Performance se dostaneš k optimalizacím, které tě dovedou na čelní startovní pozici. A svůj motocykl přizpůsobíš přesně svým potřebám. Dokonalé příslušenství pro všechny, kteří ze sebe vydávají maximum - na silnici i na závodní dráze. Připrav se na další výzvu.
Více informací
Sezóna začíná
Sezónu je třeba odstartovat ve velkém
Odstartuj sezónu se svým motocyklem BMW: ideální čas na servis, nářadí a novou výbavu, která zajistí tvoji bezpečnost při jízdě. Nabízíme vše, co potřebuješ k péči o sebe a svojí mašinu. U tvého oblíbeného prodejce BMW Motorrad mají připravené balíčky péče a servisních služeb a vše může začít – připravit, domluvit, provést servis.
Více informací
BMW Moto expedice
S Motoškolou Přijďte se projet
Nauč se u nás jezdit či zlepšit své dovednosti na motorce v terénu i na silnici!
Více informací
BMW Motorrad News Gallery
Aktuální informace ze světa BMW Motorrad
Ukoj svou zvědavost a objev nejnovější motorky a trendy značky BMW Motorrad. Make life a ride a zažij spoustu zábavy v naší News Gallery.
Více informací
Festival Pure&Crafted 2023
Hudba, motorky a umění
<p>Tak dlouho jsme se těšili, a tak rychle to uběhlo. Šestý ročník festivalu Pure&amp;Crafted v Berlíně byl naprostým úspěchem. Spousta hudebních fanoušků a milovníků motorek naplnila o tomto horkém červencovém víkendu halu Napoleon Komplex pozitivními vibracemi a nevázanou atmosférou. Vše doprovodila živá hudba kapel Cari Cari, Drangsal nebo pohodové Soulfood a při současně bohaté nabídce individuálních úprav si fanoušci stylu Heritage naprosto přišli na své.</p>
Více informací
Ryzí vášeň s unikátním českým rukopisem!
Motocykl R 18 - Henne Tribute z dílny Funk Soul Motor Works Brno
Motocykl BMW R 18 s dvouválcovým motorem Big Boxer o objemu 1800 cm3 byl navržen nejen jako technicky špičkový stroj odkazující se na nejlepší tradice klasických motocyklů BMW, ale díky specifickému přístupu je postaven tak, aby mohl sloužit pro další úpravy, individualizace a přestavby.
Více informací
R 1300 GS
Adventure
BUNDA GS KARAKUM GTX
Riders Gear
Maximálně sportovní, připravená na jakýkoli výlet včetně offroadu: třídílná bunda GS Karakum GTX splňuje ty nejvyšší požadavky. Díky svým třem vrstvám a materiálu GORE-TEX®-Outsert je vhodná pro jakékoli použití - od vyšších teplot až po chladné podnebí. Bundu Outsert můžete použít také jako venkovní bundu.
Více informací
Rukavice Summer
Riders Gear
Lehké, dobře větrané letní rukavice s velmi krátkou manžetou nabízejí nejvyšší komfort nošení i za horkého počasí. Jsou na zadní straně a mezi prsty perforované a podšité pouze na zadní straně ruky a zdvojené v rizikových oblastech pro případ pádu. Strečové kožené záhyby na spodní straně prstů umožňují snadný a rychlý pohyb.
Více informací
F 900 XR
Sport
<p>XR představuje nekompromisní spojení sportovního ducha a jízdy na dlouhé vzdálenosti. Adrenalin den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku pořádně vychutnáš – kilometr po kilometru. Sám vzrušující design již naznačuje potenciál stroje. Ve vzpřímeném pohodovém sedu budeš chráněn před větrem i nečasem: Je jasné, že to budeš jen ty, kdo určí, kdy tahle jízda skončí!</p> <p>Díky rozsáhlé výbavě budeš připraven jak na sportovní výkony, tak na jízdu ve městě. F 900 XR je motorka, která se hodí k tobě i k tvému sportovnímu duchu. </p> <p><strong>#NeverStopChallenging</strong></p> <p> </p> <p> </p> <p> </p>
Více informacíKonfigurovat
F 800 GS
Adventure
<p>Ať už tě na cestě potká cokoli, na tuhle mašinu je spolehnutí. Díky novému, výkonnému motoru a řadě dalších upgradů je model F 800 GS skvělým společníkem pro krátké i dlouhé výlety. Sbal si tašku, vezmi přátele a vyrazte. Společně prozkoumáte nové trasy a zažijete nezapomenutelná dobrodružství. Pocítíte <strong>#SpiritOfGS</strong> na vlastní kůži, rozděláte táborák a necháte všední dny za sebou.</p>
Více informacíKonfigurovat
Mezinárodní GS Trophy 2024
Vítejte v Namibii
<p>Místo konání Int. GS Trophy 2024 je pevně stanoveno: Terénní dobrodružství nás zavede do Namibie. Poté, co Ing. GS Trophy cestoval po celém světě všemi kontinenty, vrací se tam, kde všechno začalo – do Afriky. Namibia nadchne mimo jiné nádhernou krajinou, „Big Five“ a mnoha dalšími druhy zvířat. Horké dny jsou ukončeny sytě červenými západy slunce. V noci můžeme obdivovat uchvacující hvězdnou oblohu. Cesta do Namibie se stává jedinečným zážitkem se spoustou <strong>#SpiritOfGS. </strong>Nemůžeme se dočkat.</p>
Více informací
BOTY PRO RACE GTX
Riders gear
Větru a vodě odolné boty Pro Race GORE-TEX mají moderní vzhled a několik bezpečnostních prvků. Odnímatelné podložky na špičce boty. Velký 3D chránič paty a chránič holeně chrání před zraněním a zajišťují dlouhou životnost. Vzhled doplňuje velký nápis BMW Motorrad.
Více informací
F 900 GS Adventure
Adventure
<p>Lačníš po zážitcích? Tvůj motocykl GS už na tebe čeká. Připrav se na průzkum planety – podnebných pásem, nadmořských výšek, horizontů. S naším cestovním endurem si užiješ pohodové cestování. Ať už sám, nebo ve dvou, motorka poskytne dostatek komfortu pro všechny. Pojedeš ve stylu <strong>#SpiritOfGS</strong> a budeš přesně vědět, že na tvou motorku GS je spolehnutí. Ať už dáš jen krátký úsek, nebo pěkných pár kilometrů: s výkonným paralelním dvouválcem vždy zůstaneš pánem situace. </p> <p>Vystartuj se svým F 900 GS Adventure: další dobrodružství už na tebe čeká.<br /> </p>
Více informacíKonfigurovat
Karel Havlíček:
TALENTOVANÝ UMĚLEC, HUDEBNÍ PRODUCENT A VÁŠNIVÝ MOTORKÁŘ A JEHO BMW R 90/6 Z ROKU 1975 a R 18 B
<p><strong>Jaký je tvůj vztah ke značce BMW?</strong></p> <p>BMW je a bylo pro mě vždy synonymem pro sportovní vozy. Od malička si pamatuji M divizi jako sen všech kluků ze školy. Pak se přidaly motorky a jejich pověstný boxer motor. Baví mě silný charakter. To je to, co odlišuje v záplavě jiných strojů. Jsem individualista a vždy hledám něco navíc.</p>
Více informací
F 900 GS
Adventure
<p>Zde začíná... ... tvé další dobrodružství, které tě dovede tam, kam se jen tak někdo nevydá. Kromě tebe a tvého motocyklu GS. Přes kameny a štěrk, proti větru a vodě, přes hluboké příkopy a nejvyšší kopce. Radost v srdci, písek mezi zuby, adrenalin v krvi – naprosto ve svém živlu a ve <strong>#SpiritOfGS</strong> Flow. </p> <p>Právě pro takový zážitek jsme postavili enduro F 900 GS. Motor, karoserie – vše optimalizované tak, aby bylo co nejvýkonnější, a přesto lehké. Zde tedy je: tvoje perfektní enduro.</p>
Více informacíKonfigurovat
Rukavice Summer
Riders Gear
Lehké, dobře větrané letní rukavice s velmi krátkou manžetou nabízejí nejvyšší komfort nošení i za horkého počasí. Jsou na zadní straně a mezi prsty perforované a podšité pouze na zadní straně ruky a zdvojené v rizikových oblastech pro případ pádu. Strečové kožené záhyby na spodní straně prstů umožňují snadný a rychlý pohyb.
Více informací
M 1000 R
M
<p>Jeďte na doraz: M 1000 R. Zkráceně M R. Superbike se setkává s Dynamic roadsterem. Její geny: ze závodnické dílny M a závodní tratě. Dech beroucích 210 koňských sil se špičkovou rychlostí 280 km/h pod vaší kontrolou – na silnici nebo na závodní trati. Promine vám hodně, ale nikdy ne klid. Maximální výkon: nutnost. Váš úkol: Překonejte sami sebe – ovládněte ulici. M barvy to signalizují nepřehlédnutelně. K nepřeslechnutí: zvuk čtyřválce M R. Slyšíte její volání? Nastartujte motor! <strong>#NeverStopChallenging</strong></p>
Více informacíKonfigurovat
BMW Motorrad Concept CE 02
Vzrušující odlišnost
<p>Tvůj život – každý den. 24 hodin. Celý život makat od devíti do pěti – nic pro tebe. Oddychnout si před odpočinkem? Tvoje cesta není přímočará. Tvůj život není uhoněný. Žiješ vždy a všude. Vždy s tebou: BMW Motorrad Concept CE 02. Město je plné možností, patří jen tobě, protože je to tvůj život.</p>
Více informací
Ledvinový pás Basic
Riders Gear
Základní ledvinový pás nabízí začátečníkům působivou ochranu před ochlazením bederního svalstva společně s účinnou podpěrnou funkcí. Ergonomický tvar a prodyšná oblast zad a ledvin zajišťují výtečný komfort nošení. Kontinuálně nastavitelná šířka zaručuje perfektní usazení.
