#PluggedToLife

Rodina skútrů

Naše skútry ti umožní zažít velké město spontánně, flexibilně a z nového úhlu pohledu. To umožňují živé pohony, jasně definované rozměry a praktické úložné prostory. Osvědčená technologie BMW Motorrad ti nabízí komfort a bezpečnost. A BMW Motorrad Connectivity a aplikace BMW Motorrad Connected tě plynule provedou propojeně po celé metropoli.

+ Zobrazit více

Naše modely Urban Mobility

CE 02

Elektrický skútr? eMoped? eParkourer! S CE 02 se můžete pohybovat městem rychle, hbitě a kreativně.

CE 04

Tichá revoluce: Nabité energií, efektivní, elektrické a s moderním designem: BMW CE 04 se s inteligentními řešeními konektivity hladce integruje do tvého všedního dne, a nastartuje tak nejen svým designem novou éru.

C 400 X

Poznej své město zatáčku po zatáčce: Spontánně, s dobrým výhledem, dynamicky a bez sebemenší ztráty klidu: Cestování po městě bude ihned o něco příjemnější.

C 400 GT

Městem a stále dál. Suverénní pohon, jízdní komfort a ochrana proti větru a povětrnostním vlivům: jízda může být i delší. O komunikaci a nejlepší spojení se přitom stará BMW Motorrad Connectivity.

Do měst plných možností

BMW Motorrad Concept CE 02 byl navržen tak, aby přinesl novou zábavu do města. Jeho elektrický pohon vám umožní bez námahy proplouvat dopravou. Jeho design je revoluční a vyvolá ve vás chuť okamžitě se projet. Po ohromujícím přijetí se tento koncepční motocykl dostane do sériové výroby v roce 2023. CE 02 startuje a svým jedinečným designem a svižným jízdním stylem přímo zakládá novou kategorii vozidel. Říkáme mu: eParkourer.

+ Zobrazit více
Ke Concept CE 02 external-link-arrow-slim

BMW Motorrad ConnectedRide

BMW Motorrad ConnectedRide znamená být propojen. Díky aplikaci BMW Motorrad Connected si tak můžeš zobrazit funkce ze svého chytrého telefonu, jako např. telefonování, přehrávání hudby a navigaci, zcela bezdrátově na TFT displeji motocyklu a zcela přirozeně ho dále používat. A to je teprve začátek.

+ Zobrazit více
Přejít na ConnectedRide external-link-arrow-slim

Tvé město, tvůj styl

spinner