#PluggedToLife

Rodina skútrů

Přehled modelů skútrů BMW Motorrad.

Naše skútry ti umožní zažít velké město spontánně, flexibilně a z nového úhlu pohledu. To umožňují živé pohony, jasně definované rozměry a praktické úložné prostory. Osvědčená technologie BMW Motorrad ti nabízí komfort a bezpečnost. A BMW Motorrad Connectivity a aplikace BMW Motorrad Connected tě plynule provedou propojeně po celé metropoli.

+ Zobrazit více

Naše modely Urban Mobility

CE 02

Elektrický skútr? eMoped? eParkourer! S CE 02 se můžete pohybovat městem rychle, hbitě a kreativně.

CE 04

Tichá revoluce: Nabité energií, efektivní, elektrické a s moderním designem: BMW CE 04 se s inteligentními řešeními konektivity hladce integruje do tvého všedního dne, a nastartuje tak nejen svým designem novou éru.

C 400 X

Poznej své město zatáčku po zatáčce: Spontánně, s dobrým výhledem, dynamicky a bez sebemenší ztráty klidu: Cestování po městě bude ihned o něco příjemnější.

C 400 GT

Městem a stále dál. Suverénní pohon, jízdní komfort a ochrana proti větru a povětrnostním vlivům: jízda může být i delší. O komunikaci a nejlepší spojení se přitom stará BMW Motorrad Connectivity.

Do měst plných možností

BMW Concept CE 02 z čelního pohledu.

BMW Motorrad Concept CE 02 byl navržen tak, aby přinesl novou zábavu do města. Jeho elektrický pohon vám umožní bez námahy proplouvat dopravou. Jeho design je revoluční a vyvolá ve vás chuť okamžitě se projet. Po ohromujícím přijetí se tento koncepční motocykl dostane do sériové výroby v roce 2023. CE 02 startuje a svým jedinečným designem a svižným jízdním stylem přímo zakládá novou kategorii vozidel. Říkáme mu: eParkourer.

+ Zobrazit více
Ke Concept CE 02 external-link-arrow-slim

BMW Motorrad ConnectedRide

BMW Motorrad ConnectedRide znamená být propojen. Díky aplikaci BMW Motorrad Connected si tak můžeš zobrazit funkce ze svého chytrého telefonu, jako např. telefonování, přehrávání hudby a navigaci, zcela bezdrátově na TFT displeji motocyklu a zcela přirozeně ho dále používat. A to je teprve začátek.

+ Zobrazit více
Přejít na ConnectedRide external-link-arrow-slim

Tvé město, tvůj styl

spinner