Více informací
BMW Motorrad Vision AMBY
Pohybuj se tak, jak ti to vyhovuje
<p>BMW Motorrad Vision AMBY je představa. Naše představa budoucí mobility. Říkáme tomu Adaptive Mobility. Protože v budoucnu budeš využívat přesně ty cesty, které využít chceš. Aby ses rychle nebo co nejpohodlněji dostal k cíli. A to jedním a týmž vozidlem. Některé prvky těchto vizí jsou již realitou: elektrický pohon, vysoká individualita a jedinečný design.</p>
Více informací
M 1000 RR
M
<p>Pro všechny, které ovládá jejich vášeň a neustále čelí novým výzvám. Pro všechny, kteří nikomu nechtějí darovat milimetr ani milisekundu: BMW M RR je superbike homologovaný pro závodní sport. Byl zdokonalen v aerodynamickém tunelu a dále vyvíjen na okruhu. Optimalizace aerodynamiky a používání karbonu výrazně zvyšuje maximální rychlost na 314 km/h. Motor a podvozek jsou beze změny výkonné a přímé. Motocykl M RR je do nejmenšího detailu synonymem absolutního výkonu a exkluzivity. Typický M.</p> <p>Ale i zde je prostor pro zlepšení: náš BMW Motorrad Motorsport Race Support – je to jasné <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
S 1000 XR
Sport
<p>Neznáš ústupky, vyžaduješ vždycky všechno. Od sebe, ale i od svého stroje. Neustálý boj o ideální linii: každá zatáčka o pár stupňů hlouběji, o pár milimetrů těsněji. Kilometr za kilometrem. Nový S 1000 XR představuje motocykl, který také nezná kompromisy. Je spojením sportovního charakteru a výdrže na dlouhé tratě v ideální formě. Jeho sportovní agresivita pochází z RR. Díky vynikající ergonomii a vzpřímené, pohodlné poloze při sezení se zas můžeš dlouhé dny utkávat s každou zatáčkou i rovinkou. Závodní jízda, která skončí, až budeš ty chtít. A tak to má být. To si představujeme pod pojmem XR. A co ty? <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
S 1000 RR
Sport
<p>Model RR je nyní ještě koncentrovanější, ještě více zaměřený na čistý výkon. Pro všechny, kdo chtějí stále více. Od sebe. Od každého závodního kola. A od svého RR. Zcela v duchu <strong>#NeverStopChallenging</strong>. Protože právě tam, kde se RR pohybuje odjakživa, je práce leadera opravdu precizní. Proto jsme model RR na rozhodujících místech vylepšili a posunuli dále: od nového snímače úhlu rejdu s funkcí Brake Slide Assist a Slide Control a integrace M komponent přes vylepšení v elektronice až po rozhodující úpravy pro přestavbu motocyklu na závodní dráhu. A to vše s jasným cílem – získat novou pole position.</p>
Více informacíKonfigurovat
Novinka
R 18 Transcontinental
Heritage
<p>S motocyklem R 18 Transcontinental jsou tvoje cesty exkluzivní a luxusní. Coby příslušník řady R 18 je představitelem tradice BMW Motorrad, a přesto je naprosto současný: jeho nezaměnitelná přední část s vysokým čelním štítem a mohutný motor Big Boxer jsou příslibem komfortu a síly na každém kilometru. Automatická kompenzace zatížení přesně přizpůsobí podvozek danému zatížení stroje. A díky přípravě na individuální úpravy můžeš u svého motocyklu R 18 Transcontinental nadefinovat přesně to, co najdeš při každé své jízdě: sám sebe. Klasický <strong>#Soulfuel</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
Ryzí vášeň s unikátním českým rukopisem!
Motocykl R 18 - Henne Tribute z dílny Funk Soul Motor Works Brno
<p>Motocykl BMW R 18 s dvouválcovým motorem Big Boxer o objemu 1800 cm<sup>3</sup> byl navržen nejen jako technicky špičkový stroj odkazující se na nejlepší tradice klasických motocyklů BMW, ale díky specifickému přístupu je postaven tak, aby mohl sloužit pro další úpravy, individualizace a přestavby. Díky tomu vznikly kreace jako R 18 Dragster, Blechmann R 18 či R 18 Spirit of Passion. Vlastní styl si našla také unikátní úprava české firmy Funk Soul Motor Works Brno, vytvořená ve spolupráci s BMW Motorrad ČR a nazvaná R 18 Henne Tribute.</p>
Více informací
Highlights 2020
Zde se dozvíš, co můžeš očekávat
<p>Je tvou zvědavost těžké uhasit? Toužíš zjistit, co ti další ročník může nabídnout? Pak jsi tu na správném místě: pro fanoušky i jezdce máme připraveno mnoho skvělých věcí. Ať už se jedná o novinky z řady produktů BMW Motorrad nebo o vzrušující události: nahlédni s námi do roku 2020 a podívej se na nejzajímavější novinky z oblasti motocyklů.</p>
Více informací
Přehled výšky sedel
<p>S individuálně přizpůsobitelným řešením pro téměř každý model, BMW Motorrad podporuje symbiózu mezi jezdcem a jeho strojem. Nabízí se ti řada možností pro změnu polohy i výšky sedla. Tím pádem u nás rozhodně najdeš motorku, která ti skvěle sedne. Níže najdeš přehled výšky sedla jednotlivých modelů.</p>
Více informací
Limitovaná edice
R 18 100 Years
Heritage
<p>Před 100 lety se začal psát s modelem R 32 unikátní úspěšný příběh. Dnes oslavujeme naši dynamickou historii novou ikonou: BMW R 18 100 Years. Jedná se o skutečně oblíbený model v limitované edici 1 923 kusů, který přináší nádech nostalgie.</p> <p>Tento ediční model přináší historické prvky v chromovaném provedení. Například nádrž ve tvaru kapky s bílými liniemi, která již v roce 1936 byla nezaměnitelným prvkem modelu R 5. A samozřejmě jedinečný motor typu boxer. <strong>#SoulFuel</strong> ve své nejexkluzivnější podobě.</p>
Více informacíKonfigurovat
VÍTEJ V BLÁTĚ
Trénink v terénu
<p>Silnice ti prostě nestačí? Stroj to dokáže a ty to brzy také zvládneš. Pokud tě uchvátila vášeň pro enduro, nauč se na trénincích v terénu, jak správně jezdit s GS. Na speciálních trénincích tě připravíme na příští dobrodružství s GS, aby byla tvoje jízda s motocyklem bezpečnější. </p>
Více informací
Novinka
R 18 Roctane
Heritage
<p>Motocykl R 18 Roctane je zosobněním ryzí ležérnosti. Vzhled: Bagger. Komfort: Tourer. Osobnost: Custom Factory Hot Rod. Pohání ho silný motor Big Boxer. Každá okresní silnice se s ním promění v Route 66. Jeho styl je originální: černý a matný – tak může vypadat radost. Alespoň pro všechny, kteří žijí <strong>#SoulFuel</strong>. Silueta Baggeru, sedlo Dragster a řídítka Mini Apehanger ukazují: průměrnost tu nečekej. Chceš víc rock’n rollu? Je připraven pro individuální úpravy. Tvoje výzva: vytvoř si ho pro sebe!</p>
Více informacíKonfigurovat
JÍZDA na hranici
Závodní trénink
<p>Ujeď několik kol s motocyklovými profesionály. Brzdné body, časy kola nebo řazení: díky špičkovým tréninkovým metodám a špičkovým instruktorem můžeš zdokonalit svůj styl jízdy.   </p>
Více informací
Limitovaná edice
R nineT 100 Years
Heritage
<p>Před 100 lety se začal psát s modelem R 32 unikátní úspěšný příběh. Dnes oslavujeme naši dynamickou historii novou ikonou: BMW R nineT 100 Years.</p> <p>Jedná se o skutečně oblíbený model v limitované edici 1 923 kusů, který přináší nádech nostalgie. Osázen spoustou exkluzivních frézovaných dílů Option 719 a samozřejmě nezaměnitelným motorem typu boxer představuje tento model <strong>#SoulFuel</strong> ve své nejexkluzivnější podobě. Velmi specifickým prvkem této edice je metalické lakování Blackstorm na chromované nádrži. Tato tradiční technologie „Paint-on-Chrome“ vzdává hold R 75/5 z roku 1969.</p>
Více informacíKonfigurovat
R 12 nineT
Heritage
<p>Model R nineT? Hned při nastoupení cítíš: něco je jinak. Připraven vyrazit na silnici – více než kdy jindy. Připraven pro individuální úpravy? No jasně. Motor boxer zní jako vždycky: husí kůže naskakuje od první sekundy. Retro charakter je výraznější na bocích. K tomu ikonické výrazné designové prvky – na tomto Retro Roadsteru je vše perfektní. We proudly present: R 12 nineT.</p> <p>Jsi zvědavý? Na podzim 2023 se o modelu R 12 nineT dozvíš vše.</p>
Více informací
MOTOŠKOLA
"PŘIJĎTE SE PROJET"
Exkluzivní motoškola na motocyklech BMW a mnohem více...
<p>Jsme parta kamarádů, kteří se baví svojí prací. Naším cílem je tvoje maximální spokojenost a nadšení z jízdy na motorce. Nauč se u nás jezdit či zlepšit své dovednosti na motorce v terénu i na silnici!</p>
Více informací
LEGO® Technic™ M 1000 RR
Building like no other
<p>Žene tě fascinace originálem. Vášeň, která tě ovládne. Oceníš každý detail, každý milimetr, každou technickou vychytávku. Ten pocit miluješ a prožíváš na silnici, na závodní dráze a nyní konečně také doma: v úzké spolupráci s designéry společnosti LEGO® Technic tak vznikl dosud největší model motocyklu LEGO® Technic a první model M LEGO® vůbec: LEGO® Technic M RR v měřítku 1 : 5. Zadání bylo jasné – maximální přesnost, aby se dříve nemožné stalo možným. Pokud díly neodpovídaly přísným požadavkům, byly navrženy znovu. Stejně jako u originálu. Protože právě o to jde: Born on the racetrack. Build at home. </p>
Více informací
M 1000 XR
M
<p>Nový člen řady M. Řady, která je zárukou maximálního XR výkonu a exkluzivity – to má řada M vepsáno ve své DNA. Nepředstíraná suverénní dominance. Jednou na motorku usednete, a nemusíte nic dokazovat. Jdete do čela: nemusíte, ale vždy můžete. Nejen na závodním okruhu, ale i na dlouhých tratích. Jako typická XR je předurčena ke zdolávání mnoha kilometrů. Jste připraveni na nejsilnější a nejlehčí motorku ve svém segmentu?</p> <p>Na podzim 2023 se dozvíte vše o sériovém modelu M XR. A už dnes vše o aktuálním prototypu.</p>
Více informací
Tréninková zkušenost
Nezapomenutelné zážitky na dvou kolech
<p>Hledáš nezapomenutelný zážitek z motocyklu? „Oficiální partneři společnosti BMW Motorrad“ nabízejí vyjížďky a nezávazné zkušební jízdy na nejlepších motocyklových trasách na světě spolu s vybranými partnery. Nebo chceš získat větší jistotu na svém motocyklu - v terénu, na silnici nebo na závodní dráze? Ať už jsi začátečník nebo profesionál, naši tréninkové partneři nabízejí správné školení a správný stroj pro každou úroveň. Postaráme se o vše, aby ses mohl soustředit na trénink, měl radost z jízdy a spoustu nezapomenutelných zážitků.</p>
Více informací
Vytvořeno spojením síly a elegance
Motocykl BMW R 18 The Wal od Šinji Kimury
<p>Nádrže a trička, přilby a nářadí, kaligrafie a fotografie: Dílna Šinji Kimury, jednoho z nejžádanějších a také nejzajímavějších kustomizérů na světě, je plná suvenýrů a úžasných pokladů všeho druhu, nebo lépe řečeno nádherně uspořádaného chaosu. Ročně opustí jeho posvátné haly maximálně dva nebo tři motocykly. Při svých přestavbách se přitom soustředí vždy jen na jednu motorku, aby se do projektu mohl zcela ponořit. Rozhodující roli přitom hrají plynulost a harmonie a také japonská estetika wabi sabi. Patina a prožitý charakter většiny starých motocyklů jsou pro něj stejně důležité jako charakteristické rysy budoucího řidiče. Protože až s ním je celé dílo dokonalé. O to zajímavější tedy je, že Šinjovi tentokrát stojí v dílně zcela nový motocykl R 18 a řidičem není nikdo jiný než on sám.</p>
Více informací
Přesně podle tebe!
V BMW R 18 je spousta vášně.
<p>Čtyři výrazné prvky z něj dělají ikonu: motor boxer, dvojitý smyčkový rám, nádrž ve tvaru slzy a otevřená hnací hřídel. Stejná vášeň se odráží ale i v individuálních úpravách. Jaká bude ta tvoje?...</p> <p>Ukaž nám svou motorku a my ti řekneme, kdo jsi: jízda na motorce je víc než životní styl nebo koníček, je to součást tvojí osobnosti. Naše modely R 18 jsou přímo zrozené pro individualizaci. Čekají na vůni dílny, na tvoje vlastní nápady, na kus tebe! Probuď k životu tvou představu o dokonalém motocyklu.</p>
Více informací
F 850 GS - 2019
Adventure
<p>Zažijte výzvu. Pokračujte tam, kde se ostatní otáčejí. Proměňte překážky v příležitosti. To je <strong>#SpiritOfGS</strong>. Motocykl BMW F 850 GS je perfektně vyladěn pro jízdy v terénu, což je patrné i na 21palcové přední pneumatice. Záleží na zvědavosti, která tě pohání – bez ohledu na to, jak daleko nebo kam chceš jet. Díky rozšířené standardní výbavě a rozmanité nabídce zvláštní výbavy a příslušenství můžeš s F 850 GS snadno zjistit, co se skrývá za horizontem.</p>
Více informacíKonfigurovat
Unikátní česká přestavba BMW 1.8 CSL Art Bike
BMW Motorrad Česká republika představuje již druhou unikátní přestavbu motocyklu BMW R 18, jejíž inspirací byl legendární vůz ze série Art Car BMW 3.0 CSL.
<p><strong>Praha.</strong> Tradice a budoucnost BMW Motorrad propojená v jednom dokonale tvarovaném „custombiku“ – to je nejnovější česká přestavba BMW R 18 s dvouválcovým motorem Big Boxer o objemu 1802 cm<sup>3</sup>. BMW R 18 již od svého uvedení na trh jasně dokazuje, že je motocyklem navrženým jako technicky vyspělý stroj odkazující na tradice, ale díky specifickému přístupu je postaven tak, aby mohl sloužit i pro další úpravy, individualizace a přestavby. Díky tomu vznikly přestavby jako R 18 Dragster, Blechmann R 18 či R 18 Spirit of Passion nebo česká přestavba BMW R 18 Henne Tribute. Vlastní styl si našla již druhá přestavba české společnosti Funk Soul Motor Works Brno, která vznikla ve spolupráci s BMW Motorrad Česká republika a dostala název BMW 1.8 CSL Art Bike.</p>
Více informací
Ledvinový pás Basic
Riders gear
<p>Základní ledvinový pás nabízí začátečníkům působivou ochranu před ochlazením bederního svalstva společně s účinnou podpěrnou funkcí. Ergonomický tvar a prodyšná oblast zad a ledvin zajišťují výtečný komfort nošení. Kontinuálně nastavitelná šířka zaručuje perfektní usazení.</p>
Více informací
„The Future Shack“ značky BMW Motorrad
Vize budoucnosti se rodí zde
<p>Všechno začíná tady. Projekt „The Future Shack“ zahajují tři protagonisté, kteří společně s vývojáři BMW Motorrad mluví o nových nápadech a technologiích pro mobilitu budoucnosti. V 1. díle ožívá „Home of our Visions“. Nech se inspirovat a ponoř se do našeho kreativního prostoru.</p>
Více informací
F 850 GS Adventure - 2019
Adventure
<p>Jako stvořený pro dlouhé cesty a náročný terén: F 850 GS Adventure je všude jako doma – a je to na něm vidět. S rozšířenou standardní výbavou, ke které patří TFT displej a BMW Motorrad Connected, USB nabíjecí zdířka, ABS Pro a DTC je cestovní terénní motocykl ještě lépe připraven na dlouhé trasy kolem světa. Zažij <strong>#spiritofGS</strong> s průvodcem, který nechá volný průvod Tvé zvědavosti – ať už cesta vede kamkoli.</p>
Více informacíKonfigurovat
F 750 GS - 2019
Adventure
<p>Aspoň na chvilku opustit všední každodennost. Rozšířit si obzory. S motocyklem BMW F 750 GS. Tento adventure bike zvládne všechny cesty, ať už se vydáš na jakýkoli povrch. Rozšířená sériová výbava se systémy ABS Pro, Dynamic Traction Control (DTC), LED blinkry a volitelné jízdní režimy Pro ti splní všechna přání. A díky nové „extra nízké“ výšce sedla v rámci zvláštní výbavy je vstup do nového dobrodružství jednoduchý jako nikdy dřív. Tak osedlej svou F 750 GS a zažij <strong>#SpiritofGS</strong>. </p>
Více informacíKonfigurovat
BMW R nineT Gaston Rahier Tribute
Unikátní česká přestavba motocyklu BMW R nineT Scrambler podle dakarského speciálu z 80. let
<p>BMW R nineT Scrambler je speciální motocykl s dvouválcovým vzduchem chlazeným motorem boxer o objemu 1170 cm³ a jedinečným designem odkazujícím na bohatou historii a tradice BMW Motorrad. Jeho základ má nejlepší předpoklady k individualizaci a přestavbám. Díky tomu vznikla unikátní úprava od české firmy FSB Motor Works Brno, vytvořená ve spolupráci s BMW Motorrad Česká republika a nazvaná BMW R nineT Gaston Rahier Tribute, a to v podání Jana Urbana a Ondřeje Hrůzy. Celá přestavba trvala 4 měsíce.</p>
Více informací
Ride on & on & on.
New! Three years warranty for you and your new bike for all 2019 models.
<p>BMW Motorrad stands for passion, dynamism, design, technology, innovation and, above all, quality. Based on this conviction, BMW Motorrad is the first premium manufacturer to extend the statutory 24-month warranty for your new bike by one more year. Enjoy peace of mind for 36 months and free repairs if anything goes wrong during this period. For you that means three years' worth of benefits. So what are you waiting for? </p>
Více informací
Elektrická
CE 02
Urban Mobility
<p>Čas vyrazit na cestu! Nový den čeká, jakou mu dáš tvář. Dnes je vše jiné. Nevstáváš jen proto, aby sis šel za svými záležitostmi. Vstáváš, abys rozjel něco velkého. Co pro to musíš udělat? Usednout na nový dopravní prostředek, který tě katapultuje do nové reality. Během několika sekund. Čistě elektricky. Úzkými uličkami i městskými okruhy. Svým městem, které tak miluješ. Teď to cítíš: jsi <strong>#PluggedToLife</strong>, zatímco na svém CE 02 měníš mobilitu – ne – měníš svět. A vypadáš při tom proklatě dobře.</p>
Více informacíKonfigurovat
„The Future Shack“ značky BMW Motorrad
Tvoje budoucnost městské mobility
<p>Nikdy jsme nebyli tak digitální a tak propojení. A tak mobilní. Můžeme a chceme být všude. Být v pohybu znamená dorazit do cíle. Dnes. Ale jak bude zítra? Jak zapojíme hladce mobilitu do našeho městského života? Jak sladíme požadavky na životní prostředí s naším životním stylem? Jak získáme maximum z přítomnosti a zároveň budeme myslet na budoucnost, na které nám bude záležet? Na tyto otázky hledáme odpovědi v projektu „The Future Shack“. Zde vyvíjíme nové designové koncepty pro metropole budoucnosti. Nechejte se inspirovat.</p>
Více informací
Neomezené možnosti #Soulfuel
Nové modely Heritage
<p>Zažij na cestách vášeň dob minulých spojenou s dnešní technologií a ukaž, kdo jsi. To znamená #Soulfuel. Naše nové modely Heritage jsou výsledkem dlouhé historie, ve které neustále nalézáme sami sebe. To, co začalo v roce 1923 legendárním BMW R 32 a jeho motorem typu boxer, nyní pokračuje technicky revidovanou R nineT a cestovní verzí R 18 - Classic.</p>
Více informací
Náš svět sporťáků
Po ideální linii
Sport pro nás znamená vysoký výkon a výzvu. Náš cíl: Maximální výkon při optimální kontrole a bezpečnosti na silnici a závodním okruhu. Toto nekompromisní zadání dovršuje dynamický design.
Prohlédnout si nyní
DNA ŘADY M
Jedinečná genetika
Jsou s námi neodmyslitelně spojeny: adrenalin, dynamika, vášeň a touha pořád se zlepšovat. Už téměř 100 let slaví piloti BMW Motorrad úspěchy a rekordy v motoristickém sportu po celém světě. Od roku 1929 k tomu přibyla vítězství v automobilovém odvětví. V roce 1972 konečně začíná úspěšná historie M – založením společnost BMW Motorsport GmbH, dnešní BMW M GmbH. Její krédo: M Power, maximální výkon a vynikající celkový koncept vozidla pro závodní okruh i na silnici. Všechna vozidla BMW M v sobě nesou nespočet úspěchů v závodech a mnohaleté know-how techniků BMW M. Nové BMW M3 a M4 byly do značné míry vyvinuty na okruhu Nürburgring a dalších závodních okruzích. A na závodním okruhu má původ i M RR. Tato vozidla jsou důsledně orientována na motoristický sport a nárokují si v tomto ohledu vedení.
Více informací
ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ BMW MOTORRAD
Individualita, komfort, výkon – pro tebe a tvůj stroj.
Zvýšit lze i vášeň: pro větší individualitu, větší komfort, větší bezpečnost a více sportovního ducha. Právě k tomu je určeno originální příslušenství BMW Motorrad. To správné příslušenství pro tebe máme vždycky – ať už jde o tvůj všední den, tvoje dobrodružství nebo vyšší výkon.
Více informací
BOTY PRO RACE GTX
Riders gear
Větru a vodě odolné boty Pro Race GORE-TEX mají moderní vzhled a několik bezpečnostních prvků. Odnímatelné podložky na špičce boty. Velký 3D chránič paty a chránič holeně chrání před zraněním a zajišťují dlouhou životnost. Vzhled doplňuje velký nápis BMW Motorrad.
Více informací
Přehled výšky sedel
<p>S individuálně přizpůsobitelným řešením pro téměř každý model, BMW Motorrad podporuje symbiózu mezi jezdcem a jeho strojem. Nabízí se ti řada možností pro změnu polohy i výšky sedla. Tím pádem u nás rozhodně najdeš motorku, která ti skvěle sedne. Níže najdeš přehled výšky sedla jednotlivých modelů.</p>
Více informací
F 900 XR
Sport
<p>XR představuje nekompromisní spojení sportovního ducha a jízdy na dlouhé vzdálenosti. Adrenalin den za dnem, zatáčku za zatáčkou. Na nové F 900 XR si každou zatáčku pořádně vychutnáš – kilometr po kilometru. Sám vzrušující design již naznačuje potenciál stroje. Ve vzpřímeném pohodovém sedu budeš chráněn před větrem i nečasem: Je jasné, že to budeš jen ty, kdo určí, kdy tahle jízda skončí!</p> <p>Díky rozsáhlé výbavě budeš připraven jak na sportovní výkony, tak na jízdu ve městě. F 900 XR je motorka, která se hodí k tobě i k tvému sportovnímu duchu. </p> <p><strong>#NeverStopChallenging</strong></p> <p> </p> <p> </p> <p> </p>
Více informacíKonfigurovat
HP karbonový přední blatník
HP díly
Lepší vzhled a zároveň nižší hmotnost.
Vyhledat prodejce
S 1000 XR
Sport
<p>Neznáš ústupky, vyžaduješ vždycky všechno. Od sebe, ale i od svého stroje. Neustálý boj o ideální linii: každá zatáčka o pár stupňů hlouběji, o pár milimetrů těsněji. Kilometr za kilometrem. Nový S 1000 XR představuje motocykl, který také nezná kompromisy. Je spojením sportovního charakteru a výdrže na dlouhé tratě v ideální formě. Jeho sportovní agresivita pochází z RR. Díky vynikající ergonomii a vzpřímené, pohodlné poloze při sezení se zas můžeš dlouhé dny utkávat s každou zatáčkou i rovinkou. Závodní jízda, která skončí, až budeš ty chtít. A tak to má být. To si představujeme pod pojmem XR. A co ty? <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
Nové stránky Motorrad Motorsport
Nový web pro fanoušky závodění
Závodní pauzu jsme využili naplno a vytvořili jsme nový web věnovaný Motorrad motorsportu. Stránka je plná závodních příběhů, včetně zákulisních, naleznete zde i download sekci a Fan zónu s e-shopem pro závodní nadšence.
Více informací
S 1000 RR
Sport
<p>Model RR je nyní ještě koncentrovanější, ještě více zaměřený na čistý výkon. Pro všechny, kdo chtějí stále více. Od sebe. Od každého závodního kola. A od svého RR. Zcela v duchu <strong>#NeverStopChallenging</strong>. Protože právě tam, kde se RR pohybuje odjakživa, je práce leadera opravdu precizní. Proto jsme model RR na rozhodujících místech vylepšili a posunuli dále: od nového snímače úhlu rejdu s funkcí Brake Slide Assist a Slide Control a integrace M komponent přes vylepšení v elektronice až po rozhodující úpravy pro přestavbu motocyklu na závodní dráhu. A to vše s jasným cílem – získat novou pole position.</p>
Více informacíKonfigurovat
M se setkává s BMW Motorrad
Vášeň, dynamika a adrenalin
Nejvyšší standardy – vyvinuté v motoristickém sportu, vyzkoušené na závodní dráze a osvědčené při závodění: To jsou naše modely M. Stroje s nekompromisním designem a technologií pro absolutní výkon. Vyrobena pro maximální potěšení z jízdy až po profesionální využití v závodním sportu.
Více informací
M 1000 XR
M
<p>Nový člen řady M. Řady, která je zárukou maximálního XR výkonu a exkluzivity – to má řada M vepsáno ve své DNA. Nepředstíraná suverénní dominance. Jednou na motorku usednete, a nemusíte nic dokazovat. Jdete do čela: nemusíte, ale vždy můžete. Nejen na závodním okruhu, ale i na dlouhých tratích. Jako typická XR je předurčena ke zdolávání mnoha kilometrů. Jste připraveni na nejsilnější a nejlehčí motorku ve svém segmentu?</p> <p>Na podzim 2023 se dozvíte vše o sériovém modelu M XR. A už dnes vše o aktuálním prototypu.</p>
Více informací
M 1000 R
M
<p>Jeďte na doraz: M 1000 R. Zkráceně M R. Superbike se setkává s Dynamic roadsterem. Její geny: ze závodnické dílny M a závodní tratě. Dech beroucích 210 koňských sil se špičkovou rychlostí 280 km/h pod vaší kontrolou – na silnici nebo na závodní trati. Promine vám hodně, ale nikdy ne klid. Maximální výkon: nutnost. Váš úkol: Překonejte sami sebe – ovládněte ulici. M barvy to signalizují nepřehlédnutelně. K nepřeslechnutí: zvuk čtyřválce M R. Slyšíte její volání? Nastartujte motor! <strong>#NeverStopChallenging</strong></p>
Více informacíKonfigurovat
Power, High Performance, M Performance
Víte, že umíte víc. My také.
BMW M je synonymem pro touhu po výkonu a vášeň, pro závodní techniku, pro dokonalost a maximální výkon. A to velmi úspěšně již více než 50 let. Design, ergonomie, materiál, kvalita zpracování: Zde se jedná o gramy a milimetry – pro větší výkon na silnici a trati.
Více informací
LEGO® Technic™ M 1000 RR
Building like no other
<p>Žene tě fascinace originálem. Vášeň, která tě ovládne. Oceníš každý detail, každý milimetr, každou technickou vychytávku. Ten pocit miluješ a prožíváš na silnici, na závodní dráze a nyní konečně také doma: v úzké spolupráci s designéry společnosti LEGO® Technic tak vznikl dosud největší model motocyklu LEGO® Technic a první model M LEGO® vůbec: LEGO® Technic M RR v měřítku 1 : 5. Zadání bylo jasné – maximální přesnost, aby se dříve nemožné stalo možným. Pokud díly neodpovídaly přísným požadavkům, byly navrženy znovu. Stejně jako u originálu. Protože právě o to jde: Born on the racetrack. Build at home. </p>
Více informací
Náš svět tourerů
Vždy na cestách
Máme rádi rozlehlou krajinu. To, zda necháme dojmy naprosto v pohodě plynout kolem nás, nebo prostě dynamicky prosvištíme, je zcela na nás. Proto jsme vyvinuli naše tourery. Vybavené vysokým komfortem a atraktivním designem a také dokonalými komunikačními a navigačními možnostmi. Díky tomu zůstáváme v kontaktu – i s přáteli, které potkáváme na cestách.
Prohlédnout si nyní
BMW Motorrad News Gallery
Aktuální informace ze světa BMW Motorrad
Ukoj svou zvědavost a objev nejnovější motorky a trendy značky BMW Motorrad. Make life a ride a zažij spoustu zábavy v naší News Gallery.
Více informací
Speciální edice
K 1600 Grand America - Option 719 Midnight
Tour
<p>Preferuješ radši exkluzivní cestování, nebo dokonce ještě víc než exkluzivní? Tvoje rozhodnutí. Naše odpověď: Poprvé v sériové výrobě motocyklů používáme komplexní metodu vodního transferového tisku a díky tomuto lakování je každý motocykl unikátem. Option 719 Midnight odráží celou galaxii. Ta představuje nekonečné množství míst, která je třeba objevit. Každá z jejích hvězd je jedinečná, a přitom tvoří část velkého celku.</p>
Více informacíKonfigurovat
BLACK COLLECTION
Stejně všestranné jako ty
Praktické, flexibilní, moderní: víc než kdy dřív jde u tašek z naší Black Collection o tvé potřeby – na motorce i mimo ni. Poprvé je tak možné upevnit tašky pomocí speciálních držáků na různých modelech. To znamená, že stejnou tašku skvěle využiješ u spousty modelů motocyklů BMW. Praktické to je zejména v případě, že cestuješ na různých motorkách BMW nebo samozřejmě při přechodu na jiný model. Nový motocykl – osvědčená taška. V budoucnosti neexistuje nic jednoduššího.
Více informací
Funkční termokalhoty
Riders Gear
Kalhoty Function Thermo udržují během podzimních vyjížděk vaše nohy a ledviny v příjemném teple. Dvojitý široký elastický pas s nápisem BMW Motorrad zajišťuje pohodlné nošení bez tlakových bodů.
Více informací
PŘILBA SYSTEM 7 CARBON EVO
RIDERS GEAR
Skládací přilba System 7 Carbon Evo poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost. Karbonová skořepina přilby je extrémně odlehčená a nabízí špičkovou ochranu při srážce. Systém vícesměrné ochrany proti nárazu (MIPS = Multi-directional Impact Protection system) omezuje rotační pohyb hlavy v případě nárazu, čímž snižuje riziko poranění mozku.
Více informací
Speciální edice
K 1600 B - Option 719 Midnight
Tour
<p>Jsi spíše individuální, nebo raději skutečně jedinečný? Tvoje rozhodnutí. Naše odpověď: Poprvé v sériové výrobě motocyklů používáme komplexní metodu vodního transferového tisku a díky tomuto lakování je každý motocykl unikátem. Option 719 Midnight odráží celou galaxii. Ta představuje nekonečné množství míst, která je třeba objevit. Každá z jejích hvězd je jedinečná, a přitom tvoří část velkého celku.</p>
Více informacíKonfigurovat
R 1250 RT
Tour
<p>R 1250 RT je perfektním společníkem na cestách: Jeho legendární motor boxer BMW ShiftCam táhne stejně silně jak na okreskách, tak v klikatých horských průsmycích. Díky nové přední části působí dynamičtěji a štíhleji. Vynikající komfort ti na cestách zajistí prvky, jako je extra velký 10,25“ displej TFT nebo adaptivní tempomat (ACC). A na konci dne pochopíš, že neexistuje nic lepšího, než společné zážitky a dokonalý společník. Prostě naprosto ve stylu <strong>#RideAndShare</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
BMW Motorrad Connected Ride Com U1
Společně na cestách a s nejlepším spojením
Co může být hezčího, než dělit se o dojmy z jízdy se svým spolujezdcem nebo dokonce s celou skupinou? Konverzace, poslech hudby nebo snadná navigace do dalšího cíle – vše je zcela jednoduché. Umožňuje to komunikační systém ConnectedRide Com U1 nezávislý na přilbě. Je jednoduchý, intuitivní a samozřejmý: Taková by měla být i komunikace.
Více informací
Elegantní silák
BMW Motorrad představuje koncepci 101 cestovního motocyklu
<p>Inspirován nekončící silnicí, pocitem svobody a naprosté nezávislosti přišel návrhářský tým BMW Motorrad se zcela novým přístupem k motocyklům s koncepcí 101: elegantní, exkluzivní, extrovertní a čistá cestovní síla. </p>
Více informací
Náš svět roadsterů
Ničím nezkalený požitek z jízdy
Roadster je u nás synonymem ryzího potěšení z jízdy. Motorky jsou proto koncipované pro plnou dynamiku a poháněné benzínem a endorfinem. Ryzí je také jejich vzhled – obnažený, poctivý.
Prohlédnout si nyní
ZAČNI SI S BAVORÁKEM
BMW mašinu si můžeš dovolit i ty!
Dopřej si to nejlepší! Zrychlí ti tep dynamický Roadster F 900 R nebo dravý cesťák F 900 XR?
Více informací
S 1000 R
Roadster
<p><span lang="EN">Ve vzduchu je benzín. Motor běží na plné otáčky. Začíná působit ryzí síla. Showtime pro BMW S 1000 R. Zvenku dynamický roadster, uvnitř DNA superbiku. Podvozek a motor v sobě totiž mají geny RR. Ultra agilní, ultra precizní. 165 PS od 196 kilogramů. Ještě sofistikovanější, ještě útočnější. Poprvé s volitelným M paketem a také M barvami a M kovanými koly. Připraven na vrcholnou výzvu. <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</span><span lang="DE"></span></p>
Více informacíKonfigurovat
Garantujeme tovární záruku 3 roky
Na všechny modely
Od 1. 8. 2018 na nové motocykly, s možností prodloužení až na 5 let. Bez omezení nájezdu kilometrů.
Více informací
F 900 R
Roadster
<p>Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, abys rozpoutal hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok.</p> <p>Nastup, nastartuj, <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
R 1250 R
Roadster
<p>Nefalšovaný požitek z jízdy s klasickým boxerskou úderností: BMW R 1250 R. Stejně jedinečné jako jeho pohon s pomocí technologie BMW ShiftCam je také jeho univerzálnost: Sportovně dynamický, puristicky klasický nebo nenuceně uvolněný – zážitek z jízdy s tímto roadsterem je vždy nesrovnatelný. Jeho motor a maximální točivý moment 143 Nm jsou toho jasným důkazem – kdykoli to budete potřebovat. A díky jeho ovladatelnosti za sebou necháte hravě každý kilometr – ať již pojedete jakkoli. Zcela v duchu <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
Bunda XRide
Riders Gear
Bunda XRide vyrobená z elastického vnější vrstvy polyamidu kombinuje maximálně komfortní nošení s komplexní ochranou díky robustní kůži odolávající pádům a chráničům NP3 a NP2. Vysoký podíl strečového materiálu a ergonomické záhyby zaručují vysoký stupeň volnosti pohybu. Přiložená bunda poskytuje ochranu před větrem a deštěm.
Více informací
PŘILBA SYSTEM 7 CARBON EVO
RIDERS GEAR
Skládací přilba System 7 Carbon Evo poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost. Karbonová skořepina přilby je extrémně odlehčená a nabízí špičkovou ochranu při srážce. Systém vícesměrné ochrany proti nárazu (MIPS = Multi-directional Impact Protection system) omezuje rotační pohyb hlavy v případě nárazu, čímž snižuje riziko poranění mozku.
Více informací
G 310 R
Roadster
<p>Probouzej se s úsměvem na rtech. Protože každý den ti nabízí možnost vyzkoušet něco nového – s motocyklem BMW G 310 R. Kompletní balíček obsahuje všechno, co k tomu potřebuješ. A nyní navíc přichází s moderním světlem pro denní svícení. Díky optimalizovanému motoru s technologií Ride by Wire a antihoppingové spojce je jízda intuitivní a agilní, ať už míříš do práce, na schůzku nebo pryč z města. Zažij obratnost, jednoduché ovládání a sportovnost motocyklu G 310 R a každý den znovu překonávej sám sebe – typické <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
BLACK COLLECTION
Stejně všestranné jako ty
Praktické, flexibilní, moderní: víc než kdy dřív jde u tašek z naší Black Collection o tvé potřeby – na motorce i mimo ni. Poprvé je tak možné upevnit tašky pomocí speciálních držáků na různých modelech. To znamená, že stejnou tašku skvěle využiješ u spousty modelů motocyklů BMW. Praktické to je zejména v případě, že cestuješ na různých motorkách BMW nebo samozřejmě při přechodu na jiný model. Nový motocykl – osvědčená taška. V budoucnosti neexistuje nic jednoduššího.
Více informací
Přehled výšky sedel
<p>S individuálně přizpůsobitelným řešením pro téměř každý model, BMW Motorrad podporuje symbiózu mezi jezdcem a jeho strojem. Nabízí se ti řada možností pro změnu polohy i výšky sedla. Tím pádem u nás rozhodně najdeš motorku, která ti skvěle sedne. Níže najdeš přehled výšky sedla jednotlivých modelů.</p>
Více informací
Setkání s přáteli
BMW Motorrad Days 2019
<p>Po tři dny se v Garmisch-Partenkirchenu všechno opět točí kolem společné vášně: kolem motorek na BMW Motorrad Days. Skvělý program, jehož součástí je živá hudba, akční show a také nejnovější motorky a spousta světových novinek, přitáhnou ve dnech 5.–7. července zhruba 40 000 návštěvníků do města ležícího pod Zugspitze. Rozmanitý program této akce – několikadenního vrcholného setkání přátel, rodin a motorkářské komunity – si užijí nejen fanoušci motorek BMW, ale také motocyklisté všech značek.</p>
Více informací
NAVIGATOR VI
Vždy aktuální informace
Přístroj Navigátor VI je mnohem více než jen pouhou navigací – s tímto přístrojem zažiješ magické vyjížďky na motocyklu. Velký pětipalcový dotykový displej je zárukou nekonečného potěšení z jízdy.
Více informací
Ledvinový pás Basic
Riders Gear
<p>Základní ledvinový pás nabízí začátečníkům působivou ochranu před ochlazením bederního svalstva společně s účinnou podpěrnou funkcí. Ergonomický tvar a prodyšná oblast zad a ledvin zajišťují výtečný komfort nošení. Kontinuálně nastavitelná šířka zaručuje perfektní usazení.</p>
Více informací
F 900 R
Roadster
<p>Puristický a výkonný design modelu F 900 R přímo touží po výzvách. S tímto dynamickým Roadsterem máš úspěšně nakročeno k tomu, abys rozpoutal hlavní akci dne. F 900 R reaguje přesně a přímo. Sílu v zatáčce tedy využíváš intuitivně správně: Jako by se tvoje myšlenky přímo měnily v potěšení z jízdy. Díky tomu ti F 900 R nabízí výbornou světelnou technologii, konektivitu a bezpečnost – a tím si před ostatními udržuješ výrazný náskok.</p> <p>Nastup, nastartuj, <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
R 1250 R
Roadster
<p>Nefalšovaný požitek z jízdy s klasickým boxerskou úderností: BMW R 1250 R. Stejně jedinečné jako jeho pohon s pomocí technologie BMW ShiftCam je také jeho univerzálnost: Sportovně dynamický, puristicky klasický nebo nenuceně uvolněný – zážitek z jízdy s tímto roadsterem je vždy nesrovnatelný. Jeho motor a maximální točivý moment 143 Nm jsou toho jasným důkazem – kdykoli to budete potřebovat. A díky jeho ovladatelnosti za sebou necháte hravě každý kilometr – ať již pojedete jakkoli. Zcela v duchu <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
RENT A RIDE: PŮJČOVNA MOTOCYKLŮ BMW
Jezdi doma nebo v zahraničí
Nyní si můžeš pronajmout motocykl BMW u více než 200 našich partnerů po celém světě.
Více informací
G 310 R
Roadster
<p>Probouzej se s úsměvem na rtech. Protože každý den ti nabízí možnost vyzkoušet něco nového – s motocyklem BMW G 310 R. Kompletní balíček obsahuje všechno, co k tomu potřebuješ. A nyní navíc přichází s moderním světlem pro denní svícení. Díky optimalizovanému motoru s technologií Ride by Wire a antihoppingové spojce je jízda intuitivní a agilní, ať už míříš do práce, na schůzku nebo pryč z města. Zažij obratnost, jednoduché ovládání a sportovnost motocyklu G 310 R a každý den znovu překonávej sám sebe – typické <strong>#NeverStopChallenging</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
BUNDA GS KARAKUM GTX
Riders Gear
Maximálně sportovní, připravená na jakýkoli výlet včetně offroadu: třídílná bunda GS Karakum GTX splňuje ty nejvyšší požadavky. Díky svým třem vrstvám a materiálu GORE-TEX®-Outsert je vhodná pro jakékoli použití - od vyšších teplot až po chladné podnebí. Bundu Outsert můžete použít také jako venkovní bundu.
Více informací
Náš svět Heritage
Moderní klasika
Heritage, to znamená nezaměnitelný vzhled vycházející z ikonického designu našich starších strojů a přenáší jej do současnosti. To platí i pro motory typu boxer, které zajišťují jedinečný pocit z jízdy, a moderní technologie, které dovolují soustředit se na to podstatné: ryzí požitek z jízdy.
Prohlédnout si nyní
Rodina Rnine T
Rodina Rnine T a R 18. Která je ta pravá pro tebe?
Zažij na cestách vášeň dob minulých spojenou s dnešní technologií a ukaž, kdo jsi. To znamená #Soulfuel. Naše nové modely Heritage jsou výsledkem dlouhé historie, ve které neustále nalézáme sami sebe. To, co začalo v roce 1923 legendárním BMW R 32 a jeho motorem typu boxer, nyní pokračuje technicky revidovanou R nineT a cestovní verzí R 18 - Classic.
Více informací
Koncept R 18 se vydává na svou pouť
Společnost BMW Motorrad představuje custom concept na Villa d’Este
<p>Jedná se o světovou premiéru, kterou scéna upravených motorek toužebně očekávala – custom concept značky BMW Motorrad s novým prototypem motoru flat-twin – motorka s boxerem dosud největší vyrobené kapacity. Tato ryzí, očesaná a oholená motorka pokřtěná jako „Concept R 18“ je pouhou předzvěstí toho, co chystáme v segmentu cruiser.</p>
Více informací
BMW R nineT Dakar limited edition
<p>BMW R nineT Dakar limited edition 2019 (limitovaná edice 10ks), je projekt, který byl oficiálně představen na Motosalonu 2019.</p>
Více informací
Limitovaná edice
R nineT 100 Years
Heritage
<p>Před 100 lety se začal psát s modelem R 32 unikátní úspěšný příběh. Dnes oslavujeme naši dynamickou historii novou ikonou: BMW R nineT 100 Years.</p> <p>Jedná se o skutečně oblíbený model v limitované edici 1 923 kusů, který přináší nádech nostalgie. Osázen spoustou exkluzivních frézovaných dílů Option 719 a samozřejmě nezaměnitelným motorem typu boxer představuje tento model <strong>#SoulFuel</strong> ve své nejexkluzivnější podobě. Velmi specifickým prvkem této edice je metalické lakování Blackstorm na chromované nádrži. Tato tradiční technologie „Paint-on-Chrome“ vzdává hold R 75/5 z roku 1969.</p>
Více informacíKonfigurovat
Mistrovský kousek z titanu
Dílna Revival Cycles s motorkou „Birdcage“ uvádí na scénu velký boxerový motor
<p>Alan Stulberg je fanda boxerových motorů. Pro prototyp dvouválcového boxeru vytváří se svým týmem jedinečnou Custom motorku – a svou tvůrčí svobodu si náramně užívá. Tento unikátní motocykl inspirovaný motorkami BMW z 30. let a závodními vozy ze začátku 60. let dvacátého století se poprvé dostává do popředí zájmu na Handbuilt Motorcycle Show v texaském městě Austin: The Revival Birdcage!</p>
Více informací
R 12 nineT
Heritage
<p>Model R nineT? Hned při nastoupení cítíš: něco je jinak. Připraven vyrazit na silnici – více než kdy jindy. Připraven pro individuální úpravy? No jasně. Motor boxer zní jako vždycky: husí kůže naskakuje od první sekundy. Retro charakter je výraznější na bocích. K tomu ikonické výrazné designové prvky – na tomto Retro Roadsteru je vše perfektní. We proudly present: R 12 nineT.</p> <p>Jsi zvědavý? Na podzim 2023 se o modelu R 12 nineT dozvíš vše.</p>
Více informací
Novinka
R 18 Transcontinental
Heritage
<p>S motocyklem R 18 Transcontinental jsou tvoje cesty exkluzivní a luxusní. Coby příslušník řady R 18 je představitelem tradice BMW Motorrad, a přesto je naprosto současný: jeho nezaměnitelná přední část s vysokým čelním štítem a mohutný motor Big Boxer jsou příslibem komfortu a síly na každém kilometru. Automatická kompenzace zatížení přesně přizpůsobí podvozek danému zatížení stroje. A díky přípravě na individuální úpravy můžeš u svého motocyklu R 18 Transcontinental nadefinovat přesně to, co najdeš při každé své jízdě: sám sebe. Klasický <strong>#Soulfuel</strong>.</p>
Více informacíKonfigurovat
Ledvinový pás PureBoxer
Riders Gear
Ledvinový pás PureBoxer má klasický design a je vyroben z kůže. Šířka se upravuje dvěma stylovými kovovými sponami. Například malá přední kapsa s patentním knoflíkem nabízí prostor pro mince. Pět různých délek zaručuje perfektní přizpůsobení.
Více informací
Departed
Velkolepý motocykl od Custom Works ZON
<p>Tým ZON Custom Works z Japonska získal řadu ocenění za jejich zakázkové motorky. S modelem „Departed“ Yuichi Yoshizawa a Yoshikazu Ueda opět vyvolali rozruch – a okamžitě získali další ocenění. Srdcem tohoto stroje je prototyp zcela nového dvouválcového motoru s protilehlými válci.</p>
Více informací
Přesně podle tebe!
V BMW R 18 je spousta vášně.
<p>Čtyři výrazné prvky z něj dělají ikonu: motor boxer, dvojitý smyčkový rám, nádrž ve tvaru slzy a otevřená hnací hřídel. Stejná vášeň se odráží ale i v individuálních úpravách. Jaká bude ta tvoje?...</p> <p>Ukaž nám svou motorku a my ti řekneme, kdo jsi: jízda na motorce je víc než životní styl nebo koníček, je to součást tvojí osobnosti. Naše modely R 18 jsou přímo zrozené pro individualizaci. Čekají na vůni dílny, na tvoje vlastní nápady, na kus tebe! Probuď k životu tvou představu o dokonalém motocyklu.</p>
Více informací
Limitovaná edice
R 18 100 Years
Heritage
<p>Před 100 lety se začal psát s modelem R 32 unikátní úspěšný příběh. Dnes oslavujeme naši dynamickou historii novou ikonou: BMW R 18 100 Years. Jedná se o skutečně oblíbený model v limitované edici 1 923 kusů, který přináší nádech nostalgie.</p> <p>Tento ediční model přináší historické prvky v chromovaném provedení. Například nádrž ve tvaru kapky s bílými liniemi, která již v roce 1936 byla nezaměnitelným prvkem modelu R 5. A samozřejmě jedinečný motor typu boxer. <strong>#SoulFuel</strong> ve své nejexkluzivnější podobě.</p>
Více informacíKonfigurovat
BMW R nineT Gaston Rahier Tribute
Unikátní česká přestavba motocyklu BMW R nineT Scrambler podle dakarského speciálu z 80. let
<p>BMW R nineT Scrambler je speciální motocykl s dvouválcovým vzduchem chlazeným motorem boxer o objemu 1170 cm³ a jedinečným designem odkazujícím na bohatou historii a tradice BMW Motorrad. Jeho základ má nejlepší předpoklady k individualizaci a přestavbám. Díky tomu vznikla unikátní úprava od české firmy FSB Motor Works Brno, vytvořená ve spolupráci s BMW Motorrad Česká republika a nazvaná BMW R nineT Gaston Rahier Tribute, a to v podání Jana Urbana a Ondřeje Hrůzy. Celá přestavba trvala 4 měsíce.</p>
Více informací
Přehled výšky sedel
<p>S individuálně přizpůsobitelným řešením pro téměř každý model, BMW Motorrad podporuje symbiózu mezi jezdcem a jeho strojem. Nabízí se ti řada možností pro změnu polohy i výšky sedla. Tím pádem u nás rozhodně najdeš motorku, která ti skvěle sedne. Níže najdeš přehled výšky sedla jednotlivých modelů.</p>
Více informací
Vytvořeno spojením síly a elegance
Motocykl BMW R 18 The Wal od Šinji Kimury
<p>Nádrže a trička, přilby a nářadí, kaligrafie a fotografie: Dílna Šinji Kimury, jednoho z nejžádanějších a také nejzajímavějších kustomizérů na světě, je plná suvenýrů a úžasných pokladů všeho druhu, nebo lépe řečeno nádherně uspořádaného chaosu. Ročně opustí jeho posvátné haly maximálně dva nebo tři motocykly. Při svých přestavbách se přitom soustředí vždy jen na jednu motorku, aby se do projektu mohl zcela ponořit. Rozhodující roli přitom hrají plynulost a harmonie a také japonská estetika wabi sabi. Patina a prožitý charakter většiny starých motocyklů jsou pro něj stejně důležité jako charakteristické rysy budoucího řidiče. Protože až s ním je celé dílo dokonalé. O to zajímavější tedy je, že Šinjovi tentokrát stojí v dílně zcela nový motocykl R 18 a řidičem není nikdo jiný než on sám.</p>
Více informací
Novinka
R 18 Roctane
Heritage
<p>Motocykl R 18 Roctane je zosobněním ryzí ležérnosti. Vzhled: Bagger. Komfort: Tourer. Osobnost: Custom Factory Hot Rod. Pohání ho silný motor Big Boxer. Každá okresní silnice se s ním promění v Route 66. Jeho styl je originální: černý a matný – tak může vypadat radost. Alespoň pro všechny, kteří žijí <strong>#SoulFuel</strong>. Silueta Baggeru, sedlo Dragster a řídítka Mini Apehanger ukazují: průměrnost tu nečekej. Chceš víc rock’n rollu? Je připraven pro individuální úpravy. Tvoje výzva: vytvoř si ho pro sebe!</p>
Více informacíKonfigurovat
Vášeň se vším všudy
Motocykl R 18 Spirit of Passion z dílny Kingston Custom
<p>„To nebude jen ledajaký PR motocykl. Tenhle bude mít duši. Prostě Spirit.“ V pouhé jediné větě Dirk Oehlerking objasňuje, oč se jedná – o jeho přestavbu modelu R 18. Stroje z dílny Kingston Custom jsou vždycky takové velké divadlo. Mají názvy, jako White Phantom nebo Good Ghost. A nejen proto vzbuzují u některých lidí bázeň a nadšencům z nich naskakuje husí kůže. I Dirk při pouhém pomyšlení na své projekty pociťuje pokaždé ryzí vášeň. Při „megaprojektu“ R 18 však šlo ještě o něco víc: o odpovědnost, jakou ještě nikdy nezažil. </p>
Více informací
Přímočaře nekompromisní síla
R 18 Dragster v designu Rolanda Sandse
<p>Roland Sands je proslulý svým vyváženým designem ovlivněným soutěžním prostředím. Kombinuje styly a nezná v tom hranice. Při přestavbě R 18 se nechává inspirovat dobou, kterou jeho otec prožil v Drag Racingu: redukuje svalnatý cruiser tak, aby mu zůstalo jen to nejpodstatnější, a plně ho koncentruje na maximální rychlost na rovných tratích. Vzniká přímočarý Dragster s ikonickým motorem typu boxer – R 18 Dragster.</p>
Více informací
Koncept R 18 /2 má svůj debut na EICMA
Druhý koncept cruiseru BMW Motorrad odhalen
<p>Teprve před 6 měsíci představilo BMW Motorrad na světové premiéře v Itálii, Concorso d’Eleganza Villa d’Este, koncept motocyklu R 18.  Nyní byla v Miláně, na výstavě EICMA, úspěšně představena druhá designérská studie s úžasným motorem o zdvihovém objemu 1800 cm³.</p>
Více informací
Heritage. Čistá vášeň
Svět motoru Big Boxer
<p><span style="font-family: Arial , sans-serif;color: black;" lang="EN">Tady najdeš všechny žhavé novinky ze světa „velkých boxerů“. Od různých úprav pro individualizaci až k unikátnímu, připravovanému sériově vyráběnému motocyklu.</span></p> <p><span style="font-family: Arial , sans-serif;color: black;" lang="EN">Objevuj s námi tento fascinující svět.</span></p>
Více informací
BMW Custom Bike I. Ročník
Soutěž a vyhraj zajímavé ceny - POZOR prodlouženo do 30.6.2020
<p>Úvodní ročník soutěže, nebo chcete-li výzvy pro fanoušky více, či méně radikálních přestaveb. Máš rád nevšední stroje? Tak přesně o tom je řada BMW Heritage. Pokud ti však tyto unikátní stroje nestačí, tohle je akce pro tebe. Hledáme nejlepší úpravu (přestavbu) modelové řady BMW R nineT. Nejsi inženýr ani kutil, nebo ba naopak, je to tvoje parketa? Obojí je možné, fantazii se meze nekladou, a nás zajímají stavby všech druhů. Může to být extrém, může to být decentní, záleží na tobě. Máme jen pár pravidel, která se musí dodržet a pak už se stačí jen zúčastnit.</p>
Více informací
Náš svět dobrodružství
Poháněno touhou po dobrodružství a výzvami
Objev svět dalekých krajin s našimi Endury a cestovními Endury. Nebo si na asfaltu vychutnej každý kilometr a každou zatáčku. Bez ohledu na to, zda se jedná o GS nebo XR: Stavíme Adventure Bikes pro všechny výzvy a životní situace. Vždy s výrazným designem, pohodlnou ergonomií a dokonalou ovladatelností.
Prohlédnout si nyní
Rodina GS
Legenda již 40 let.
#SPIRITOFGS Legenda GS, to je neomezené dobrodružství na silnici i v terénu. Oslavuje svobodu, statečnost, chuť poznávat, bezstarostné cestování a chuť po objevování nových dobrodružství. Legenda GS nezná žádné hranice ani omezení. Teď už můžeš naplno objevovat a užít si jízdu na maximum.
Více informací
ZAČNI SI S BAVORÁKEM
BMW mašinu si můžeš dovolit i ty!
Dopřej si to nejlepší! Zrychlí ti tep dynamický Roadster F 900 R nebo dravý cesťák F 900 XR?
Více informací
F 850 GS Adventure - 2019
Adventure
<p>Jako stvořený pro dlouhé cesty a náročný terén: F 850 GS Adventure je všude jako doma – a je to na něm vidět. S rozšířenou standardní výbavou, ke které patří TFT displej a BMW Motorrad Connected, USB nabíjecí zdířka, ABS Pro a DTC je cestovní terénní motocykl ještě lépe připraven na dlouhé trasy kolem světa. Zažij <strong>#spiritofGS</strong> s průvodcem, který nechá volný průvod Tvé zvědavosti – ať už cesta vede kamkoli.</p>
Více informacíKonfigurovat
Přilba GS Carbon Evo Xcite
Riders Gear
Moderní bezpečnostní technologie se snoubí se sportovním terénním vzhledem: Přilba GS Carbon Evo jako první využívá systém vícesměrové ochrany před nárazem MIPS (Multi-directional Impact Protection System). Inovativní systém omezuje rotační pohyb hlavy v případě nárazu, čímž snižuje riziko poranění mozku.
Více informací
BLACK COLLECTION
Stejně všestranné jako ty
Praktické, flexibilní, moderní: víc než kdy dřív jde u tašek z naší Black Collection o tvé potřeby – na motorce i mimo ni. Poprvé je tak možné upevnit tašky pomocí speciálních držáků na různých modelech. To znamená, že stejnou tašku skvěle využiješ u spousty modelů motocyklů BMW. Praktické to je zejména v případě, že cestuješ na různých motorkách BMW nebo samozřejmě při přechodu na jiný model. Nový motocykl – osvědčená taška. V budoucnosti neexistuje nic jednoduššího.
Více informací
Mezinárodní GS Trophy 2022
Nepoznané krásy Albánie
Strmá pohoří, rozlehlá údolí, divoké řeky, hluboké lesy a okouzlující pobřeží: BMW Motorrad míří s mezinárodní GS Trophy na konci léta 2022 do Albánie.
Více informací
Přehled výšky sedel
S individuálně přizpůsobitelným řešením pro téměř každý model, BMW Motorrad podporuje symbiózu mezi jezdcem a jeho strojem.
Nabízí se ti řada možností pro změnu polohy i výšky sedla. Tím pádem u nás rozhodně najdeš motorku, která ti skvěle sedne. Níže najdeš přehled výšky sedla jednotlivých modelů.
Více informací
BMW GS Offroad dny 2020
Highlights
<p>První ročník BMW GS Offroad dnů se mimořádně vydařil. </p> <p>Jízda v terénu je čím dál tím oblíbenější, a skrze GS se jedná také o doménu naší značky. Rozhodli jsme se proto představit svá GS v jejich přirozeném prostředí - v terénu. </p> <p>Zkušenosti klientům předávali profesionálové z motoškoly Příjďte se projet na vybraných offroadových tratích po celé České republice.</p> <p>A vůbec nevadilo, že někdo nemá vlastní GS, nebo ji považoval za leštěnku, která terén ještě neviděla a nechtěl ji tam položit. V ceně 1 190 Kč bylo totiž i zapůjčení našich motorek<strong> BMW R 1250 GS, F 850 GS, F 750 GS</strong> nebo <strong>G 310 GS.</strong></p>
Více informací
F 750 GS - 2019
Adventure
<p>Aspoň na chvilku opustit všední každodennost. Rozšířit si obzory. S motocyklem BMW F 750 GS. Tento adventure bike zvládne všechny cesty, ať už se vydáš na jakýkoli povrch. Rozšířená sériová výbava se systémy ABS Pro, Dynamic Traction Control (DTC), LED blinkry a volitelné jízdní režimy Pro ti splní všechna přání. A díky nové „extra nízké“ výšce sedla v rámci zvláštní výbavy je vstup do nového dobrodružství jednoduchý jako nikdy dřív. Tak osedlej svou F 750 GS a zažij <strong>#SpiritofGS</strong>. </p>
Více informacíKonfigurovat
Přehled výšky sedel
<p>S individuálně přizpůsobitelným řešením pro téměř každý model, BMW Motorrad podporuje symbiózu mezi jezdcem a jeho strojem. Nabízí se ti řada možností pro změnu polohy i výšky sedla. Tím pádem u nás rozhodně najdeš motorku, která ti skvěle sedne. Níže najdeš přehled výšky sedla jednotlivých modelů.</p>
Více informací
R 1300 GS
Adventure
Brýle Enduro GS Pro
Riders Gear
Perfektní výhled v jakémkoli terénu: s větranými dvojitými skly jsou brýle Enduro GS Pro perfektně vybaveny pro použití v terénu. Speciální vrstva chrání sklo před zamlžením a poškrábáním. Obzvláště praktické pro nositele brýlí: rámeček Over-the-Glasses lze snadno nosit přes běžné brýle.
Více informací
VÍTEJ V BLÁTĚ
Trénink v terénu
<p>Silnice ti prostě nestačí? Stroj to dokáže a ty to brzy také zvládneš. Pokud tě uchvátila vášeň pro enduro, nauč se na trénincích v terénu, jak správně jezdit s GS. Na speciálních trénincích tě připravíme na příští dobrodružství s GS, aby byla tvoje jízda s motocyklem bezpečnější. </p>
Více informací
F 800 GS
Adventure
<p>Ať už tě na cestě potká cokoli, na tuhle mašinu je spolehnutí. Díky novému, výkonnému motoru a řadě dalších upgradů je model F 800 GS skvělým společníkem pro krátké i dlouhé výlety. Sbal si tašku, vezmi přátele a vyrazte. Společně prozkoumáte nové trasy a zažijete nezapomenutelná dobrodružství. Pocítíte <strong>#SpiritOfGS</strong> na vlastní kůži, rozděláte táborák a necháte všední dny za sebou.</p>
Více informacíKonfigurovat
Tréninková zkušenost
Nezapomenutelné zážitky na dvou kolech
<p>Hledáš nezapomenutelný zážitek z motocyklu? „Oficiální partneři společnosti BMW Motorrad“ nabízejí vyjížďky a nezávazné zkušební jízdy na nejlepších motocyklových trasách na světě spolu s vybranými partnery. Nebo chceš získat větší jistotu na svém motocyklu - v terénu, na silnici nebo na závodní dráze? Ať už jsi začátečník nebo profesionál, naši tréninkové partneři nabízejí správné školení a správný stroj pro každou úroveň. Postaráme se o vše, aby ses mohl soustředit na trénink, měl radost z jízdy a spoustu nezapomenutelných zážitků.</p>
Více informací
F 900 GS Adventure
Adventure
<p>Lačníš po zážitcích? Tvůj motocykl GS už na tebe čeká. Připrav se na průzkum planety – podnebných pásem, nadmořských výšek, horizontů. S naším cestovním endurem si užiješ pohodové cestování. Ať už sám, nebo ve dvou, motorka poskytne dostatek komfortu pro všechny. Pojedeš ve stylu <strong>#SpiritOfGS</strong> a budeš přesně vědět, že na tvou motorku GS je spolehnutí. Ať už dáš jen krátký úsek, nebo pěkných pár kilometrů: s výkonným paralelním dvouválcem vždy zůstaneš pánem situace. </p> <p>Vystartuj se svým F 900 GS Adventure: další dobrodružství už na tebe čeká.<br /> </p>
Více informacíKonfigurovat
Motocykl Roku 2019
BMW Motorrad – vítěz v 5 kategoriích.
<p>BMW Motorrad se zúčastnil ankety Motocykl roku 2019 pořádané na výstavě Motosalon 2019.</p>
Více informací
F 900 GS
Adventure
<p>Zde začíná... ... tvé další dobrodružství, které tě dovede tam, kam se jen tak někdo nevydá. Kromě tebe a tvého motocyklu GS. Přes kameny a štěrk, proti větru a vodě, přes hluboké příkopy a nejvyšší kopce. Radost v srdci, písek mezi zuby, adrenalin v krvi – naprosto ve svém živlu a ve <strong>#SpiritOfGS</strong> Flow. </p> <p>Právě pro takový zážitek jsme postavili enduro F 900 GS. Motor, karoserie – vše optimalizované tak, aby bylo co nejvýkonnější, a přesto lehké. Zde tedy je: tvoje perfektní enduro.</p>
Více informacíKonfigurovat
Setkání s přáteli
BMW Motorrad Days 2019
<p>Po tři dny se v Garmisch-Partenkirchenu všechno opět točí kolem společné vášně: kolem motorek na BMW Motorrad Days. Skvělý program, jehož součástí je živá hudba, akční show a také nejnovější motorky a spousta světových novinek, přitáhnou ve dnech 5.–7. července zhruba 40 000 návštěvníků do města ležícího pod Zugspitze. Rozmanitý program této akce – několikadenního vrcholného setkání přátel, rodin a motorkářské komunity – si užijí nejen fanoušci motorek BMW, ale také motocyklisté všech značek.</p>
Více informací
F 850 GS - 2019
Adventure
<p>Zažijte výzvu. Pokračujte tam, kde se ostatní otáčejí. Proměňte překážky v příležitosti. To je <strong>#SpiritOfGS</strong>. Motocykl BMW F 850 GS je perfektně vyladěn pro jízdy v terénu, což je patrné i na 21palcové přední pneumatice. Záleží na zvědavosti, která tě pohání – bez ohledu na to, jak daleko nebo kam chceš jet. Díky rozšířené standardní výbavě a rozmanité nabídce zvláštní výbavy a příslušenství můžeš s F 850 GS snadno zjistit, co se skrývá za horizontem.</p>
Více informacíKonfigurovat
Náš svět Urban Mobility
Město patří tobě
Rychle, obratně a chytře: Od skútrů po koncepční a vizionářské dopravní prostředky – naše modely jsou určeny do města. Otevírají nové perspektivy a možnosti, jak moderním způsobem objevit město jako urbanistickou plochu.
Prohlédnout si nyní
PŮJČOVNA MOTOCYKLŮ BMW
Jezdi doma nebo v zahraničí
Nyní si můžeš pronajmout motocykl BMW u více než 200 našich partnerů po celém světě.
Více informací
#NEXTGen
Série I: Reset the Mindset
Získej jedinečný vhled do inovací skupiny BMW Group, do budoucnosti mobility – a mnoho dalšího.
K streamcast zážitku
Stvořená pro metropole tohoto světa
Definition CE 04 se bez problému začlení do městského života
Plynule z jednoho místa do druhého. Flexibilní, spontánní, neustále propojená: BMW Definition CE 04 je pokračováním naší vize o mobilitě ve městě. Je elektrická, bez emisí a permanentně #PluggedToLife.
K Definition CE 04
Elektrická
CE 02
Urban Mobility
<p>Čas vyrazit na cestu! Nový den čeká, jakou mu dáš tvář. Dnes je vše jiné. Nevstáváš jen proto, aby sis šel za svými záležitostmi. Vstáváš, abys rozjel něco velkého. Co pro to musíš udělat? Usednout na nový dopravní prostředek, který tě katapultuje do nové reality. Během několika sekund. Čistě elektricky. Úzkými uličkami i městskými okruhy. Svým městem, které tak miluješ. Teď to cítíš: jsi <strong>#PluggedToLife</strong>, zatímco na svém CE 02 měníš mobilitu – ne – měníš svět. A vypadáš při tom proklatě dobře.</p>
Více informacíKonfigurovat
Město u tvých nohou
BMW Motorrad Concept Link se vydává po nových a digitálně propojených cestách.
<p>Velkoměsto. Nekonečné uliční kaňony, v nichž je za každou zatáčkou co objevovat. Je to ovšem také touha po pohybu, svobodě a možnost dostat se rychle z jednoho místa na druhé. Concept Link je koncepční vozidlo, které BMW Motorrad představí na Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2017 a které má spojovat výzvy budoucí městské mobility s možnostmi digitalizovaného světa.   </p>
Více informací
Tenisky Dry
Casual wear
Kotníkové tenisky Dry jsou boty na běžné nošení na krátké výlety do města, téměř v každém počasí. Konec konců jsou větru odolné, nepromokavé a prodyšné díky klimatické membráně BMW. Svrchní materiál je semišová kůže. Bezpečnost je zajištěna chrániči holeně a kotníku a vyztužením špičky a paty.
Více informací
Ledvinový pás Basic
Riders Gear
Základní ledvinový pás nabízí začátečníkům působivou ochranu před ochlazením bederního svalstva společně s účinnou podpěrnou funkcí. Ergonomický tvar a prodyšná oblast zad a ledvin zajišťují výtečný komfort nošení. Kontinuálně nastavitelná šířka zaručuje perfektní usazení.
Více informací
Highlights 2020
Zde se dozvíš, co můžeš očekávat
<p>Je tvou zvědavost těžké uhasit? Toužíš zjistit, co ti další ročník může nabídnout? Pak jsi tu na správném místě: pro fanoušky i jezdce máme připraveno mnoho skvělých věcí. Ať už se jedná o novinky z řady produktů BMW Motorrad nebo o vzrušující události: nahlédni s námi do roku 2020 a podívej se na nejzajímavější novinky z oblasti motocyklů.</p>
Více informací
BMW Motorrad Concept CE 02
Vzrušující odlišnost
<p>Tvůj život – každý den. 24 hodin. Celý život makat od devíti do pěti – nic pro tebe. Oddychnout si před odpočinkem? Tvoje cesta není přímočará. Tvůj život není uhoněný. Žiješ vždy a všude. Vždy s tebou: BMW Motorrad Concept CE 02. Město je plné možností, patří jen tobě, protože je to tvůj život.</p>
Více informací
spinner
spinner